Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Синицина Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Дубініна А. А. 
Ідентифікація епоксидних покриттів тари / А. А. Дубініна, Г. А. Синицина, О. Г. Мошник, Л. В. Кононенко // Упаковка. - 2008. - № 1. - С. 29-31. - укp.

Епоксидні покриття досить широко застосовуються для покриття внутрішньої поверхні тари для консервованої продукції. Для забезпечення санітарно-гігієнічних вимог, а також сучасних вимог до упаковки, потрібно правильно підібрати рецептуру покриттів з епоксидних смол. Наведено результати ідентифікації епоксидних покриттів тари із застосуванням методу полярографії.


Індекс рубрикатора НБУВ: К846

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15241 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дубініна А. А. 
Пакування морозива в полімерну упаковку / А. А. Дубініна, Г. А. Синицина, О. Г. Мошник, Л. В. Кононенко // Упаковка. - 2008. - № 6. - С. 19-21. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л956.08

Шифр НБУВ: Ж15241 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Прядко О. М. 
Управління торговим асортиментом у роздрібній торгівлі в умовах національної конкурентної політики : монографія / О. М. Прядко, Л. О. Попова, Г. А. Синицина; Харків. держ. ун-т харчування та торгівлі. - Харків, 2014. - 152 c. - Бібліогр.: с. 123-132 - укp.

Наведено результати наукових досліджень щодо вдосконалення механізму формування та управління торговим асортиментом за умов національної конкурентної політики, організації управління, контролю та формування торгового асортименту роздрібної торговельної мережі. Увагу приділено розробці асортиментної програми підприємств роздрібної торговельної мережі та методичним підходам до оцінювання асортименту товарів побутової техніки. Обгрунтовано механізм реалізації конкурентної політики в сфері торгівлі. Запропоновано методику формування торгового асортименту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.21-361.41-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА786075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кластерний розвиток підприємств : монографія / В. А. Гросул, Л. М. Яцун, О. А. Круглова, О. М. Филипенко, Г. А. Синицина, С. О. Зубков, В. М. Селютін, С. М. Сукачова-Труніна, О. Д. Тімченко, Н. Ю. Балацька, К. В. Калєнік, Т. Т. Аскеров, С. О. Козуб; Харківський державний університет харчування та торгівлі. - Харків : Вид-во Іванченка І. С., 2020. - 201 c. - Бібліогр.: с. 183-201 - укp.

Висвітлено питання розробки та формування теоретико-методологічних положень і практичних рекомендацій щодо забезпечення кластерного розвитку підприємств сфери харчування. Визначено сутність та характеристики розвитку підприємства. Досліджено теоретичні засади розвитку підприємств. Запропоновано концепцію ядра розвитку підприємств. Розкрито науково-практичні підходи до інтеграції підприємств та формування кластерних структур у сфері харчування. Обґрунтовано доцільність інтеграції підприємств і формування кластерних структур у сфері харчування. Запропоновано науково-практичний підхід до обґрунтування кластерного розвитку підприємств торгівлі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.1 + У9(4УКР)424.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Функціонування та розвиток сфери харчування: теоретико-методологічні основи : монографія / В. А. Гросул, Л. М. Яцун, О. А. Круглова, О. М. Филипенко, Г. А. Синицина, С. О. Зубков, О. Д. Тімченко; Харківський державний університет харчування та торгівлі. - Харків : Вид-во Іванченка І. С., 2020. - 250, [1] c. - Бібліогр.: с. 202-225 - укp.

Досліджено питання щодо розробки та наукового обґрунтування теоретико-методологічних положень, функціонування та розвитку сфери харчування. Удосконалено систематизацію теорій і наукових поглядів стосовно потреб і функцій харчування. Розвинуто теоретико-методологічні засади формування сфери харчування як інтегрованої системи міжгалузевого характеру. Обґрунтовано методичний інструментарій оцінювання стану харчування населення та діяльності підприємств під впливом глобалізаційннх та інтеграційних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)424.1-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851920 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Синицина Г. А. 
Формування сучасної теорії харчування в контексті продовольчої безпеки / Г. А. Синицина, О. М. Филипенко // Бізнес Інформ. - 2021. - № 11. - С. 217-226. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження та визначення проблем харчування людства в процесі його еволюції, а також систематизація теорій і наукових поглядів стосовно потреб і функцій харчування в контексті продовольчої безпеки. Доведено, що продовольча безпека країн є неодмінною умовою та гарантією збереження їх суверенітету та незалежності, забезпечення сталого соціально-економічного розвитку, формування високих рівня та якості життя населення, відтворення людського капіталу. Аналіз стану харчування населення України свідчить про незбалансованість за основними нутрієнтами та про невідповідність їх основним положенням раціонального харчування. Встановлено, що потреби людини в харчуванні еволюціонували під впливом чинників соціально-економічного та науково-технічного прогресу. В кожній етнічній, культурній, релігійній спільноті людей існували свої уявлення щодо необхідного харчування, які були частиною існуючого в певний час світогляду. На основі характеристики еволюції харчування систематизовано теорії та концепції харчування. Доведено, що корінні зміни в способах життя та структурі харчування людства у ХХI столітті потребують подальшого дослідження теоретичних аспектів харчування, систематизації нових підходів до формування сучасної теорії харчування. Обгрунтовано необхідність якісно нових підходів до складання раціонів харчування населення на основі харчових продуктів функціонального призначення з використанням натуральної сировини підвищеної поживної цінності, дієтичних добавок тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-982-995 + У50-982-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Филипенко О. М. 
Основні тренди та перспективи цифровізації економіки України / О. М. Филипенко, Г. А. Синицина // Бізнес Інформ. - 2023. - № 3. - С. 43-50. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено й узагальнено основні тренди цифрової трансформації економіки України та визначено їх вплив на діяльність суб'єктів підприємництва для більш повного використання їх потенціалу. Протягом останнього десятиріччя спостерігається докорінна трансформація суспільства, справжня інформаційна революція, яка характеризується змінами не тільки технічних характеристик товарів, а і моделі взаємодії між людьми. Головною цінністю стає інформація, яка має унікальний характер щодо власного примноження та збереження. Активне використання та накопичення інформації перетворює людство з індустріального в інформаційне. Встановлено, що метою цифровізації української економіки є цифрова трансформація існуючих галузей економіки в нові, більш ефективні та економічно вигідні. Впровадження цифровізації в більшість бізнес-процесів та у сфери життєдіяльності людей стане основою для підвищення конкурентоспроможності українських продукції та послуг, стимулюватиме зростання економіки та сприятиме поліпшенню благополуччя населення. Цей процес повинен грунтуватися на базових принципах. Тому в ході дослідження узагальнено принципи цифровізації, дотримання яких є визначальним для створення та реалізації переваг, які надають цифрові технології. За результатами теоретичного аналізу встановлено, що цифровізація економіки справляє суперечливий вплив на розвиток економіки та суспільства загалом. Визначено переваги, негативні наслідки та ризики цифрової трансформації для розвитку економіки країни. Узагальнюючи досвід вітчизняних і закордонних науковців, визначено основні тренди цифрової трансформації економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського