Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Стрєпетова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Літвінова Н. Ю. 
Ускладнення високих ампутацій у хворих із хронічною критичною ішемією нижніх кінцівок: ретроспективне дослідження / Н. Ю. Літвінова, В. А. Черняк, О. В. Стрєпетова, О. І. Кєфєлі-Яновська, І. І. Плюта // Серце і судини. - 2014. - № 4. - С. 25-32. - Бібліогр.: 44 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.865 + Р457.845-87

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24454 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Стрєпетова О. В. 
Застосування ксенону в комплексі інтенсивної терапії алкогольної інтоксикації : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.30 / О. В. Стрєпетова; ДЗ "Дніпропетр. мед. акад. МОЗ України". - Дніпропетровськ, 2015. - 23 c. - укp.

Показано ефективність анестезіологічного захисту хворих на алкогольну інтоксикацію шляхом інгаляційної терапії ксеноном. Вперше в клінічних умовах доведено повну безпеку методики лікувальних інгаляцій ксеноном за допомогою лабораторних та інструментальних об'єктивних критеріїв, обгрунтовано й апробовано в клініці схему терапії тяжкої алкогольної інтоксикації, що включає, крім базисних методів лікування: інфузійної терапії, відновлення водно-електролітного балансу, корекції психо-поведінкового статусу шляхом седації та симптоматичної корекції, використання ксенону. Вперше в клініці впроваджено й успішно застосовується методика лікувальних інгаляцій ксеноном з метою відновлення свідомості у хворих з алкогольною комою, в клінічних умовах вивчено та впроваджено динаміку когнітивних функцій у хворих з алкогольною інтоксикацією та тяжкими когнітивними розладами. Встановлено, що застосування ксенонових інгаляцій у поєднанні з традиційною терапією в комплексному лікуванні хворих із алкогольною інтоксикацією сприяє більш швидкому та значному регресу клінічних проявів захворювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.451-5 + Р645.021.11-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА413292 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стрєпетова О. В. 
Оцінювання ефективності застосування інгаляційного анестетика ксенону при корекції вітальних показників у хворих із алкогольними розладами / О. В. Стрєпетова // Здоровье мужчины. - 2014. - № 4. - С. 58-64. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

У дослідженні проведено порівняльний аналіз результатів лікування з контролем вітальних функцій (гемодинаміки, дихання та кислотно-основного стану) у 137 хворих з алкогольними розладами, 67 з яких проходили курс інгаляційної терапії ксеноном, 70 - базисне лікування. Встановлено повну безпеку методу ксенонової терапії, ефективність у плані підтримки показників серцево-судинної діяльності та дихання, а також покращання рівня церебрального метаболізму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р645.021.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Стрєпетова О. В. 
Успішний досвід застосування ксенону в комплексі інтенсивного лікування алкогольних розладів / О. В. Стрєпетова // Медицина неотлож. состояний. - 2014. - № 7. - С. 88-94. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

У ході дослідження проведено порівняльний аналіз результатів лікування 137 хворих з алкогольними розладами, 60 із яких проходили курс інгаляційної терапії ксеноном. Показано повна безпеку методу ксенонової терапії; зменшилися дози седативних препаратів, що застосовуються під час лікування; виявлено меншу кількість ускладнень (алкогольний абстинентний синдром, алкогольний делірій), швидше відновлювалася свідомість після алкогольної коми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р645.021.11-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лісний І. І. 
Економічні складові різних видів анестезії / І. І. Лісний, Х. А. Закальська, О. В. Стрєпетова // Хірургія України. - 2016. - № 1. - С. 103-108. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - порівняти клініко-економічну складову 2-х видів анестезії (інгаляційної і тотальної внутрішньовенної) у разі хірургічних втручань в онкопроктології. Проведено порівняння 2-х груп хворих. У першій групі анестезію проведено з використанням інгаляційного анестетика севофлурану, в другій - з використанням пропофолу. В обох групах анестезію комбінували з епідуральним знеболюванням. Оцінювали глибину анестезії за біспектральним індексом, тривалість пробудження, потребу у фентанілі та м'язових релаксантах, а також вартість кожного виду анестезії. Установлено, що рівень седації за біспектральним індексом, тривалість пробудження, потреба у фентанілі і м'язових релаксантах статистично значуще не відрізнялися у групах. Вартість анестезії з використанням севофлурану дорівнювала 294,48 грн, з використанням пропофолу - 457,55 грн. Висновки: інгаляційна анестезія - економічно обгрунтований сучасний метод загальної анестезії, який надає змогу зменшити вартість і підвищити якість періопераційного лікування та безпечність для пацієнта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р451

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Стрєпетова О. В. 
Успішний досвід глюкокортикостероїдної терапії синдрому Лайєлла, який розвинувся на тлі медикаментозного лікування первинної бешихи у хворої з ВІЛ-позитивним статусом / О. В. Стрєпетова, О. В. Куценко, В. В. Раєвський, Г. В. Горак, В. В. Ліходієвський // Хірургія України. - 2016. - № 2. - С. 105-108. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Описано успішний досвід застосування глюкокортикостероїдної терапії у разі синдрому Лайєлла, який розвинувся на тлі медикаментозного лікування первинної бешихи у пацієнтки віком 36 років із септичним шоком та ВІЛ-позитивним статусом. Призначення "Солу-Кортеф" у дозі 100 мг тричі на добу не лише сприяла усуненню симптомів тяжкого різновиду медикаментозної алергійної реакції, а й надало змогу досягти позитивної динаміки стану хворої і скорочення тривалості захворювання до 7 діб. Зіставлення клінічної картини, даних анамнезу, лабораторних даних і призначення терапії згідно із загальноприйнятими клінічними протоколами не може заперечувати призначення нестандартного лікування. Воно виправдане позитивним досвідом лікування хворих з тяжкою соматичною патологією на тлі ВІЛ/СНІД.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.63 + Р514.0 + Р341.288

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського