Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Фадєєв Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Фадєєв Є. М. 
Нові ІЧ-люмінесцентні гібридні матеріали на основі ковалентно закріплених амінополікарбоксилатів лантанідів (III) / Є. М. Фадєєв, С. С. Смола, О. В. Снурнікова, О. К. Трунова, Н. В. Русакова // Укр. хим. журн.. - 2013. - 79, № 5/6. - С. 18-26. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г273.5 + В345

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Фадєєв Є. М. 
Синтез та спектрально-люмінесцентні властивості комплексів лантанідів з кремнійвмісними лігандами, гібридні системи на їх основі : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / Є. М. Фадєєв; НАН України, Фіз.-хім. ін-т ім. О.В. Богатського. - Одеса, 2015. - 20 c. - укp.

Запропоновано методики синтезу комплексів лантанідів з амінополікарбо-новими кислотами та -дикетонами, що функціоналізовані триалкоксисилільними групами, які необхідні для одержання гібридних люмінесцентних матеріалів. Встановлено, що для перших оптимальною є модифікація лігандів з подальшим комплексоутворенням, а у другому випадку доцільно проводити модифікацію попередньо одержаних комплексів. Показано, що кремнійвмісні замісники не призводять до зміни способу координації іонів лантанідів у порівнянні з комплексами немодифікованих лігандів. На прикладі гібридних матеріалів, що містять комплекси лантанідів з двома класами хелатуючих лігандів, виявлено можливість переносу енергії на іони лантанідів як зі збуджених рівнів органічних молекул, так і з матриці неорганічного носія. Найбільш ефективний перенос енергії з матриці відбувається на резонансні рівні іонів Eu(III). Показано, що наявність в молекулах комплексів кремнійвмісних груп, які забезпечують ковалентне закріплення в матриці, призводить до одержання матеріалів з рівномірним розподілом випромінюючих центрів. Це дозволяє значно знизити безвипромінювальні втрати енергії та підвищити інтенсивність люмінесценції порівняно з нековалентно зв'язаними системами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г116.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414644 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Каряка Н. С. 
Тринітрато-трис-дифенілфосфорилбензамід лантаноїди (III) як основа для створення люмінофорних матеріалів / Н. С. Каряка, В. О. Труш, С. С. Смола, Є. М. Фадєєв, Є. В. Одинець, Т. Ю. Слива, В. М. Амірханов // Доп. НАН України. - 2016. - № 5. - С. 85-94. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г273.5 + В345.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського