Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шайнога І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Шайнога І. В. 
Молюски і стратиграфія середньоюрських відкладів Зовнішьої (Більче-Волицької) зони Передкарпатського прогину : Автореф. дис... канд. геол. наук : 04.00.09 / І. В. Шайнога; НАН України. Ін-т геол. наук. - К., 2004. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е169.116.6 "062.2"(4УКР3)

Шифр НБУВ: РА329643 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Узіюк В. 
Хімічний склад, фізичні і технологічні властивості вітренів Львівсько-Волинського басейну, що утворились із тканин різних рослин / В. Узіюк, Є. Узіюк, І. Шайнога // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. геол.. - 2011. - Вип. 25. - С. 125-138. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

У гірничих виробках шахти виявлено, макроскопічно вивчено, описано й опробовано рештки стовбурів рослин раннього карбону (фітолейми) з вітринізованими тканинами зовнішньої кори (перидерми) лепідо-, ботродендронів, сигілярій, каламітів і деревини стовбурів кордаїтів, які залягали в породах різного складу та фаціальної належності. Проби вітренів 17 фітолейм вивчено за допомогою комплексів вуглепетрографічних, вуглехімічних і технологічних методів. Виявлено та описано вплив систематичної належності рослин, анатомічної належності вітринізованих тканин їх стовбурів, а також петрографічного складу та фаціальних особливостей фітолеймовмісних порід на вміст у вітренах вологи, золи, сірки загальної, вуглецю, водню, летких речовин, на спікливість вітренів, їх теплоту згорання та показник відбиття. За комплексами одержаних результатів досліджень визначено технологічну марку та групу метаморфізму вітренів кожної проби. Вітрени, що утворились із перидерми лепідо-, ботродендронів, сигілярій і каламітів, зачислено до марки Г (газові), групи метаморфізму 1Г, а вітрени з ксилеми деревини стовбурів кордаїтів більш метаморфізовані - марки Ж, групи метаморфізму 1Ж. Ця різниця в технологічній марці та групі метаморфізму зумовлена не різними термодинамічними умовами надр Землі, а систематичною належністю рослин, анатомічними особливостями вітринізованих тканин і літолого-фаціальними особливостями вітреновмісних порід.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д59(45УКР3)24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/г. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського