Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Федоренкова Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Филоненко Н. Ю. 
Влияние деформационного воздействия на диффузию бора в среднеуглеродистом сплаве / Н. Ю. Филоненко, Л. И. Федоренкова, И. М. Спиридонова // Физика и техника высоких давлений. - 2010. - 20, № 1. - С. 102-108. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Изучено влияние предварительной статической и ударно-волновой пластической деформации на диффузию бора в среднелегированной стали. Показано, что ускорение диффузионных процессов зависит от интенсивности предварительного деформационного воздействия.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Філоненко Н. Ю. 
Вплив попередньої пластичної деформації на дифузію бору та вуглецю в сплавах на основі заліза / Н. Ю. Філоненко, Л. І. Федоренкова // Металознавство та оброб. металів. - 2010. - № 2. - С. 46-50. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено вплив попередньої пластичної деформації на одночасну дифузію бору та вуглецю в низьковуглецевому сплаві та сплаві, що містить бор, за різних умов насичення. Запропоновано спосіб бороцементації, який полягає в оптимальному поєднанні попередньої пластичної деформації та складу насичуючої суміші, що дозволяє одержувати більш якісні і однорідні бороцементовані покриття більшої товщини.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Федоренкова Л. С. 
Психологічні особливості ціннісно-смислової сфери засуджених жінок : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / Л. С. Федоренкова; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2011. - 23 c. - укp.

Проведено теоретичне узагальнення та визначення місця й ролі ціннісно-смислової сфери в структурі особистості та діяльності жінок, які вчинили різні по спрямованості злочини. Досліджено систему відносин засуджених жінок і жінок з нормативною поведінкою. Виявлено, що емоційно-когнітивне відношення до значущих аспектів життєдіяльності істотно розрізняється в жінок-злочинниць і жінок з нормативною поведінкою. Визначено ступені виразності локусу контролю, самоактуалізаційних тенденцій у жінок з різною протиправною спрямованістю. Жінки, засуджені за різні види злочинів, мають різну по ступені виразності інтернальність, що нижче, ніж у жінок з нормативною поведінкою. Ціннісні орієнтації засуджених жінок характеризуються невизначеністю, безпринципністю, розмитістю та значно відрізняються від цінностей досліджених з групи порівняння, що обумовлено не тільки психологічними факторами, але і соціальним компонентом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)51 + Ю937.232 + Ю947.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Федоренкова Л. С. 
Особливості ціннісних орієнтацій засуджених жінок / Л. С. Федоренкова // Вісн. Одес. нац. ун-ту. Психологія. - 2011. - 16, вип. 2. - С. 153-161. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Проаналізовано особливості ціннісних орієнтацій засуджених жінок. Показано, що жінки, засуджені за різні види злочинів, істотно розрізняються в своїх цінностях-цілях і в цінностях-засобах досягнення цих цілей. Тобто вони ставлять наперед цілі, які часто діаметрально протилежні і відповідно обирають якісно інші засоби для їх досягнення. Що ще раз підкреслює наявність істотних відмінностей в ціннісно-смисловій сфері різних категорій злочинниць.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.1-73 + Ю937.232 + Х883.51:Ю9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Спиридонова І. М. 
Особливості насичення при обробці алюмінію та його сплавів в електролітній плазмі / І. М. Спиридонова, Л. І. Федоренкова // Доп. НАН України. - 2002. - № 11. - С. 71-75. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

The mechanism of saturation under the treatment of aluminum and its alloys in electrolytic plasma is considered. The calculations of the Maxwell - Boltzmann distribution of particles in the layer around a cathode, activation energy determined by the internal energy of plasma, and boron diffusivity are carried out. The zone of thermal influence of a discharge, where borid aluminum is formed, is determined.


Індекс рубрикатора НБУВ: К557,33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Федоренкова Л. И. 
Температурное воздействие электролитной плазмы на структуру поверхности металла / Л. И. Федоренкова // Физика и техника высоких давлений. - 2014. - 24, № 1. - С. 136-144. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Изучено температурное воздействие электролитной плазмы, образующейся вокруг катода в процессе электролиза, на структуру и свойства поверхностного слоя алюминия и сплавов на основе железа. Показано, что при обработке в электролитной плазме на поверхности исследуемых металлов образовался слой с измененной структурой, в состав которого входят бориды металлов наноразмерных величин, глубина и микротвердость которого зависят от режима обработки и состава обрабатываемого металла. Для оценки зоны термического влияния на поверхность алюминия проведены расчеты по распределению температуры согласно модели распространения тепла от сосредоточенного источника и модели термоэрозии электродов с учетом динамики эрозионной лунки и плазменного канала. Расчетные данные по радиусу действия локальной температуры согласуются с данными металлографического анализа по глубине упрочненного поверхностного слоя с измененной структурой и составляют величину порядка 120 мкм.


Індекс рубрикатора НБУВ: К209 + В378.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Федоренкова Л. І. 
Вплив плазмового стану речовини на дифузію атомів при електролізі / Л. І. Федоренкова, Н. Ю. Філоненко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2017. - 18, № 1. - С. 64-68. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Вивчено основні параметри плазмового стану речовини навколо катода, що впливають на інтенсифікацію дифузійних процесів. Показано, що формування дифузійного шару на поверхні алюмінію та його сплавів має досить високу швидкість (30 - 40 мкм/хв), обумовлену активністю насичувального середовища, яка визначається станом електролітної плазми. У ході дослідження характеристики та особливостей електролітної плазми в прикатодній зоні одержано якісні оцінки ступеня іонізації, середньої довжини вільного пробігу для розряду в водневому середовищі, середнього часу між зіткненнями, середніх характерних часів передачі імпульсу частинок за умов газового розряду з іонами водню, часу передачі енергії електрона за його взаємодії з важкої часткою залежно від температури. Розрахункові дані залежності енергії, переданої іонам електронами, від температури, концентрації плазми та атомної маси іона, показали, що найбільшу енергію мають іони водню, які вносять основний вклад в енергію плазми та сприяють інтенсифікації дифузійних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Федоренкова Л. І. 
Утворення гідридів в поверхневому шарі алюмінію в нерівноважних умовах електролітної плазми / Л. І. Федоренкова // Фізика і хімія твердого тіла. - 2019. - 20, № 2. - С. 181-184. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.107

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Федоренкова Л. І. 
Механізми насичення металів та сплавів у нерівноважних умовах електролітної плазми з підвищеними швидкостями нагріву та охолодження : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / Л. І. Федоренкова; Дніпров. нац. ун-т ім. О. Гончара. - Дніпро, 2017. - 21 c. - укp.

Дисертація присвячена вивченню механізму насичення металів і сплавів з використанням джерела високих енергій (електролітного нагріву) з метою виявлення закономірностей і нових можливостей при одержанні покриттів на металах і сплавах з більш якісними характеристиками. Досліджено кінетику утворення прикатодного шару та визначено його роль в стабілізації умов насичення і прискоренні процесів дифузії на катоді. Представлено результати експерименту та розрахункові дані по фізичних характеристиках процесів у прикатодній зоні та впливу структурних складових насичуючого середовища, неоднорідного за будовою та складом, на стабілізацію процесу електролітного нагріву і швидкість насичення в умовах електролітної плазми. За розрахунками одержано криві розподілу для водню і бору, які вказують на те, що енергетичні характеристики частинок змінюються в залежності від температури та відстані від катода. Розроблено механізм дифузії під дією локальної температури. В нерівноважних умовах електролітної плазми на поверхні металів і сплавів утворюється дифузійний шар, до складу якого входять нанорозмірні бориди, гідриди алюмінію різних модифікацій. Показано структурні та фазові перетворення у сплавах на основі заліза під дією електролітної плазми, а також утворення оксидного шару з багатофазною структурою на поверхні армко-заліза. Встановлено, що зносостійкість алюмінієвих зразків збільшується в 3 - 6 разів в залежності від режиму обробки та складу сплаву. Дифузійний шар, одержаний на алюмінії, підвищує корозійну стійкість зразків в 1 н. розчині соляної кислоти в 1,5 - 2 рази, а в 1н. розчині луги - в 1,1 - 4 рази в залежності від режиму насичення.


Індекс рубрикатора НБУВ: В378 в641,022 + В333.225 в641,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА431395 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського