Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Шепель Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Шепель Є. В. 
Вплив інфляції на участь національних банків у фінансуванні інвестиційного розвитку України / Є. В. Шепель // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2010. - № 34. - С. 142-145. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведено дослідження впливу інфляційних процесів на можливість активізації процесів фінансування інвестиційного розвитку України за умов необхідності подолання негативного впливу фінансової кризи; проаналізовано процеси кредитування різних галузей економіки України, основні показники використання прямих іноземних інвестицій; запропоновано заходи щодо активізації кредитної діяльності банків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2 + У9(4УКР)262.681

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шепель Є. В. 
Сутність інфляції як системного утворення і основні чинники її виникнення / Є. В. Шепель // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 2. - С. 32-41. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Розглянуто сутність інфляції, визначено її види, класифікаційні ознаки та основні характеристики як системного утворення. Проаналізовано системні особливості інфляційних процесів в Україні: співвідношення темпів зростання заробітної плати, пенсій і соціальних платежів щодо темпів зростання валового внутрішнього продукту, співвідношення ефективності політики зростання доходів населення та пропозиції споживчих товарів і послуг, наявність урядових механізмів упередження виникнення шокових ситуацій на споживчому ринку, бюджетну політику держави, стан розвитку фінансового ринку держави, формування комунікацій із громадськістю з питань розвитку інфляційних очікувань, інституційну невизначеність відповідальності за цінову стабільність.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.75 + У9(4УКР)262.681

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шепель Є. В. 
Оцінка впливу монетарних чинників на інфляційну складову у діяльності банків : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Є. В. Шепель; Одес. нац. екон. ун-т. - Одеса, 2014. - 20 c. - укp.

Охарактеризовано науково-категорійний апарат щодо визначення понять "інфляція", "інфляційна складова у діяльності банків", "інфляційний потенціал". Показано, що система оцінювання впливу монетарних чинників на інфляційну складову в діяльності банків передбачає сукупність взаємопов'язаних дій, націлених на виявлення характеру, інтенсивності та ступеня впливу монетарних чинників на позиціювання інфляційної складової у діяльності банків з використанням комплексного та процесних підходів. Визначено особливості та сучасні підходи до оцінювання впливу монетарних чинників на інфляційну складову в діяльності банків, а саме: на утворення інфляційної складової банківських операцій, впливу на ефективність банківської діяльності, на цінову рівновагу банківських послуг. Запропоновано класифікацію чинників ціноутворення на ринку банківських послуг, які поділено на загальні (чинники стану економіки та чинники стану грошового ринку) і специфічні (керовані та некеровані). Розроблено модель багатофакторного агрегування для визначення ринкової позиції банків з урахуванням структурних компонентів показника монетизації. Доведено, що визначення рівня ринкової позиції банків необхідне для прийняття рішень суб'єктами оцінки з позиції застосування адміністративних методів регулювання. Обгрунтовано оціночні індикатори впливу монетарних чинників для визначення інфляційної складової у діяльності банків. Удосконалено систему оцінки впливу монетарних чинників на інфляційну складову на основі визначення ринкової позиції банків. Розроблено науково-методичні підходи до визначення рівня достатності капіталу банків з використанням нормативного, внутрішнього й експертного методів оцінки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.681 + У9(4УКР)262.10-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА410990 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коваленко В. В. 
Оцінювання впливу монетарних чинників на формування інфляційної складової діяльності банків / В. В. Коваленко, Є. В. Шепель // Екон. вісн. Донбасу. - 2014. - № 2. - С. 132-138. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вирішено проблемні питання щодо оцінювання впливу монетарних чинників на визначення рівня інфляційних очікувань від проведення банківської діяльності. Розглянуто та проаналізовано основні монетарні інструменти. Побудовано індексну модель, що дозволяє визначити рівень вплив монетарних чинників на виникнення інфляції в банківській діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.681

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Коваленко В. В. 
Інфляційна складова в діяльності банків: вплив монетарних чинників / В. В. Коваленко, Є. В. Шепель // Економіка України. - 2015. - № 9. - С. 80-92. - укp.

Визначено, що утворення інфляційної складової в діяльності банків відбувається у випадках істотного обмеження банківськими установами свого кредитного потенціалу, коли нормативний грошовий мультиплікатор набагато перевищує фактичний його рівень, та зниження рівня кредитоспроможності позичальників, що, в кінцевому підсумку, призводить до досягнення банками внутрішньої межі кредитування, граничного рівня створення нових кредитних грошей і максимуму банківської інфляції. Реалізація системи оцінювання впливу монетарних чинників (МЧ) на інфляційну складову в діяльності банків передбачає виконання таких позицій: вибір об'єктів оцінювання; обгрунтування класифікаційних ознак індикаторів; вибір методик для проведення оцінювання; розроблення схеми оцінювання. Узагальнивши зазначене, ми дійшли висновку, що оцінювання впливу МЧ на інфляційну складову в діяльності банків - це стійка та цілеспрямована сукупність взаємопов'язаних дій щодо виявлення характеру, інтенсивності і ступеня впливу МЧ на позиціювання інфляційної складової в діяльності банків з використанням комплексного та процесного підходів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93 + У9(4УКР)262.681

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Коваленко В. В. 
Оцінювання впливу монетарних чинників на формування інфляційної складової діяльності банків / В. В. Коваленко, Є. В. Шепель // Фін.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 2. - С. 13-23. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - вирішення проблемних питань щодо оцінювання впливу монетарних чинників на визначення рівня інфляційних очікувань від проведення банківської діяльності. Розглянуто та проаналізовано основні монетарні інструменти. Побудовано індексну модель, що надає можливість визначити рівень впливу монетарних чинників на виникнення інфляції в банківській діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.681

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського