Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Шершньова С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Шершньова С. Є. 
Аналіз підприємницьких процесів у секторі малого бізнесу як функція податкової адміністрації / С. Є. Шершньова // Вісн. Одес. держ. екол. ун-ту. - 2008. - Вип. 5. - С. 86-90. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто один із важливих аспектів розвитку нових функцій податкової адміністрації України, а саме, аналіз підприємницьких процесів на підприємствах малого бізнесу; обгрунтовано необхідність розвитку аналітичної функції та доцільності використання економічного аналізу як її інструменту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)291.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Герасимова О. О. 
Аналіз споживання антагоністів $E bold roman H sub 2-гістамінових рецепторів в Україні та країнах Європи / О. О. Герасимова, Л. В. Яковлєва, М. М. Удовиченко, С. С. Шершньова // Клініч. фармація. - 2018. - 22, № 2. - С. 37-43. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4Укр)26 + Р413.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Яковлєва Л. В. 
Клініко-економічний аналіз фармакотерапії пацієнтів з хронічним панкреатитом у закладі охорони здоров'я м. Дружківки / Л. В. Яковлєва, О. О. Герасимова, С. С. Шершньова, Н. О. Матяшова // Вісн. фармації. - 2019. - № 1. - С. 46-52. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета роботи - визначення відповідності фармакотерапії пацієнтів з хронічним панкреатитом (ХП) медико-технологічним документам за допомогою клініко-економічного аналізу. Проаналізовано 94 історії хвороби пацієнтів з ХП віком від 25 до 65 років, які проходили лікування в терапевтичному відділенні одного із закладів охорони здоров'я (ЗОЗ) м. Дружківка. Період дослідження - 2015 - 2017 рр. Клініко-економічний аналіз призначеної даним пацієнтам фармакотерапії проводили за допомогою АВС-, VEN- та частотного аналізів. Встановлено, що більшість призначених лікарських засобів (ЛЗ) рекомендована клінічними протоколами для фармакотерапії основного (ХП) та супутніх захворювань, діагностованих у досліджуваних пацієнтів, та наявна в Державному формулярі лікарських засобів України (ДФЛЗУ) (відповідно, 80,25 та 91,36 %). На ЛЗ, присутні у вищезазначених документах, припадає більшість усіх лікарських призначень (відповідно, 67,50 та 94,72 %). На них витрачена більшість грошових коштів, пов'язаних з фармакотерапією пацієнтів з ХП (відповідно, 60,00 та 87,17 %). Висновки: співставлення результатів АBC-, VEN- та частотного аналізів показало, що основні напрямки фармакотерапії пацієнтів з ХП в терапевтичному відділенні одного з ЗОЗ м. Дружківка відповідають чинним на момент дослідження клінічним протоколам надання медичної допомоги пацієнтам з ХП та супутніми захворюваннями, які були діагностовані у досліджуваних пацієнтів, а вибір торгових найменувань ЛЗ здійснювався переважним чином відповідно до ДФЛЗУ. Але значна кількість лікарських призначень та значна частина витрат пов'язана з другорядними ЛЗ, відсутніми в клінічних протоколах (відповідно, 32,50 % призначень та 40,00 % витрат). Тому в цілому реальна фармакотерапія пацієнтів з ХП у терапевтичному відділенні одного з ЗОЗ м. Дружківка не є раціональною з клінічної та економічної точок зору і потребує подальшої корекції відповідно до даних медико-технологічних документів. Оптимізація фармакотерапії пацієнтів з ХП у даному відділенні та грошових коштів на її проведення можлива за рахунок виключення зі схем лікування витратного та відсутнього в клінічних протоколах та ДФЛЗУ засобу, що впливає на травну систему та метаболічні процеси, "Солкосерил". На нього припадає 0,83 % всіх лікарських призначень та витрачено 5,70 % від загальної суми витрат на ЛЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.601.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14678 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського