Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Сиротинська І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Сиротинська І. Д. 
Поліпропілен. Відмінності кінетики фотооксидаційної деградації різних партій / І. Д. Сиротинська, Дж. Р. Уайт // Хім. пром-сть України. - 2003. - № 5. - С. 16-19. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено процес старіння двох різних партій поліпропілену однієї марки. Опромінення проведено ультрафіолетом за лабораторних умов, близьких до тропічного клімату. Визначено концентрації розривів і зшивок полімерного ланцюга за формою та величиною зсуву молекулярно-масового розподілу досліджених полімерних зразків. Одержані дані дозволили встановити, що швидкість фотооксидаційної деградації для зразків з різних партій поліпропілену є різною та відрізняється утричі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л712.113

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сиротинська І. Д. 
Фотооксидаційна деградація різних типів поліетилену. Порівняння швидкості / І. Д. Сиротинська, О. В. Шийчук, Дж. Р. Уайт, І. Г. Крейг // Хім. пром-сть України. - 2004. - № 5. - С. 38-41. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Досліджено особливості фотооксидаційної деградації трьох типів поліетилену: високої густини (ПЕВГ), низької густини (ПЕНГ) та лінійного низької густини (ЛПЕНГ). Порівняння кількості розривів макромолекул показує, що ПЕНГ є у кілька разів більш чутливим до фотооксидаційної деградації у порівнянні з ЛПЕНГ і ПЕВГ. У поліетилені низької густини деградація інтенсивно відбувається на освітленій поверхні і суттєво уповільнюється всередині зразка. Для зразків ЛПЕНГ і ПЕВГ характерним є помітне зростання концентрації продуктів фотодеградації на глибині 0,3 - 0,5 мм від поверхні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л712.111

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сиротинська І. Д. 
Вплив стабілізатора та пігменту на фотодеградацію поліпропілену / І. Д. Сиротинська, Д. Я. Ставична, О. В. Шийчук, Дж. Р. Уайт // Полімер. журн. - 2004. - 26, № 2. - С. 124-127. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Визначено концентрації розривів і зшивок макромолекул у нестабілізованому, стабілізованому та пігментованому поліпропілені. Дослідження проведено під час УФ-опромінення за умов, максимально наближених до тропічного клімату. Показано вплив стабілізувальних домішок на зміну концентрації розривів і зшивок макромолекул полімерних зразків. Одержані дані дали можливість порівняти ступінь захисту полімеру за присутності стабілізатора та пігменту, а також у випадку одночасної присутності стабілізатора і пігменту протягом фотооксидаційної деградації поліпропілену.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.11 + Л712.113

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сиротинська І. Д. 
Кількісні параметри фотооксидаційної деградації поліолефінів : Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / І. Д. Сиротинська; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Запропоновано новий підхід до дослідження деградації полімерів, який передбачає врахування змін концентрацій розривів і зшивок макромолекул у тонких послідовних шарах полімерних зразків. Показано, що використаний метод комп'ютерного аналізу змін молекулярно-масового розподілу придатний для кількісного порівняння деградації полімерів з різною молекулярною масою. Здійснено порівняльне дослідження фотооксидаційної деградації семи серійних поліолефінів (поліетилену низької густини, поліетилену високої густини, лінійного поліетилену низької густини, гополімеру пропілену та кополімеру етилену-пропілену), опромінених ультрафіолетовим (УФ) випромінюванням за однакових умов. Побудовано детальні (з кроком 0,1 мм) профілі деградації у зразках товщиною 3 мм. Досліджено розміщення продуктів деградації за глибиною зразків поліпропілену за великої тривалості УФ-експозиції (від 16-ти до 80-ти тижнів) залежно від наявності стабілізатора, пігменту, а також стабілізатора та пігменту одночасно. Запропоновано удосконалений підхід до опису захисної дії домішок - за коефіцієнтами гальмування реакцій деструкції та зшивання макромолекул за глибиною полімерної речовини. Визначено захисну дію стабілізатора комплексної дії (суміші HALS і фенольного антиоксиданту) та пігменту (діоксиду титану, рутилу) та їх суміші за глибиною зразка поліпропілену залежно від тривалості УФ-опромінення. Установлено, що пігмент забезпечує більш високий захисний ефект, особливо у шарах товщиною більше 0,2 мм.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.11-27

Шифр НБУВ: РА347926 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Дмитрів А. М. 
Вплив фонофої домішки кисню на дефектну підсистему CdVIB1-xDZnVIBxDTe / А. М. Дмитрів, О. Л. Сав'як, О. В. Боднарчук, І. Д. Сиротинська // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2011. - № 6/5. - С. 63-67. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К204.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Борук С. Д. 
Вплив модифікаторів на інтенсивність контактної взаємодії високодисперсних систем на основі телуриду кадмію / С. Д. Борук, С. Г. Дремлюженко, І. М. Юрійчук, І. Д. Сиротинська // Фізика і хімія твердого тіла. - 2011. - 12, № 3. - С. 710-714. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Досліджено вплив концентрації модифікаторів і полярності дисперсійного середовища на властивості та стійкість високодисперсних суспензій телуриду кадмію. Виявлено, що седиментаційна стійкість частинок дисперсних систем телуриду кадмію змінюється пропорційно зміні електрокінетичного потенціалу. Доведено, що ізотерми адсорбції досліджуваних речовин описуються рівнянням Ленгмюра. Показано вплив деяких модифікаторів у разі їх використання у водному середовищі на зростання стійкості частинок дисперсної фази високодисперсних суспензій телуриду кадмію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г661-6 + В379.271

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Сиротинська І. Д. 
Організація навчального процесу іноземних студентів за умов впровадження основних засад кредитно-модульної системи навчання / І. Д. Сиротинська // Галиц. лікар. вісн.. - 2013. - 20, № 3. - С. 128-129. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено досвід у викладанні дисципліни "Медична хімія" для студентів-іноземців на кафедрі біологічної та медичної хімії. Показано особливості впровадження кредитно-модульної системи навчання для спеціальності стоматологія. Зроблено аналіз успішності навчання іноземних студентів 1 курсу у процесі вивчення дисципліни "Медична хімія" та проведено порівняння якості навчання за традиційної форми навчання та за умов Болонської системи. Розглянуто впровадження системного підходу до організації навчання та контролю успішності студентів шляхом удосконалення методики та засобів проведення лекцій, практичних занять, самостійної роботи та консультування. Відзначено позитивні зміни та покращання якості навчання іноземних студентів, про що свідчить успішність засвоєння навчального матеріалу з дисципліни. Визначено умови підвищення рівня навчальних досягнень студентів-іноземців завдяки особливостям кредитно-модульної системи навчання. Запропоновані форми навчального процесу та способи контролю знань студентів потребують постійного вдосконалення і є запорукою підготовки спеціалістів високої кваліфікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р863 + Р11(4УКР) р31-33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Романюк А. Л. 
Особливості викладання медичної хімії студентам-іноземцям з англійською мовою навчання / А. Л. Романюк, І. Д. Сиротинська, Н. С. Леочко // Галиц. лікар. вісн.. - 2009. - 16, № 4. - С. 99-100. - укp.

Медична хімія - одна з теоретичних дисциплін, яка закладає підгрунтя, необхідне для вивчення таких фундаментальних дисциплін, як фізіологія, біологічна хімія, фармакологія та інші. Під час викладання медичної хімії студентам-іноземцям англійською мовою враховувались такі чинники: відсутність методичних матеріалів англійською мовою, велика різниця в рівні базової підготовки, рівень мовної підготовки студентів. З метою покращання засвоєння матеріалу студентами були розроблені адаптовані методичні вказівки, проводились додаткові заняття з окремих розділів шкільної програми. Доцільним було б створення та видання хімічних термінів українською, російською, англійською та арабською мовами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р3 + Ш143.21-913-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Дутчин М. М. 
До питання точності визначення координат межових знаків земельних ділянок при кадастрових зніманнях / М. М. Дутчин, О. В. Гера, І. М. Сиротинська // Геодез., картогр. і аерофотознімання : укр. міжвід. наук.-техн. зб. - 2013. - Вип. 77. - С. 85-87. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Рассмотрены вопросы точности определения координат межевых знаков при существующих допусках определения площадей земельных участков в городах республиканского и областного подчинения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д143

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Романюк А. Л. 
Оцінювання знань студентів з дисципліни "Медична хімія" / А. Л. Романюк, М. В. Мельник, І. Д. Сиротинська, А. М. Ерстенюк, О. В. Боднарчук // Архів клініч. медицини. - 2010. - № 1. - С. 84-85. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Представлено досвід викладання медичної хімії в студентів, що навчаються за спеціальністю "лікувальна справа". Основна увага приділена оіцнюванню знань. Розглянуто оцінювання діяльності студента на практичному занятті. Значну увагу приділено модульному контролю, зокрема, завданням, що використовуються на ньому. Використання завдань різних рівнів складності дозволяє оцінити не тільки теоретичні знання студента, а й вміння їх застосовувати. Запропонована система оцінювання підвищує зацікавленість студента, сприяє більш якісному вивченню дисципліни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського