Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Badiul P$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Baranov I. V. 
Morphological features of skin scars on the background of treatment with autologous adipocytes = Морфологічна характеристика рубців шкіри на фоні лікування аутологічними адипоцитами / I. V. Baranov, N. M. Nor, S. V. Slesarenko, P. O. Badiul, K. V. Tsyhankov // Мед. перспективи. - 2020. - 25, № 3. - С. 96-104. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.994 + Р456.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15785 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
2.

Badiul P. O. 
Surgical management of a dog bite in a patient with comorbidities. Case study = Хірургічне лікування укусу собаки у пацієнта із супутніми захворюваннями. Клінічний випадок / P. O. Badiul, S. V. Sliesarenko, O. V. Nosulko, O. I. Rudenko // General Surgery. - 2022. - № 1. - С. 66-70. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Щорічно у світі до клінік невідкладної медицини звертаються десятки тисяч постраждалих з приводу укусів як домашніх, так і диких тварин. Дуже часто травмовані пацієнти мають значні за площею та глибиною рани та різний за ступенем тяжкості травматичний шок. Для великих укушених ран часто характерні тяжкі ураження фасцій, м'язів, сухожилок, кісток, магістральних судин і нервових стовбурів. Як наслідок, під час лікування постраждалих від нападу тварин нерідко доводиться усувати небезпечні для життя стани для збереження травмованих ділянок тіла (найчастіше і кінцівок), застосовувати різні техніки і методики реконструктивної пластичної хірургії та їх комбінації. Саме статус глибоких структур ураженої кінцівки найчастіше визначає прогноз у конкретному випадку та найперспективніший спосіб реконструктивного лікування ранового дефекту. Для вибору оптимальної тактики ведення укушених ран доцільно застосовувати "алгоритм реконструктивних сходинок". Його концепція враховує найімовірніші ризики під час оперативних втручань та післяопераційних ускладнень як з боку рани, так і щодо загального стану пацієнта, зумовлені характером ушкодження і актуальним статусом хворого. Зазначений алгоритм надає змогу обрати кращий із методів, розглядаючи їх за пріоритетом (від простішого до складнішого) та з урахуванням "резервних" методів. До останніх відносять простіші способи, які застосовують у разі появи ускладнень у разі використання первинно обраного. Часто менеджмент пацієнта ускладнює дитячий або похилий вік, наявність складної супутньої патології, загострення хронічних захворювань під час лікування ран. Наведено випадок лікування великих глибоких укушених ран у пацієнта з виразною супутньою патологією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.14-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101925 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Sliesarenko S. V. 
Keystone perforator island flaps in the reconstruction of lower limb defects resulting from shrapnel and mine-explosive combat injuries. Case series = Закриття мінно-осколкових бойових дефектів нижніх кінцівок пластикою перфорантними keystone клаптями / S. V. Sliesarenko, P. A. Badiul, O. I. Rudenko, M. I. Romanshuk // General Surgery. - 2023. - № 1. - С. 48-57. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

В умовах воєнних дій в Україні питання надання медичної допомоги постраждалим цивільним і військовим є особливо актуальним і гострим. У професійній діяльності пластичних хірургів стоїть завдання відновлення обширних і глибоких ранових дефектів в стислий термін і з високим ступенем відновлення пошкодженого органу, особливо опорної функції. Висвітлено досвід авторів щодо пластичної реконструкції бойових ушкоджень покривів і м'яких тканин нижніх кінцівок за допомогою локальних перфорантних keystone клаптів. Проведено ретроспективний огляд застосування 49 keystone клаптів у 28 пацієнтів (26 чоловіків і 2 жінки) з кульовими та мінно-осколковими пораненнями, які проходили лікування в клініці у період з 2014 до 2022 р. У всіх випадках великі ранові дефекти були повністю закриті одноетапно. Пацієнтів було виписано з одужанням. При некритичних ускладненнях у 2 (4 %) випадках проведено накладення вторинних швів, що збільшило тривалість лікування на 6 днів. Час роботи в операційній, витрачений на транспозицію одного клаптя, становив від 40 до 95 хв (у середньому - 67 хв). Висновки: результати свідчать про високу частоту успішної реконструкції дефектів бойових поранень на нижніх кінцівках за допомогою локальних перфорантних keystone клаптів. Продемонстровано простоту доопераційної підготовки пацієнта і виконання операції та високу надійність запропонованої методики. У більшості випадків перфорантні keystone клапті надають змогу первинно та одномоментно закрити великий дефект на стегні, в ділянці колінного суглоба і гомілки за відсутності вторинних дефектів, характерних для донорських ділянок з вибором альтернативних методик.



Шифр НБУВ: Ж101925 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Badiul P. O. 
Optimisation of the blood supply at the flap donor site through the application of cutaneous negative pressure = Оптимізація кровопостачання шкіри донорської ділянки за допомогою нашкірного негативного тиску / P. O. Badiul, S. V. Sliesarenko, O. I. Rudenko // General Surgery. - 2023. - № 2. - С. 54-61. - Бібліогр.: 22 назв. - англ.



Шифр НБУВ: Ж101925 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського