Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Цебренко І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Цебренко М. В. 
Нові фільтрувальні матеріали на основі ультратонких синтетичних волокон / М. В. Цебренко, Н. М. Резанова, І. О. Цебренко, М. М. Майборода // Хім. пром-сть України. - 1999. - № 1. - С. 47-51. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено основні принципи технології виробництва, властивості і галузі застосування нових фільтрувальних матеріалів та фільтрів з ультратонких синтетичних волокон, що формуються із розплавів сумішей полімерів. Основними відмінними особливостями створених фільтрувальних матеріалів є дуже розвинена поверхня за рахунок унікальної структури мікроволокон, а також наявність тонковолокнистої оболонки, яка захищає шар від розмивання фільтратом. Фільтри призначені для очищення практично будь-яких рідинних і газових середовищ від частинок (крапель) мікронних розмірів, відрізняються високою ефективністю, брудоємністю, легко регенеруються і вже широко використовуються для очищення питної води, повітря, ліків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л738

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Цебренко І. О. 
Розробка технології виробництва тонковолокнистих фільтруючих матеріалів із сумішей полімерів зі специфічною взаємодією компонентів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.17.15 / І. О. Цебренко; Київ. держ. ун-т технологій та дизайну. - К., 2000. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблему розробки технології одержання нових фільтруючих матеріалів з тонкістю очистки 0,45-0,3 мкм на базі ультратонких поліпропіленових волокон шляхом використання трикомпонентних сумішей полімерів. Досліджено процеси структуроутворення, фазові переходи, мікро- і макрореологічні властивості розплавів сумішей поліпропілен - співполіамід (ПП/СПА) з додатками компатибілізаторів, в якості яких рекомендовано використовувати співполімер етилену з вінілацетатом, олеат натрію, поліоксиметилен. Методом інфрачервоної спектроскопії встановлено, що перелічені додатки здатні утворювати диполь-дипольні та іон-дипольні зв'язки з макромолекулами матричного полімеру (співполіаміду) на межі розподілу фаз, внаслідок чого поліпшується сумісність полімерів. Це дозволило вперше реалізувати явище специфічного волокноутворення за умов співвідношення ПП/СПА 40/60; 50/50; 60/40 % мас., що відповідають області зміни фаз для бінарних сумішей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М352.2 + М377

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311137 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Цебренко М. В. 
Особливості процесів структуроутворення в сумішах полімерів під час зміни фаз / М. В. Цебренко, Н. М. Резанова, І. О. Цебренко // Доп. НАН України. - 2000. - № 7. - С. 160-163. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л71-101

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Дзюбенко Л. С. 
Вплив нанодисперсної добавки срібло/глинозем на реологічні властивості розплавів та фазові переходи в сумішах поліпропілен/співполіамід / Л. С. Дзюбенко, О. О. Сап'яненко, П. П. Горбик, І. О. Цебренко, Н. М. Резанова, І. А. Мельник // Фізика і хімія твердого тіла. - 2014. - 15, № 4. - С. 798-803. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.943

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Резанова Н. М. 
Вплив хімічної природи матричного полімера на закономірності течії та процеси структуроутворення в розплавах сумішей полімерів / Н. М. Резанова, М. В. Цебренко, І. А. Мельник, І. О. Цебренко, Л. С. Дзюбенко, О. О. Сап'яненко // Хімія, фізика та технологія поверхні. - 2015. - 6, № 3. - С. 354-363. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено особливості течії та структуроутворення в розплавах сумішей поліпропілену з матричними полімерами різної хімічної будови. Встановлено, що в сумішах поліпропілен/пластифікований полівініловий спирт (ПП/ПВС) переважним типом структури є мікроволокна, навіть за співвідношення компонентів 50:50, яке для інших полімерних сумішей є областю зміни фаз. Величини міжфазного натягу для розплавів ПП/ПВС є значно нижчими у порівнянні з іншими сумішами. Раніше знайдена закономірність, згідно з якою рівноважні величини розбухання опосередковано характеризують явище специфічного волокноутворення, не підтверджується для сумішей ПП/ПВС. Показано, що домішки метилкремнезему знижують в'язкість і підвищують здатність до поздовжньої деформації розплавів сумішей і надають можливість регулювати процеси структуроутворення незалежно від хімічної природи матричного компонента.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л732.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100480 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського