Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Сукачова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Степанов В. П. 
Організація відеоконференцій у навчальному процесі : монографія / В. П. Степанов, І. О. Борозенець, О. В. Гороховатський, О. О. Передрій, О. В. Сукачова, С. Г. Шило; ред.: В. С. Пономаренко; Харк. нац. екон. ун-т. - Х. : Вид. ХНЕУ, 2012. - 59 c. - Бібліогр.: с. 57 - укp.

У роботі над системами проведення мультимедійних відеоконференцій випробувані дві системи - DimDim і OpenMeetings в комбінації з системою дистанційного навчання Moodle. Для системи Moodle встановлено модуль, який дозволяє керувати віртуальними кімнатами відеоконференцій. Для створення такої кімнати можна запрошувати студентів, за цього кожен з них одержує поштою оголошення про те, що він є запрошеним у кімнату відеоконференції на певну дату у визначений викладачем час. Тестування впровадженої в ХНЕУ системи проведено із використанням проектора, двох портативних комп'ютерів і чотирьох настільних, облаштованих веб-камерами. Однією з вагоміших рис системи OpenMeetings є зручність модерування студентів викладачем. Система трансляцій дозволяє відображати в режимі он-лайн різноманітне відео, вказаний викладачем файл або презентацію (підтримується більшість офісних форматів). Розвиток мультимедійних технологій доводить, що можна значно покращити якість зображення. Розглянута система відеоконференцій може бути одним із суттєвих елементів, що забезпечує високий рівень дистанційного навчання, а у випадку використання її сумісно із іншими СДН, таких як Moodle, надає сенс проведення вебінарів, он-лайн-семінарів і віртуальних занять. Важливою складовою використання відеоконференцій є деяка психологічна підготовка викладача, необхідність якої обумовлена особливостями технології передачі даних, географічними відстанями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.215.71 + Ч30 в2:З97

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754239 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сукачова О. М. 
Особливості адаптаційних розладів звільнених з рядів Збройних сил України військовослужбовців : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.04 / О. М. Сукачова; Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Харків, 2016. - 17 c. - укp.

Проведено дослідження упродовж 2010 - 2013 рр. на клінічній базі кафедри психіатрії, наркології, неврології та медичної психології медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. З дотриманням принципів біоетики обстежено 129 колишніх військовослужбовців Збройних сил України, яких було звільнено в ході реформування армії в мирний час (99 з ознаками адаптаційних розладів і 30 без таких ознак). Визначено клініко-психологічні особливості адаптаційних розладів і операціоналізовано як специфічні мішені їх психотерапії. Охарактеризовано адиктивну поведінку хворих на адаптаційні розлади, розглянуто стійкі індивідуально-психологічні характеристики дезадаптивної спрямованості у пацієнтів з адаптаційними розладами як специфічні мішені психотерапії. Розроблено систему специфічних для хворих на адаптаційні розлади мішеней психотерапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.1 + Р649

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424211 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського