Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Салім М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Салім Мусса Мухамед 
Технологія виробництва і використання бетонів в умовах сухого і жаркого клімату : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.05 / Салім Мусса Мухамед; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2001. - 18 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано та практично підтверджено можливість управління процесами гідратаційного твердіння монолітних бетонів за підвищених температур з використанням комплексних поліфункціональних домішок, що дозволяють "консервувати" технологічні властивості бетонних сумішей або прискорювати їх твердіння. Визначено оптимальні склади і досліджено технологічні та фізико-механічні властивості бетонної суміші та бетону з комплексними домішками. Експериментально-статистичні моделі забезпечують вибір складів бетонних сумішей з домішками за попередньо заданими властивостями. Розроблено склади сумішей захисних покриттів для бетону за умов сухого жаркого клімату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.202.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313697 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сухоребський Ю. І. 
Вплив методу литва суцільнолитих конструкцій зубних протезів на стан пародонта опорних зубів / Ю. І. Сухоребський, З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, О. Р. Заяць, Салім Муаз // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 2. - С. 104-105. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

У процесі виготовлення суцільнолитих конструкцій важливе місце займає метод литва і його якість, а також вивчення впливу сплавів металів на тканини протезного ложа і організм хворих в цілому. Оскільки стан пародонта після протезування залежить, зокрема, від виду протезування і типу ортопедичних конструкцій, важливим є вивчення залежності стану пародонта опорних зубів від методу литва, яким одержані дані протези, а також питання зміни фізико-механічних властивостей сплавів металів після їх литва та їх впливу на тканини протезного ложа під час користування хворими знімними або незнімними суцільнолитими зубними протезами. Проведено обстеження 118 пацієнтів, конструкції зубних протезів яким виготовлялися за допомогою різних методів литва (центробіжне литво з плавленням сплаву відкритим полум'ям, центробіжне литво з плавленням сплаву високочастотним струмом і метод вакуумного литва) та доведено відсутність безпосереднього впливу методу литва на стан пародонта опорних зубів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Салім М. Д. 
Моделі і методи забезпечення якості обслуговування в віртуалізованих мережах : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / М. Д. Салім; Одеська національна академія зв'язку імені О. С. Попова. - Одеса, 2018. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблеми забезпечення належного рівня якості обслуговування у віртуалізованих мережах за рахунок впровадження математичних моделей та методів аналізу та перевірки відповідності складових архітектури NFV. У якості формалізації вимог специфікації NFV рішень запропоновано використання математичного апарату темпоральних логік. Застосування темпоральних логік, зокрема, як логіки лінійного часу, так і розгалуженого часу, у якості інструменту побудови специфікації дозволяє виявити протиріччя між твердженнями специфікації. Аналіз розподілу мережевих ресурсів запропоновано звести до розв'язання задач перевірки відповідності таких функціональних та нефункціональних властивостей NFV рішень, як обмеженість, жвавість, досяжність, безпечність, покриваємість. З метою автоматизації процесу побудови моделі протоколу розробленo метод синтезу моделі Е-мережі за формалізмами темпоральних логік. Підтвердження відповідності властивостей розробленого мережевого рішення до усієї сукупності вимог запропоновано проводити за допомогою верифікації, зокрема, запропонованo використання класичного підходу "перевірки на моделях". Для моделювання зміни мережевих характеристик в процесі надання послуг запропоновано застосування теорії мережевого обчислення, на основі якої складено ряд визначень, що дозволяють найбільш повно моделювати елементи NFVI.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.203 + З970.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437809 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського