Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Сігарьова Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Старокадомський Д. Л. 
Вплив окисненого графену на механічні властивості поліепоксидних композитів та їхню стійкість до агресивних середовищ / Д. Л. Старокадомський, Н. В. Сігарьова, С. В. Шульга, Л. М. Кохтич, Н. М. Мошківська, А. А. Ніколайчук, О. О. Ткаченко, М. М. Решетник // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології : зб. наук. пр. - 2019. - 17, вип. 2. - С. 311-320. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.23-100

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Сігарьова Н. В. 
Механічні властивості поліепоксидних композитів з окисненим графеном та їх хімічна стійкість / Н. В. Сігарьова, Д. Л. Старокадомський, Б. М. Горєлов, О. О. Ткаченко // Поверхня : зб. наук. пр. - 2018. - Вип. 10. - С. 142-152. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Досліджено полімерні композитні матеріали на основі епоксидної смоли, наповненої окисненим графеном у вигляді блоків із мікрометровою базисною поверхнею та нанометровою товщиною за концентрації наповнення 1, 2 і 5 мас. %. Зразки були двох типів, які відрізнялись часом витримки (до 25 діб і 6 год) у суміші у суміш і готували композиції. Хімічну стійкість композитних матеріалів визначали за ступенем набухання в розчинах: ацетон - етилацетат і 25 % розчині азотної кислоти. Досліджено механічні параметри зразків: міцність на стиск, на відрив від сталевої поверхні, знос під час стирання на сталевій поверхні та міцності на згин. Встановлено, що механічні параметри та хімічна стійкість наповнених композитів мають немонотонну залежність від способу виготовлення матриці композиту та вмісту наповнювача. Показано, що введеня графенового наповнювача істотно погіршує хімічну стійкість композитів. Зразки з більшою витримкою наповнювача в полімерній матриці характеризуються підвищеною хімічною стійкістю до агресивних середовищ. Кореляції концентраційних залежностей набухання та механічних параметрів, які мають екстремум за концентрації наповнення С = 1 мас. % не спостерігаються.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.23-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68643 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Старокадомський Д. 
Морфологія, міцність, термо- та хемічна стійкість наносистем на основі епоксидної смоли з пірогенним нанокремнеземом А-300 та з його ущільненим аналогом "Денсил" (з вихідною та модифікованою поверхнею) / Д. Старокадомський, Є. Воронін, М. Решетник, Н. Сігарьова, С. Шульга, Н. Гаврилюк, Л. Кохтич, О. Старокадомська, С. Вишневський, С. Гребенюк, Ю. Данченко // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології : зб. наук. пр. - 2021. - 19, вип. 1. - С. 71-90. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Експериментально досліджено композиції епоксидної смоли з пірогенним нанокремнеземом типу "Аеросил А-300 в своїй незміненій, ущільненій ("Денсил") і поверхнево-модифікованій йодидом срібла фор- мах. Показано, що "Денсил" має значно нижчу здатність до загущення і, відповідно, в кілька разів вищу концентрацію утворення тиксотропної епоксидної композиції - 31 - 33 мас.% (у А-300 - 12 мас. %). Це, як правило, не понижує характеристики міцности полімерного епокси-композиту, а в ряді випадків підсилює їх (адгезію, міцність і модуль пружности за вигинання, модуль пружности за стискання та стійкість у високому вакуумі). За допомогою методу мікроскопії виявлено значні відмінності у морфології композитів з А-300 та "Денсилом". Вони проявляються у більш рівномірному розподілі "Денсилу", що виражається ув меншій кількості та меншому розмірі агломератів. Показано, що стійкість до термоокиснювальної деструкції не змінюється у разі додавання "Денсилу", але підвищується у разі додавання А-300 та суміші "Денсил" + AgJ. Введення "Денсилу" та суміші "Денсил" + AgJ підвищує стійкість до набухання та деструкції в агресивному ацетоновому розчиннику, в той час як А-300 не змінює її. Одержані результати експериментів вказують на перспективність технологій одержання наноматеріалів з кремнеземами А-300 та "Денсил" для створення покриттів, адгезивів або компаундів для промислово-реставраційних потреб.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-106 + В371.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сігарьова Н. В. 
Теплофізичні та механічні властивості полімерних композитів, наповнених високодисперсними оксидами і багатошаровим графеном : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.18 / Н. В. Сігарьова; Національна академія наук України, Інститут хімії поверхні імені О. О. Чуйка. - Київ, 2021. - 21 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА451611 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського