Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Сідашова С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Сідашова С. О. 
Оцінка придатності лактуючих корів бути донорами-реципієнтами доімплантаційних ембріонів / С. О. Сідашова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2013. - № 2. - С. 61-63. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Наведено результати пальпаторного вивчення морфункціонального стану яєчників лактуючих високопродуктивних корів і лютеогенезу для відбору тварин з метою ембріодонації. У 9 - 14 % корів виявлено неповноцінність у формуванні лютеальної стадії з 5-го по 15-й день за причини відсутності розвитку в їх яєчниках жовтого тіла. Ще 17 - 43 % із них були непридатними для ембріодонації через кістозні дегенерації фолікулів: вимиті з них на 7 - 8-й день після поліовуляції ембріони мали глибокі морфологічні дефекти й були нежиттєздатними.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-27 + П836.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сідашова С. О. 
Методичний підхід до оцінки ефективності пробіотичних препаратів у свинарстві / С. О. Сідашова, І. К. Авдос'єва, І. М. Григорашева // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2014. - Вип. 15, № 4. - С. 158-167. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто методичний підхід до організації визначення ефективності застосування з профілактично-лікувальною метою пробіотичних препаратів за умов промислової технології виробництва свинини. В ході проведення контрольного випробування туру опоросів у типовому приміщенні свинарника-маточника, як моделі, розроблено і перевірено методики візуально-клінічної оцінки результатів використання пробіотичного препарату мультибактерин ветеринарний Bs + La, виробництва ТзОВ "Відродження". Результати достовірно довели ефективність лікувально-профілактичної дії пробіотичного препарату на поголів'ї поросят-сисунів у стаді зі стаціонарним ураженням бактерійною мікрофлорою асоційованого характеру. За підсисний період у дослідних групах поросят, які одержували пробіотичний препарат, встановлено достовірне зменшення патологічного симптомокомплексу: наявність відкритих ран (ворота інфекції) та пошкодження шкіри карпальних суглобів на 9 %, некрозів шкіри хвоста - в 5,5 разів. Наявність артритів у контролі перед відлученням мали 10 % поросят, тоді як в досліді цей симптом був відсутній, що свідчило про системну дію на імунітет молодняку сапрофітного складу живого бацилярного пробіотичного препарату.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сідашова С. О. 
Пробіотичний захист слизових оболонок репродуктивного тракту лактуючих корів / С. О. Сідашова, І. К. Авдосьєва, І. М. Григорашева, М. М. Брошков // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2016. - Вип. 17, N 2. - С. 267-276. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Наведено результати виробничого досліду з вивчення впливу альтернативних схем терапії запальних процесів слизових репродуктивного тракту корів (в контролі - антибіотикотерапія, в досліді - пробіотичний захист). Достовірно експериментально встановлено поліпшення клініко-морфофункціонального стану матки і яєчників в групі, де було задіяно схему пробіотичного захисту слизових репродуктивних органів шляхом нормофлоризації з використанням внутрішньо маткового і внутрішньо вагінального введення живих бацилярних культур у вигляді вітчизняного препарату мультибактерин ветеринарний Bs + La (за даними трансректального дослідження). У досліді в кінці курсу гінекологічної реабілітації встановлено наявність 96 % корів із нормальним морфофункціональним станом матки і 73 % - яєчників, а в контролі, відповідно, лише 5 - 4 %). Експериментально доведено, що за умов промислового виробництва бактеріальна терапія гінекологічних хвороб дійних корів суттєво розширює можливості ефективної реабілітації всіх органів репродукції за рахунок мобілізації додаткових внутрішніх рівнів захисту слизових оболонок і відновлення системи розмноження.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сідашова С. О. 
Нормофлоризація слизових репродуктивного тракту корів і телиць та профілактика пренатальних втрат приплоду / С. О. Сідашова, І. К. Авдос'єва, І. М. Григорашева // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2018. - Вип. 19, N 1. - С. 116-127. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Наведено результати науково-виробничого дослідження впливу гінекологічного пробіотичного препарату мультибактерин ветеринарний Bs + La суспензія" на рівень абортів та мертвонародженості у корів і нетелів. В дослідних групах повновікових корів, які одержували процедури нормофлоризації слизових репродуктивного тракту відповідно до розробленої схеми перед штучним осіменінням, відмічено зменшення абортів у 2,5 разу у порівнянні з контролем, а рівень метвонародженості знизився, відповідно, в 3,7 разу. Таку саму тенденцію відмічено в групах первісток, причому у телиць - реципієнтів внаслідок екологічно коректної пробіотичної профілактики всі телята-трансплантанти народились живими з високим потенціалом життєздатності, а фактів затримки посліду не відмічено. У корів контрольної групи спостерігали 26,26 % випадків затримки посліду, а в досліді після курсу нормофлоризації випадки такої патології достовірно зменшились у 3,3 разу. Розроблена схема нормофлоризації слизових корів і телиць надала змогу екологічно коректно одержати покращання відтворення поголів'я і збереженість приплоду.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.12-911-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського