Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Сторожев Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Сторожев Р. І. 
Кадровий механізм формування позитивного іміджу держави / Р. І. Сторожев // Вісн. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Сер. Політ. науки. - 2015. - № 4. - С. 114-119. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розкрито організаційно-правові та соціально-психологічні аспекти кадрового механізму формування позитивного іміджу держави, в основі якого лежить система нормативно-правового, організаційного, психологічного забезпечення добору/відбору, оцінювання та спеціальної підготовки керівних кадрів за сучасних умов розвитку Української держави і суспільства на засадах людиноцентризму, гуманізму та демократії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 р

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15105:політ.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сторожев Р. І. 
Стан дослідження проблеми лідерства у вітчизняній та зарубіжній літературі / Р. І. Сторожев // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2017. - Вип. 3. - С. 21-25. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізоавано проблеми лідерства в публічно-управлінській діяльності, які досліджувалися у вітчизняній та зарубіжній літературі, уточнено трактування поняття "лідерство". Проаналізовано підходи до вивчення лідерства в публічно-управлінській діяльності, виокремлено типи лідерства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сторожев Р. І. 
Польський досвід формування лідерства в публічно-управлінській діяльності / Р. І. Сторожев // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 4. - С. 243-248. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Проаналізовано польський досвід формування лідерства, виокремлено його характерні особливості та тенденції, які є цінними для запровадження в Україні у контексті концепції нового публічного управління. Зазначено, що традиційна бюрократична модель державного управління (веберівська модель) тривалий час була панівною в системах державного управління більшості країн світу, базувалася на принципі централізації, що нівелювало значення компетенцій державних службовців. Її характерними рисами були "неповороткий" стиль роботи, відсутність мотивації до ефективної праці, монополія в наданні державних послуг громадянам і розпорядженні бюджетними коштами, відсутність оцінки ефективності отриманих результатів тощо. Тоді як концепція нового публічного управління (New Public Menagement) породжує надії на можливість побудови ідеального типу раціональної держави, де виконавчі органи влади розуміються як механізм з обслуговування клієнтів-громадян, а держава - як ринок надання послуг цим клієнтам. Це сприяє позбавленню державних службовців привілеїв, зменшенню розмірів державного апарату. Мета роботи - аналіз польського досвіду формування лідерства у розрізі концепції нового публічного управління (New Public Menagement), який найбільш наближений до українських реалій, зокрема, в площині реформування державного управління, формування управлінських кадрів згідно з новими світовими тенденціями. Підставою для такого аналізу стали спільні риси в соціальному, культурному, економічному, освітньому та управлінському розвитку. Участь Польщі в розподілі бюджету Європейського Союзу потребувало впровадження багатьох нових міжнародних вимог, зокрема, у системі державних закупівель, державного замовлення чи внутрішнього аудиту, які є корисними для України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4ПОЛ)01 + Х819(4УКР)01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського