Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Хробатенко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Міклашевська Ю.  
Законодавче регулювання виробництва та обігу харчових продуктів для спортсменів / Ю. Міклашевська, О. Хробатенко // Товари і ринки. - 2012. - № 2. - С. 39-47. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проаналізовано чинну систему регулювання виробництва та обігу продуктів харчування для спортсменів в Україні та країнах Європейського Союзу. Розглянуто заплановані зміни до європейського законодавства щодо харчових продуктів спеціального дієтичного призначення та наслідків їх впровадження в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)421.51 + У9(4УКР)421.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Хробатенко О. В. 
Створення та дослідження ліпосомної форми аденозин-5-трифосфату для перорального застосування / О. В. Хробатенко, Н. В. Притульська, С. М. Шульга // Biotechnologia Acta. - 2013. - 6, № 3. - С. 110-115. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Досліджено використання ліпосомної форми аденозин-5-трифосфату для перорального введення. Наведено методи одержання та визначення розмірів ліпосом і відсоткового вмісту в них аденозин-5-трифосфату. Вивчено вплив ліпосомної форми аденозин-5-трифосфату на фізичну працездатність лабораторних тварин за допомогою методу плавання до граничного виснаження. Показано, що застосування ліпосомної форми у порівнянні з вільним аденозин-5-трифосфатом (за аналогічного дозування) сприяло підвищенню працездатності лабораторних тварин. За одноразового введення ліпосомної форми аденозин-5-трифосфату протягом 6 днів у дозі 30 мг/кг підвищилась працездатність на 62 %, а в дозі 60 мг/кг - на 76 %, 12 днів - на 64 і 93 %, відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100178 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Хробатенко О. 
Харчова цінність вуглеводно-білкового продукту для спортсменів / О. Хробатенко // Товари і ринки. - 2013. - № 2. - С. 115-125. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Досліджено харчову цінність розробленого вуглеводно-білкового продукту "Нанолайн. Сила". Встановлено рівень задоволення добової потреби спортсменів у макро- та мікронутрієнтах під час споживання цього продукту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л987 + Ч510.811

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Хробатенко О. В. 
Споживні властивості вуглеводно-білкового продукту для спортсменів зі швидкісно-силовою спрямованістю підготовки : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.15 / О. В. Хробатенко; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Київ, 2014. - 21 c. - укp.

Вирішено проблему корекції раціону спортсменів з метою адекватної компенсації фізіологічних витрат у разі швидкісно-силової спрямованості підготовки. З урахуванням особливостей харчування, метаболічних змін та їх наслідків, що відбуваються в результаті інтенсивних фізичних навантажень спортсменів, сформульовано критерії та розроблено математичну модель оптимізації складу вуглеводно-білкового продукту, що дозволило створити продукт із прогнозованими органолептичними та фізико-хімічними властивостями, заданими харчовою цінністю та безпечністю. Проведено серію дослідів з підтвердження доцільності використання АТФ у ліпосомній формі з метою підвищення ефективності роботи основних механізмів енергозабезпечення. Доведено функціональну ефективність вуглеводно-білкового продукту з використанням ліпосомної форми АТФ, що полягає у підвищенні фізичної працездатності та сприяє прискоренню перебігу відновних процесів у організмі спортсменів за значних фізичних та психоемоційних навантажень. Досліджено закономірності змін показників якості вуглеводно-білкового продукту за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками залежно від виду паковання, умов та тривалості зберігання з метою прогнозування терміну його придатності до споживання. Розроблено рекомендації щодо споживання вуглеводно-білкового продукту для спортсменів "Нанолайн. Сила" з метою профілактики втоми та перетренованості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л987

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407706 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського