Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Globus M$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Globus M.  
Inorganic Scintillators for Modern and Traditional Applications : Monogr. / M. Globus, B. Grinyov, Jong Kying Kim ; Nat. Acad. of Sciences of Ukraine. - Kharkiv, 2005. - 583 p. c. - англ.

The monograph is concerned with inorganic scintillation crystals and consists of four parts.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.53,021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ІВ206427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Globus M. E. 
Accumulation of irradiation-produced defects in ionic crystals limited by recombination = Обмежене рекомбінацією накопичення дефектів у іонних кристалах під опромінюванням / M. E. Globus, B. V. Grinyov, A. M. Ratner, M. A. Ratner // Укр. фіз. журн. - 2005. - 50, № 12. - С. 1385-1389. - Библиогр.: 11 назв. - англ.

Зазначено, що фотоіндуковані дефекти в іонних кристалах (наприклад, вакансії та міжвузловинні атоми) звичайно несуть заряд, що проявляється в оптичних властивостях і люмінесценції навіть у разі дуже низької концентрації дефектів. З іншого боку, кулонівська взаємодія заряджених дефектів суттєво прискорює їх рекомбінацію, що знижує максимальну (стаціонарну) щільність дефектів, накопичуваних під опромінюванням. Складну задачу про накопичення заряджених дефектів, обмежене їх рекомбінацією, розв'язано за допомогою числового статистичного моделювання (ЧСМ). Стаціонарну щільність дефектів знайдено як функцію інтенсивності опромінювання. Результати обчислень порівняно з традиційним уявленням про швидкість рекомбінації, яка квадратично залежить від щільності дефектів. Показано, что традиційне уявлення є адекватним тільки у випадку дуже низької концентрації дефектів (тобто за відповідно низької інтенсивності опромінювання), а для умов інтенсивнішого опромінювання дає істотно завищене значення стаціонарної щільності дефектів. Кінетику наближення до стаціонарного режиму, розраховану за допомогою ЧСМ, описано в широкому інтервалі інтенсивностей з використанням незалежної змінної, що враховує дозу та час опромінювання у вигляді деякої їх комбінації.


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Zorenko Yu. 
Application of scintillators based on single-crystalline Lusub3/subAlsub5/sub Osub12/sub : Cesup3+/sup films for radiation monitoring in biology and medicine / Yu. Zorenko, V. Gorbenko, I. Konstankevych, B. Grinev, M. Globus, M. Batentschuk // Semiconductor Physics, Quantum Electronics and Optoelectronics. - 2000. - 3, № 2. - С. 213-218. - Бібліогр.: 14 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.531

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16425 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Globus M. E. 
Optimization of scintillation detection systems for registration and identification of low activities / M. E. Globus, B. V. Grinyov, M. A. Ratner, V. A. Tarasov // Functional Materials. - 1999. - 6, № 1. - С. 22-32. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Розглянуто два методи реєстрації та ідентифікації радіонуклідів, що присутні в пробах в малих кількостях. Найбільш поширений метод, заснований на підрахуванні фотонів у вузькому енергетичному вікні, у ряді випадків не забезпечує вимог до чутливості. Другий метод, який полягає в розкладанні енергетичного спектру, що реєструється, за базисними спектрами, стає ненадійним у випадку нуклідів зі спектрами, що перекриваються, і тому не одержав широкого застосування на практиці. В роботі провадиться оптимізація цих методів, що усуває їх недоліки. З цією метою розраховуються та аналізуються послідовні стадії процесу детектування. Показано, що другий метод істотно пов'язаний з енергетичним розділенням сцинтиляційного детектора.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.53 + Г131.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Globus M. 
New and traditional scintillation crystals and thin films for medical and biological applications / M. Globus, B. Grinyov, V. Lyubinskiy, M. Ratner, Yu. Zorenko, I. Konstankevych // Functional Materials. - 2001. - 8, № 4. - С. 718-724. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г522.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Globus M. 
New scintillation materials and new trends in their applications (a review) / M. Globus, B. Grinyov, V. Lyubinski, M. Ratner, Yu. Zorenko // Functional Materials. - 2002. - 9, № 1. - С. 6-17. - Бібліогр.: 57 назв. - англ.

Підсумовано та проаналізовано літературні дані й оригінальні дослідження в галузі нової апаратури для фізики високих енергій, ядерної медицини та інших застосувань на основі об'ємних кристалів, тонких плівок та їх комбінацій. Показано, що поява нових сцинтиляційних матеріалів суттєво розширює можливості ядерної апаратури та сприяє появі нових напрямків розвитку ядерного приладобудування. В той же час жорсткі вимоги до сучасної апаратури для фізики високих енергій, ядерної медицини, мікробіології, радіоізотопного моніторингу стимулюють пошук нових матеріалів з покращеними сцинтиляційними характеристиками. Ці два взаємопов'язані процеси призводять до суттєвого прогресу в розробці нових сцинтиляторів та нових сенсорів, до появи нових наукових і технічних застосувань.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського