Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Belousova E$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Belousova E. A. 
Study of the activity of DNA polymerases beta and lambda using 5-formyluridine containing DNA substrates / E. A. Belousova, O. I. Lavrik // Biopolymers and Cell. - 2012. - 28, № 3. - С. 218-222. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Мета роботи - дослідити активність TLS ДНК-полімераз beta і lambda людини на ДНК-дуплексах, які містять 5-формілуридин (5-foU) та імітують інтермедіати реплікації лідируючого ланцюга геномної ДНК, а також вплив на неї реплікативних факторів hRPA і hPCNA. Використано методи: "затримка в гелі", ферментативну кінетику. Вивчено здатність ДНК-полімераз beta і lambda активувати синтез ДНК через 5-foU. Визначено кінетичні характеристики цього процесу за відсутності та присутності білкових факторів hRPA і hPCNA. Показано, що обидва ферменти можуть вести TLS на використаних ДНК-субстратах незалежно від умов реакції, однак ДНК-полімераза lambda виявилася точнішим ферментом; hRPA стимулює ефективність немутагенного TLS, каталізованого ДНК-полімеразою lambda, безпосередньо за вбудовування нуклеотиду навпроти 5-foU і не діє на ефективність цього процесу у тому разі, коли пошкодження зсунуте в дуплексну частину ДНК; hPCNA не впливає на ефективність TLS, каталізованого обома ферментами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*444*721

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Tokar L. 
Development of the model for a backhaul network based on the long term evolution technology / L. Tokar, E. Belousova, A. Kolyadenko, I. Lukinov // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2017. - № 2/9. - С. 38-44. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Розглянуто питання організації опорної мережі backhaul з використанням технології LTE. Проаналізовано транспортні backhaul з'єднання для різних сегментів мережі. Запропоновано модель backhaul мережі з використанням технології багатопротокольної комутації за допомогою міток для формування транспортної основи існуючих мереж. Проведено оцінку пропускної здатності та транспортної продуктивності мережі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Kutuzov M. M. 
Optimization of nucleosome assembling from histones and model DNAs and estimation of the reconstitution efficiency = Оптимізація протоколу збірки нуклеосом з використанням гістонів і модельних ДНК-дуплексів і оцінка ефективності процесу реконструкції / M. M. Kutuzov, T. A. Kurgina, E. A. Belousova, S. N. Khodyreva, O. I. Lavrik // Biopolymers and Cell. - 2019. - 35, № 2. - С. 91-98. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Нуклеосомна корова частка, НКЧ, являє собою зручну модельну систему для вивчення ключових ДНК-залежних процесів, оскільки є елементарною одиницею структури хроматину. Саме тому основним завданням представленого дослідження було створення універсального методу збірки нуклеосом. Для реконструкції НКЧ використовуються очищені гістони і ДНК-структури з певними послідовностями, що забезпечують чітке позиціонування ДНК відносно октамера гістонів. Це вимагає наявності способу контролю ефективності реконструкції НКЧ. Мета роботи - оптимізувати процедуру реконструкції НКЧ з очищених октамер гістонів і різних типів синтезованих модельних ДНК і запропонувати підхід для експрес-аналізу ефективності цього процесу. Під час дослідження здійснено діаліз, поділ в ПААГ, вимір флуоресценції з використанням барвника Eva-Green. Розроблено зручну процедуру складання НКЧ в слабо сольовому буфері зі змінним співвідношенням ДНК-гістони на першому етапі. Після визначення оптимального співвідношення реконструкція НКЧ може бути проведена за допомогою повільного градиентного діалізу. На цьому етапі ефективність процесу може бути оцінена безпосередньо в розчині з використанням барвника Eva-Green. Висновки: показано, що ефективність интеркаляції барвника в дуплекс ДНК в контексті нуклеосоми різко знижується. До основних переваг запропонованого підходу можна віднести швидкий аналіз суміші безпосередньо в розчині і можливість використання ДНК, що не містять будь-яких спеціальних міток.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*551.23 + Е0*551.37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського