Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Суровцев О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Суровцев О. Б. 
Хімічна технологія виробництва полімерів : Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / О. Б. Суровцев, І. А. Мандзюк. - Хмельниц. : ТУП, 2003. - 250 c. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Викладено основи технології виробництва та переробки полімерів, наведено характеристику технологічних методів і устаткування, що застосовується для їх переробки. Проаналізовано загальні закономірності реакцій полімеризації та поліконденсації, описано способи їх проведення, властивості поліетилену, поліпропілену, поліакрилатів і поліметакрилатів, поліакрилонітрила, новолаків, резольних олігомерів і полімерів, полімідів, поліорганосилоксанів, іонітів, колоксиліну. Наведено класифікацію біодеградуючих полімерів.

Изложены основы технологии производства и перероботки полимеров, представлена характеристика технологических методов и оборудования, применяемого для их переработки. Проанализированы общие закономерности реакций полимеризации и поликонденсации, описаны способы их проведения, свойства полиэтилена, полипропилена, полиакрилатов и полиметакрилатов, полиакрилонитрила, новолаков, резольных олигомеров и полимеров, полимидов, полиорганосилоксанов, ионитов, колоксилина. Приведена классификация биодеградирующих полимеров.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л71я73-1

Шифр НБУВ: ВА643624 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Суровцев О.  
Газета "Bucovina" як джерело вивчення антисемітської політики румунської влади в Північній Буковині в 1941 - 1944 роках / О. Суровцев // Наук. зап. Ін-ту політ. і етнонац. дослідж. - 2006. - Вип. 31. - С. 122-131. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф055.257.1 + Т3(4РУМ)62-49

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69635 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Суровцев О. А. 
Голокост у Північній Буковині та Хотинщині в роки Другої світової війни : Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О. А. Суровцев; Чернівец. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці, 2006. - 20 c. - укp.

На підставі вивчення архівних та опублікованих джерел, спогадів свідків Голокосту, а також наукових надбань вітчизняних і зарубіжних учених досліджено основні етапи та наслідки геноциду проти буковинського єврейства у роки Другої світової війни. Розглянуто особливості соціально-економічного, громадсько-політичного, культурно-релігійного життя буковинських євреїв у довоєнний період, з'ясовано передумови та причини поширення антисемітських настроїв у Північній Буковині та Хотинщині. Значну увагу приділено аналізу політики "очищення територій" та "остаточного вирішення єврейського питання" румунською державою на чолі з І.Антонеску на території даного регіону. Простежено процес повернення буковинських євреїв, що вижили у таборах і гетто Трансністрії. Розглянуто питання психологічної та соціальної адаптації єврейського населення до реалій радянської держави у післявоєнний період.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР337)62 + Т3(4УКР=9Е)62

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347827 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дмитрієв С. О. 
Алгоритм інтеграції силової установки пасажирських літаків середньої дальності / С. О. Дмитрієв, О. Ю. Суровцев // Авіац.-косм. техніка і технологія. - 2020. - № 8. - С. 12-18. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Виконано дослідження щодо інтеграції силової установки пасажирських літаків середньої дальності. Розглянуто архітектуру системи силової установки та системний підхід до проектування силової установки. Запропоновано блочний поділ розв'язуваних проблем, пов'язаних з вибором схем і основних проектних параметрів повітряних суден з його силовою установкою та інтеграції управління. Розглянуто вплив силової установки і елементів планера на вибір параметрів робочого процесу і схеми двигуна на технологічно-конструктивному рівні. Розглянуто модель дослідження принципу залежності характеристик руху пасажирського повітряного судна від рівня інтеграції характеристик його силової установки. На основі вказаної моделі запропоновано алгоритм щодо підвищення ефективності інтеграції силової установки пасажирських літаків середньої дальності. В досліджені акцентується увага на розгляді повітряного судна, як складної та високоефективної системи, що містить в собі підсистеми та компоненти. Відповідно предметна область дослідження носить багатогранний комплексний характер і подається з урахуванням технологічної еволюції повітряних пасажирських перевезень, яка вже досягла досить високого ступеню розвитку існуючої системної архітектури. Підхід до інтеграції характеристик силової установки пасажирських повітряних суден зводиться до різноаспектного систематичного врахування вимог ICAO які висуваються до пасажирських повітряних суден, а також вимог, щодо їх сертифікації. Розглянуто аспекти сучасних наукових досліджень, які проводяться в області моделювання синтезу інтеграції характеристик силової установки та відповідно розробляються з врахуванням технологічно-дизайнерських рішень щодо вдосконалення загальної архітектури системи в ракурсі системи силової установки. На основі розрахунків розробленого алгоритму представлено результати моделювання інтеграції в межах врахування аеродинамічної конструкції пасажирського повітряного судна, компресорів і турбін. Наведено діаграму ефективності інтеграції силової установки пасажирських літаків середньої дальності. В ході дослідження наочно продемонстровано, що на технологічно-конструктивному рівні узагальнено-об'єднаний розгляд силової установки і елементів планера відповідно впливає на вибір параметрів робочого процесу і схеми двигуна.


Індекс рубрикатора НБУВ: О551-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24839 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського