Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Burak K$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Biletskyi Ya. S. 
Use of multiple linear regression for the prediction of thermal regime of wells = Використання множинної лінійної регресії для прогнозу теплового режиму свердловин / Ya. S. Biletskyi, K. O. Burak, V. V. Prokopiv, M. V. Senjushkevych, L. V. Turovska // Фізика і хімія твердого тіла. - 2016. - 17, № 4. - С. 637-643. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Розглянуто питання прогнозування теплового режиму свердловини для підрахунку параметрів буріння. Проаналізовано дослідження та публікації та відзначено, що не дивлячись на те, що на необхідність такого прогнозу вказується, рекомендації, щодо методики виконання в літературі відсутні. Запропоновано виконувати такий прогноз із використанням багатофакторного регресійного аналізу, використовуючи результати вимірів температури, які виконують під час геофізичних досліджень свердловини відразу після закінчення буріння. Наведено приклад запропонованої використання. На підставі математико-статистичного аналізу одержаних результатів підтверджено, що температурний режим залежить не тільки від глибини, планового положення, але і від часу експлуатації родовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Burak K. 
Exploring the accuracy of lengths constructions when solving the engineering geodesy issues with RTN method = Дослідження точності побудови довжин для розв'язання інженерно-геодезичних задач із використанням методу RTN / K. Burak, B. Lysko // Геодезія, картографія і аерофотознімання : Укр. міжвід. наук.-техн. зб. - 2017. - Вип. 85. - С. 5-12. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Мета дослідження - експериментальне визначення точності вимірювання порівняно коротких віддалей, характерних для виконання вишукувальних, розпланувальних і розмічувальних інженерно-геодезичних робіт, GNSS-приймачем за різних умов спостережень, під час використання RTN-технології на передгірській території Прикарпаття. Для дослідження точності вимірювання коротких віддалей виконано 7 експериментів, які відрізнялись взаємним розміщенням перманентних станцій і фізико-географічними умовами місцевості. Для мінімізації випадкових похибок і збільшення достовірності отриманих результатів дослід у м. Івано-Франківськ виконувався на закладеному базисі, який надає можливість примусове центрування приладів. Особливістю цього базису є те, що він розташований безпосередньо близько від перманентної станції (10 км) на відкритій місцевості. Цей фактор практично компенсує систематичні складові похибок у результатах відносних вимірів. Спостереження проводились у RTN-режимі з приймачем, налаштованим на прийом диференційних поправок від мережі System Solutions. За результатами цих досліджень отримано точність визначення віддалей залежно від взаємного розміщення пунктів мережі System Solutions; проаналізовано можливість під'єднання та отримання фіксованого розв'язку в режимі RTN залежно від зон покриття; на основі перевірки гіпотези про рівність генеральних дисперсій двох нормально розподілених сукупностей знайдено оптимальну кількість необхідних усереднень відліків під час побудови ліній довжиною до 200 м. Встановлено, що точність визначення побудованих векторів (ліній) GNSS-приймачем за різних умов спостережень завжди є вищою за точність визначення координат тим самим приладом; розроблено методику досліджень базисів для різних умов спостережень; встановлено оптимальну кількість необхідних усереднень відліків для забезпечення заданої точності результатів; визначено середню квадратичну похибку вимірювання довжин ліній залежно від взаємного розміщення перманентних станцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Burak K. 
On prospects of astronomo-geodesic leveling for coordinate support of geodynamic and technogenic polygons = Про перспективи астрономо-геодезичного нівелювання для координатного забезпечення геодинамічних та техногенних полігонів / K. Burak, K. Yarosh // Geodesy, Cartography and Aerial Photography : міжвід. наук.-техн. зб. - 2021. - Вип. 93. - С. 85-93. - Бібліогр.: 36 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Burak K. 
On the accuracy of gravimetric provision of astronomo-geometric leveling on geodynamic and technogenic polygons = До питання точності гравіметричного забезпечення астрономо-геометричного нівелювання на геодинамічних і техногенних полігонах / K. Burak // Geodesy, Cartography and Aerial Photography : міжвід. наук.-техн. зб. - 2022. - Вип. 95. - С. 39-52. - Бібліогр.: 50 назв. - англ.



Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського