Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Шелест Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Шевченко В. Л. 
Комп'ютерна модель управління оборонними ресурсами "DRMM": сучасний стан та перспективи розвитку : Моногр. / В. Л. Шевченко, Є. Ф. Шелест, М. І. Шпура, О. І. Лисенко, Р. М. Федоренко; Голов. упр. особ. складу та орг.-мобілізац. роботи ГШ Збройн. Сил України, Нац. н.-д. центр оборон. технологій і воєн. безпеки України. - К., 2004. - 218 c. - Бібліогр.: с. 206-217. - укp.

Розглянуто питання розробки загальних принципів побудови та впровадження комп'ютерних моделей управління оборонними ресурсами в Збройних Силах України, зокрема, системі оборонного планування в державі. Обгрунтовано функціональні можливості програмного забезпечення "Модель управління оборонними ресурсами" (DRMM), що застосовується в США як аналітичний інструмент обгрунтування оборонних видатків на рівні Міністерства оборони.

Рассмотрены вопросы разработки общих принципов построения и внедрения компьютерных моделей управления оборонными ресурсами в Вооруженных Силах Украины, в частности, в системе оборонного планирования. Обоснованы функциональные возможности программного обеспечения "Модель управления оборонными ресурсами" (DRMM), применяемого в США в качестве аналитического инструмента обоснования оборонных расходов на уровне Министерства обороны.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц823 + Ц4,8(4УКР)22:з97

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА656622 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тюріна Н. М. 
Формування та використання експортного потенціалу машинобудівних підприємств : [монографія] / Н. М. Тюріна, Є. О. Шелест. - Хмельницький : ХНУ, 2013. - 243 c. - Бібліогр.: с. 160-177 - укp.

Вперше розроблено структурологічну модель механізму формування та використання експортного потенціалу машинобудівних підприємств, який передбачає оцінювання фактичного стану їх експортного потенціалу відповідно до вимог зовнішніх ринків з урахуванням впливу внутрішніх і зовнішніх факторів, обрання за його результатами різних сценаріїв формування, оптимізації та реалізації експортних можливостей підприємств. Розширено можливості реалізації зазначеного механізму шляхом створення регіональних агенств, метою яких є сприйняття нарощенню та використанню конкурентоспроможного ресурсу машинобудівних підприємств на зовнішніх ринках. Удосконалено підходи до класифікації експортного потенціалу за існуючими ознаками, обгрунтовано введення нової класифікаційної ознаки - за рівнем ієрархії. Розроблено новий методичний підхід до моделювання експортного потенціалу, розглядаючи його як складно організовану динамічну систему. Запропоновано комплексну систему оцінювання експертного потенціалу підприємств, яка враховує їхні статичні та динамічні рівні, побудована на основі комплексної системи показників, що дозволяють всебічно охарактеризувати експортний потенціал підприємства та дослідити ефективність його окремих елементів, сприяє застосуванню кількісних та якісних показників у процесі оцінювання експортних можливостей суб'єкта господарювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)830.585.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА768427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Куц П. В. 
Сучасні аспекти рентгенології в стоматології / П. В. Куц, В. П. Неспрядько, М. М. Угрин, М. Ю. Солонько, Я. В. Заблоцький, Є. Л. Шелест, М. Г. Дробязго // Новини стоматології. - 2011. - № 1. - С. 64-69. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Зубощелепна система є складною анатомічною ділянкою, яка не дозволяє одержати багатовимірне зображення під час використання розповсюджених рентгенологічних методик і внутрішньоротової рентгенографії і стандартної ортопантомографії. Тому впровадження в стоматологічну практику цифрових ортопантомографів, що мають спеціальні програми для обробки зображень, а також конусно-променевих комп'ютерних томографів, значно розширює межі діагностичних можливостей променевого дослідження. Досконале та інформативне рентгенологічне дослідження можливо виконати тільки під час використання високотехнологічного устаткування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р66-436.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шелест Є. Л. 
Вибір першої системи імплантатів / Є. Л. Шелест // Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія. - 2009. - № 1. - С. 60-63. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

На ринку існує значний вибір імплантатів, що свідчить про відсутність ідеальної імплантологічної системи. Різноманітність також створює проблему вибору. Відслідковано основні тенденції, які забезпечують успіх застосування сучасної імплантаційної системи. Аналіз цих особливостей допоможе початкуючому імплантологу вибрати для роботи систему, яка найбільше відповідає його сподіванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 + Р665.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25689 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського