Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Шум І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Смирнов І. Г. 
Інтеграція у Європейську транспортно-логістичну систему - стратегічний вибір України (геопросторовий аспект) / І. Г. Смирнов, І. В. Шум // Укр. геогр. журн. - 2005. - № 3. - С. 32-38. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Рассмотрены особенности процессов европейской транспортно-логистической интеграции (еврологистики) и роль в них Европейской конференции министров транспорта. Раскрыты концептуальные основы и региональные проекты еврологистики. Представлены возможности Украины по интеграции в эту систему, учитывая стратегический курс государства на интеграцию в евроструктуры.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)370

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шум І. В. 
Суспільно-географічні аспекти інтеграції України в пан'європейську транспортно-логістичну систему : автореф. дис... канд. геогр. наук / І. В. Шум; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Розроблено наукові засади суспільно-географічного дослідження інтеграції України до пан'європейської транспортно-логістичної системи (ТЛС). Обгрунтовано суспільно-географічну суть інтегрованої ТЛС. Розкрито зміст і основні напрями транспортно-логістичної інтеграції. Здійснено типізацію логістичних центрів як основних елементів ТЛС. Розроблено методичні підходи до суспільно-географічного вивчення ТЛС у контексті їх інтеграційної взаємодії. Здійснено аналіз чинників транспортно-логістичної інтеграції, реалізований на прикладі ЄС та України. Проведено структурний аналіз пан'європейської ТЛС, визначено тенденції її розвитку. Розглянуто регіональні особливості вантажних перевезень в Україні, структуру та динаміку вантажопотоків та їх розподіл за напрямками міжнародних транспортних коридорів. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення територіальної організації національної ТЛС і обгрунтовано напрями участі України в європейській транспортно-логістичній інтеграції в XXI ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)688.370-591

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стадник А. П. 
Моніторинг постраждалих від ожеледі і льодоламу захисних лісових насаджень та їх лісомеліоративного стану / А. П. Стадник, Р. Р. Возняк, О. П. Марценюк, І. М. Штибель, І. В. Шум // Агроекол. журн.. - 2008. - № 4. - С. 11-15. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто питання організації та проведення моніторингу захисних лісових насаджень в Україні, що постраждали від ожеледі й льодоламу, та їх лісомеліоративного стану. Запропоновано шляхи проведення лісомеліоративного та лісопатологічного моніторингу, що сприятиме покращанню їх лісомеліоративних властивостей.


Індекс рубрикатора НБУВ: П347.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шум І. В. 
Актуальна кислотність темно-сірого опідзоленого грунту за впливу дубових полезахисних лісових смуг / І. В. Шум // Агроекол. журн.. - 2014. - № 4. - С. 49-54. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.13-24 + П347.131

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Шум І. В. 
Вміст нітрогену та екологічна ємність органічної речовини грунту в агроекосистемах Лісостепу / І. В. Шум // Агроекол. журн.. - 2015. - № 2. - С. 53-57. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано профільний розподіл умісту нітрогену в темно-сірому грунті на різних відстанях від дубових полезахисних лісосмуг непродувної конструкції. З'ясовано, що найбільше (близько 0,45 %) нітрогену сконцентровано у приповерхневому шарі грунту потужністю 10 см, уміст якого суттєво зменшується з віддаленням від лісосмуги (до 0,23 %) - на відстані 20 величин середньої висоти полезахисної лісосмуги. Виявлено різке зменшення вмісту нітрогену з глибиною (40 - 50 см) у всіх варіантах досліду - до 0,05 %. Встановлено, що найбільша екологічна ємність властива грунту під захисним лісовим насадженням, яка помітно зменшується з віддаленням від нього. На підставі одержаних даних доцільно коригувати норми внесення добрив і хімічних меліорантів з урахуванням відстані від полезахисних лісових насаджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: П032.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського