Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Решетченко Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Решетченко Д. В. 
Правобережна Україна в міжнародній торгівлі зерном у 30 - 40-х рр. ХХ ст. / Д. В. Решетченко // Пробл. історії України XIX - початку XX ст. - 2004. - Вип. 8. - С. 284-290. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-2 + У03(4УКР=9ПРА)618.435.70

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72651 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Решетченко Д. В. 
Правобережна Україна в міжнародній торгівлі зерном наприкінці XVIII - у першій половині XIX ст. / Д. В. Решетченко // Укр. іст. журн. - 2007. - № 4. - С. 69-82. - укp.

Описано роль правобережних губерній України в хлібному експорті Російської імперії наприкінці XVIII - в першій половині XIX ст. Розглянуто основні шляхи, кількість та особливості збуту зернових.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)47-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Решетченко Д. В. 
Хлібна торгівля Правобережної України (1796 - 1853 рр.) : автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.01 / Д. В. Решетченко; Ін-т історії України НАН України. - К., 2009. - 20 c. - укp.

Охарактеризовано особливості хлібної торгівлі Правобережної України. Розглянуто умови формування товарного збіжжя в різних господарствах та їх частку в хлібній торгівлі. Висвітлено роль українського Правобережжя в забезпеченні продовольством військ на рівнях Південно-Західного краю та загальноросійському. Встановлено регіональні особливості внутрішньої та зовнішньої торгівлі збіжжям досліджених губерній. Розглянуто торгові зв'язки краю з сусідніми губерніями та європейськими державами та Туреччиною. Складено діаграми, таблиці та карти, які дають змогу уявити обсяги внутрішньої та зовнішньої торгівлі наприкінці XVIII - початку 1850-х рр., а також внесок в її загальну кількість різних соціальних верств і залежність від природно-кліматичних зон. За результатами дослідження зроблено висновок, що зазначені особливості та геополітичне розташування зумовили специфіку розвитку хлібної торгівлі Правобережного регіону впродовж дослідженого періоду, яка визначалася її напрямками, способами та місцями збуту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)47-2 + У03(4УКР)478.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА363510 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Решетченко Д. В. 
Українські національні партії на Поділлі в період Першої Російської революції 1905 - 1907 років / Д. В. Решетченко // Історія України. Маловідомі імена, події, факти : зб. наук. ст. - 2005. - Вип. 32. - С. 204-210. - Бібліогр.: с. 209-210 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР348)52-45 + Ф69(4УКР348)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: В342281/Вип. 32 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Решетченко Д. 
Державний центр Української Народної Республіки в екзилі: передумови реорганізації (1945 - 1948 рр.) / Д. Решетченко // Укр. іст. журн.. - 2018. - № 3. - С. 111-123. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Процес реорганізації Державного центру УНР в екзилі майже невисвітлений, а історіографія представлена в основному історично-публіцистичними та мемуарними працями. На основі нових архівних джерел, більшість яких уводиться до наукового обігу уперше, досліджено створення Державного центру, який був першою вдалою спробою консолідації політичних партій та організацій української діаспори в Європі. До спільної роботи у його структурах було залучено як вихідців із Наддніпрянщини, так і Західної України. Охарактеризовано партійну структуру української еміграції у повоєнній Європі, складний процес перемовин між основними політичними силами (екзильний уряд УНР, Союз гетьманців-державників, два крила Організації українських націоналістів), партійні позиції та бачення фундаментальних основ спільного політично-державного центру.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(9=УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ткач С. 
Партійно-політичне життя в Подільській губернії на початку ХХ століття : монографія : у 2-х кн. / С. Ткач, Д. Решетченко; ред.: О. М. Федьков; Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. - Кам'янець-Подільський : Рута, 2020. - 367 c. - Бібліогр.: с. 224-248 - укp. - рус.

Комплексно досліджено процес формування і діяльності політичних партій та організацій у Подільській губернії на початку XX століття. На підставі низки джерел розкрито суспільно-політичні умови, проаналізовано соціально-економічне становище та подано етносоціальну характеристику населення краю. Визначено типологію політичних партій і зміст їхніх ідейних, програмних, організаційних засад. Розроблено періодизацію суспільно-політичного руху на Поділлі в досліджуваний період, проаналізовано утворення місцевих партійних осередків та їх участь у суспільно-політичному житті краю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф69(4УКР348)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського