Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Сем'янчук В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Цимбаліста О. Л. 
Бронхіальна астма та недиференційована дисплазія сполучної тканини у дітей: особливості клініки, діагностики і лікування : [монографія] / О. Л. Цимбаліста, В. Б. Сем'янчук. - Івано-Франківськ : Вид-во ДВНЗ "Івано-Франків. нац. мед. ун-т", 2014. - 77 c. - Бібліогр.: с. 68-77 - укp.

Досліджено вплив недиференційованої дисплазії сполучної тканини на перебіг хронічних захворювань. Обгрунтовано принципи лікування дітей, хворих на бронхіальну астму, та можливості використання у комплексному лікуванні препаратів метаболічної дії. Подано клініко-інструментальну харктеристику, деякі біохімічні, імунологічні показники й оцінено функціональний стан геному у дітей, хворих на бронхіальну астму з визначенням ознак недиференційованої дисплазії сполучної тканини. Наведено результати комплексного лікування з використанням препаратів метаболічної дії у дітей, хворих на бронхіальну астму з виявами недиференційованої дисплазії сполучної тканини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202 + Р251.262

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА780654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сем'янчук В. Б. 
Особливості алергологічного анамнезу у дітей Прикарпаття, хворих на бронхіальну астму на тлі недиференційованої дисплазії сполучної тканини / В. Б. Сем'янчук, О. Л. Цимбаліста, Л. Є. Матвіїв, О. В. Пастух, І. Б. Парандій // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 2. - С. 94-97. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Сем'янчук В. Б. 
Особливості навчання деонтологічних принципів спілкування лікарів-інтернів з пацієнтами на післядипломній освіті / В. Б. Сем'янчук // Галиц. лікар. вісн.. - 2015. - 22, № 1. - С. 116-117. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено основні деонтологічні принципи спілкування лікарів-інтернів, що здобувають спеціалізацію за фахом "Педіатрія" на кафедрі дитячих хвороб післядипломної освіти ДВНЗ "Івано-Франківський медичний університет". Етичний кодекс лікаря наголошує, що найвищим пріоритетом лікаря є здоров'я пацієнта. А останнє залежить не тільки від високого професіоналізму медика, знань і вмінь щодо лікування певного захворювання, а і від його вміння спілкування з колегами по роботі, хворими, його родичами. Адже їх тісна співпраця та позитивне налаштування передбачає кращий прогноз лікування. Описано особливості підходу викладання етичних аспектів майбутнім лікарям-педіатрам протягом всієї інтернатури. Викладено критерії, які сприяють формуванню досвідченого фахівця, готового до нелегкої практичної роботи з пацієнтами дитячого віку та їх батьками, а також відповідального співробітника серед працівників медичного закладу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) п3 + Р11(4УКР) р7 + Р73 р7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сем'янчук В. Б. 
Необхідність впровадження у тематику циклів на кафедрі дитячих хвороб післядипломної осіти принципів роботи "Клінік, дружніх до молоді" / В. Б. Сем'янчук // Галиц. лікар. вісн.. - 2015. - 22, № 2. - С. 140-141. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено основні аргументи, що диктують необхідність впровадження у робочі програми для лікарів-інтернів, слухачів передатестаційних циклів та циклів тематичного удосконалення окремих занять щодо "Клінік, дружніх до молоді" (КДМ). З метою постійного інформування медичних працівників про дані клініки, удосконалення фахового рівня лікарів, які працюють у КДМ, та залучення більшої кількості спеціалістів до співпраці заради єдиної мети - збереження здоров'я молодого покоління. Оскільки, згідно із наказом МОЗ України № 337 від 16.05.2014 р. "Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо подальшого розвитку медичної допомоги підліткам та молоді на засадах "дружнього підходу" на 2014 - 2016 рр., необхідно продовжити підготовку кадрів для роботи в КДМ з питань надання медичної допомоги підліткам та молоді на засадах "дружнього підходу".


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сем'янчук В. Б. 
Актуальні питання та перспективи удосконалення післядипломної освіти лікарів-педіатрів / В. Б. Сем'янчук // Буков. мед. вісн.. - 2015. - 19, № 2. - С. 250-252. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Післядипломна освіта є важливою і обов'язковою складовою вдосконалення професійної підготовки лікаря. Курси підвищення кваліфікації допомагають спеціалісту ознайомитись із сучасною інформацією щодо новітніх методів діагностики та лікування різноманітних захворювань. Особливо це актуально в час невпинного росту наукових відкриттів та розвитку фармацевтичної галузі. На кафедрі дитячих хвороб післядипломної освіти ДВНЗ "Івано-Франківський медичний університет" проводиться післядипломна підготовка лікарів в інтернатурі, магістратурі, аспірантурі, клінічній ординатурі за фахом "Педіатрія" та підвищення кваліфікації лікарів-слухачів. Для доступного та якісного навчання постійно впроваджуються різносторонні підходи до викладання із залученням новітніх технологій, що сприяє безперервному професійному розвитку лікарів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р7 + Р73 р7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сем'янчук В. Б. 
Основні проблеми викладання дитячої імунології на кафедрі дитячих хвороб післядипломної освіти / В. Б. Сем'янчук // Галиц. лікар. вісн.. - 2015. - 22, 4 (ч. 1). - С. 130-132. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Важливість викладання основ імунології у дитячому віці на кафедрі дитячих хвороб післядипломної освіти (ПО) є досить актуальною, як для лікарів інтернів, так і для курсантів на циклах ПАІД і ТУ. Оскільки, дана галузь не тільки тісно переплітається з іншою соматичною патологією, наприклад, алергологією, ревматологією, інфекційними захворюваннями, тощо, а й має свої невирішені проблеми. Останніми роками у нашій країні відзначається прагнення лікарів "стимулювати" імунну систему, що, з точки зору доказової медицини, є неприпустимим у педіатрії. Вагомим аспектом роботи лікарів-педіатрів є своєчасне виявлення дітей з первинними імунодефіцитами, загальні симптоми яких повинні насторожити для скерування до дитячого імунолога. На кафедрі для кращого висвітлення питань імунопрофілактики використано різноманітні методики: "мозкового штурму", "міф чи правда", "акваріум", що дозволяє аргументовано, за допомогою наведених наукових досліджень, розвіяти міфи, що витають над даною тематикою. Проаналізувавши обізнаність курсантів щодо серологічної діагностики, виникає необхідність висвітлення окремої теми, з якою щодня стикається більшість медиків - протиінфекційний імунітет. Отже, дитяча імунологія досить складна та цікава галузь педіатрії. Вміння правильного подання матеріалу лікарям є пусковим важелем у вирішенні багатьох нагальних проблем медицини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р7 + Р73 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Сем'янчук В. Б. 
Використання антилейкотрієнових препаратів у дітей, хворих на бронхіальну астму / В. Б. Сем'янчук // Галиц. лікар. вісн.. - 2016. - 23, № 1. - С. 84-87. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Синоверська О. Б. 
Ефективність об'єктивного структурованого клінічного іспиту у післядипломній підготовці лікарів-інтернів за спеціальністю "Педіатрія" / О. Б. Синоверська, О. Л. Цимбаліста, Я. В. Семкович, Н. В. Фоменко, З. В. Вовк, Т. Г. Березна, В. Б. Сем'янчук, О. С. Бобрикович // Соврем. педиатрия. - 2019. - № 1. - С. 46-48. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Традиційне клінічне обстеження, що складається із заплутаних об'ємних випадків (long cases), коротких клінічних сценаріїв, "живе" спілкування із пацієнтом має позитивні сторони, але, на жаль, суттєво обмежене щодо прогнозування надійності та об'єктивності. Поява структурованих тестів надала можливість подолати такі обмеження. Об'єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ) був створений для підвищення достовірності оцінки результативності у додипломній іа в післядипломній клінічній освіті. У 2018 р. співробітниками кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти вперше проведено варіант всебічного контролю знань та умінь лікарів-інтернів 2-го року навчання на етапі заключної атестації за методологією ОСКІ. У відсотковому еквіваленті результативність іспиту виглядала наступним чином: "відмінно" - 10,5 %, "добре" - 50,1, "задовільно" - 26,3 %, "незадовільно" - 13,1 %. Лікарі-інтерни, які склали ОСКІ незадовільно, мали можливість перездати іспит на наступний день (завдання були змінені, проте наближені за складністю до попередніх). Проведення екзамену ОСКІ - вимога сучасної медичної освіти. Більш широка вибірка компетенцій і використання структурованих маркувальних аркушів сприяють підвищенню надійності та обгрунтованості змісту, а отже неупередженості та об'єктивності іспиту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р73р3(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Фоменко Н. М. 
Нейрофіброматоз I типу на Прикарпатті. Випадок гігантської нейрофіброми у дитини / Н. М. Фоменко, О. Б. Синоверська, О. Л. Цимбаліста, З. В. Вовк, Т. Г. Березна, Я. В. Семкович, В. Б. Сем'янчук, О. С. Бобрикович, Ю. С. Томащук // Сучас. педіатрія. Україна. - 2019. - № 4. - С. 75-78. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р722.569.62

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського