Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Тихомирова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Півень О. П. 
Маркетингове обгрунтування програми розробки протитуберкульозних лікарських засобів для дітей / О. П. Півень, В. О. Котляр, О. В. Тихомирова, О. О. Хренова // Фармаком. - 2006. - № 3. - С. 83-88. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Проведено маркетингове обгрунтування розробки дво- і трикомпонентних FDC-таблеток у відповідності з рекомендаціями ВООЗ відносно доз діючих речовин для лікування туберкульозу у дітей. Запропоновані до розробки препарати є конкурентоздатними на українському ринку за ціною та вартістю курсу лікування (дві фази протягом 6-ти місяців).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)442.854

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68462 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іванова В. В. 
Сучасні аспекти перинатальних герпесвірусних інфекцій: клініка, діагностика, нові підходи до терапії / В. В. Іванова, М. В. Іванова, А. С. Левіна, А. А. Закіна, О. В. Тихомирова, Г. Ф. Железникова, О. А. Аксьонов, Е. В. Комелєва // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2009. - № 1. - С. 45-51. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2 + Р733.514.37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Тихомирова О. В. 
Міфічний квест у літературній спадщині Дж. Р. Р. Толкіна : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.04 / О. В. Тихомирова; Київ. нац. лінгв. ун-т. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Досліджено функціонування міфічного квесту в авторській міфології, створеній Дж. Р. Р. Толкіном. Проаналізовано світ Арди та запропоновано ставлення до усієї сукупності різних за жанром творів письменника як до партитури текстів, на інтертекстуальних зв'язках між якими вибудовується міфологічний континуум. Характер міфології Толкіна визначено як альтернативну міфологію - реконструкцію діалогу кельтської та англосаксонської епічних традицій, який міг би відбутися, якби не Нормандське завоювання у 1066 р. Поняття "міфічний квест" визначено як певну сюжетну єдність, що містить мотиви пошуку, подорожі, подвигу і в процесі розв'язання суб'єктно-об'єктних відносин якої відбувається актуалізація хронотопу фантастичного світоландшафту. З метою позначення загальних для народів Арди способів залучення до міфоісторичного руху запропоновано поняття метаквесту (квесту, що об'єднує цілий народ або охоплює епоху чи кілька епох). Об'єктну частину метаквесту представлено артефактами, що несуть інформацію про сакральні часи першотворення, як суб'єктів розглянуто низку героїв Арди. Предикативний зв'язок між суб'єктами та об'єктами метаквесту знаходить своє вираження в образі нескінченної дороги, на якій кожен з героїв (від міфічних до низькоміметичних) має знайти своє місце.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ВЕЛ)-4 Толкін Дж.Р.Р. 45

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА327144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Тихомирова О. К. 
Інформаційна політика держави як чинник розвитку громадянського суспільства в Україні : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / О. К. Тихомирова; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2021. - 20 c. - укp.

Висвітлено роль і значення інформаційної політики держави у розвитку громадянського суспільства загалом, та в Україні зокрема. Проаналізовано наукові роботи українських та зарубіжних учених, які розкривають теоретичні та практичні аспекти взаємодії третього сектору та держави в інформаційному просторі. Виявлено, що державна інформаційна політика може мати три основні способи впливу на громадянське суспільство, його сприйняття та зворотну реакцію: 1) інформаційна політика як засіб артикуляції загальнодержавної політики (внутрішньої та зовнішньої); 2) інформаційна політика як засіб демонстрації політики держави безпосередньо по відношенню до громадянського суспільства; 3) інформаційна політика як спосіб розуміння державою інформації та використання інформаційно-комунікаційних технологій. Визначено, що громадянське суспільство як актор, наділений аналітичними та самоорганізаційними здібностями, аналізуючи ці три вияви інформаційної політики, може налаштовуватися або на протидію, або на взаємодію з державою. Ідентифіковано переваги від співпраці в інформаційній сфері для держави (довіра інститутів громадянського суспільства розширює довіру соціуму до органів державної влади; посилення конкурентоспроможності інформаційної сфери як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках ІКТ; транспарентність політичної системи, що сприяє комплексній демократизації: розбудова сучасного інформаційного суспільства) та громадянського суспільства (розгалужений контроль за владою державного, регіонального та локального рівнів: участь у формуванні змісту порядку денного в інформаційному просторі; боротьба з бюрократичною неефективністю та корупцією; посилення системи стримувань і противаг; популяризація інструментів прямої демократії). Обґрунтовано періодизацію громадянського суспільства України в контексті впливів інформаційної політики держави від здобуття незалежності й по сьогодні: 1) етап об'єктивації в інформаційному просторі (презентація як феномену, 1991—2003 рр.; 2) етап суб'єктивації (презентація як суб'єкта, 2004—2013 рр.); 3) етап інституалізації (презентація як партнера, з 2014 р. й дотепер).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)126 + Ф3(4УКР)16

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА452380 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського