Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Трибуханчик А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Трибуханчик А. М. 
Довідник з корекції помилок (правила і вправи). Ч. 1 / А. М. Трибуханчик, В. В. Минка; Ніжин. держ. ун-т ім. М.Гоголя. - Ніжин, 2009. - 156 c. - англ.

Наведено список часто вживаних лексичних одиниць, а також найпоширеніших фонетичних, орфографічних та граматичних явищ, що створюють труднощі для тих, хто вивчає англійську мову, і можуть спричинити помилки в усному і письмовому мовленні.

Приведен список часто употребляемых лексических единиц, а также наиболее распространенных фонетических, орфографических и грамматических явлений, создающих трудности для тех, кто изучает английский язык, и могут спровоцировать ошибки в устном и письменном вещании.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-922.1 + Ш143.21-923

Рубрики:

Шифр НБУВ: В351353 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Трибуханчик А. М. 
Фразеологія англійської мови: походження і функціонування : навч.-метод. посіб. до спецкурсу для студ. ф-ту інозем. мов / А. М. Трибуханчик; Ніжин. держ. ун-т ім. М. Гоголя. - Ніжин, 2012. - 131 c. - Бібліогр.: с. 128-130. - укp. - англ.

Розглянуто основні поняття фразеології як лінгвістичної дисципліни. Наведено огляд існуючих фразеологічних концепцій, проаналізовано питання визначення та класифікації фразеологізмів різними вченими. Подано класифікацію фразеологічних одиниць (ФО) визначного авторитета в цій галузі, професора О. В. Куніна. З'ясовано джерела походження сучасних англійських ФО, що поділяються на споконвічно англійські та запозичені з різних джерел або шляхом перекладу, або як варваризми. Проаналізовано витоки англійської фразеології з наданням відповідних прикладів. Досліджено системні відношення у сфері фразеології (синонімічні, антонімічні тощо) та стилістичні аспекти англійської фразеології. Розглянуто такі питання, як стилістична диференціація ФО, їх оказіональні перетворення у тексті та способи перекладу українською мовою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-933.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754737 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського