Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ратушинський Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Ратушинський Н. В. 
Принципи формування внутрішнього середовища пасажів / Н. В. Ратушинський // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 728. - С. 169-176. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано основні принципи формування внутрішнього середовища пасажів, до яких належить функціонально-просторова і композиційна структура пасажу та розміщення пасажу в структурі кварталу. Згідно з цими принципами узагальнено планувальну структуру львівських пасажів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н712.51-022 + Н820.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ратушинський Н. В. 
Архітектура пасажів центральної частини міста Львова : автореф. дис. ... канд. архітектури : 18.00.01 / Н. В. Ратушинський; Національний університет "Львівська політехніка". - Львів, 2021. - 28 c. - укp.

Розглянуто етапи формування архітектурно-планувальної та об'ємно-просторової організації пасажів у структурі центрів великих історичних міст на прикладі Львова. Зазначено, що система міських пасажів Львова остаточно сформувалася до 1925 року, коли було закінчено всі оздоблювальні роботи в Марійському пасажі. Історично в місті функціонувало 19 пасажів, це, як правило, були торгові вулиці з контрольованим заїздом, класичними в розумінні пасажами були лише пасаж Міколяша, Марійський пасаж і базар Гредлів. Наведено результати дослідження з історії розвитку пасажів як архітектурно-функціональних елементів центрів міст. Визначено основні історичні функціонально-просторові типи пасажів і їх композиційно-планувальні принципи організації. На основі перелічених чинників сформовано ряд рекомендацій із проєктування, відтворення та реставрації пасажів в умовах історично сформованого середовища центрів міст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н712.5-022.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА452546 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського