Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Помазан О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Помазан О. І. 
Візуальна поезія доби бароко як синкретичний жанр в освітній системі на Україні / О. І. Помазан // Вч. зап. Харк. гуманіт. ін-ту "Нар. укр. акад.". - 2002. - Т. 8. - С. 557-562. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто перспективи дослідження особливостей взаємодії та функціонування барокових освітніх моделей і процесів розвитку поетики емблематичного віршування на Україні в XVI - XVIII ст. Акцент зроблено на особливостях візуальної, зокрема, геральдичної поезії як синкретичного жанру, в якому герб є своєрідним базовим "текстом", по відношенню до якого вірш виступає художньо-поетичним коментарем. Звернено увагу на специфіку функціонування геральдичної поезії, зумовлену видавничою та освітньою практикою доби.

Рассмотрены перспективы исследования особенностей взаимодействия и функционирования барочных образовательных моделей и процессом развития поэтики эмблематического стихосложения на Украине в XVI-XVIII вв. Акцент сделан на особенностях визуальной, в частности, геральдической поэзии как синкретического жанра, в котором герб является своеобразным базовым текстом, по отношению к которому стихотворение выступает художественно-поэтическим комментарием. Обращается также внимание на специфику функционирования геральдической поэзии, обусловленную издательской и образовательной практикой эпохи.


Ключ. слова: українська барокова література, емблематична поезія, гербовий вірш, освітня система Бароко.
Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.45 + Ш5(4Укр)3-335 + Ш5(4Укр)4-335

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69505 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського