Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Плюснов Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Плюснов Д. С. 
Пространственная задача для упругого слоя / Д. С. Плюснов // Дослідж. в математиці і механіці. - 2016. - 21, вип. 1. - С. 54-64. - Библиогр.: 14 назв. - рус.

Использована новая методика решения пространственных задач, основанная на ее сведении к двум совместно и одному раздельно решаемым уравнениям. С ее помощью построено точное решение пространственной задачи для упругого слоя, нижняя грань которого либо защемлена, либо находится в условиях скользящей заделки, а к верхней грани приложено нормальное сжимающее напряжение. Применение интегрального преобразования Фурье по двум переменным сводит решение к одномерной векторной краевой задаче в пространстве трансформант. Решение задачи получено в явном виде при помощи аппарата матричного дифференциального исчисления. Вычислены нормальные напряжения и смещения на поверхности слоя и исследована возможность появления растягивающих напряжений на нижней грани при выполнении условий гладкого контакта.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вайсфельд Н. Д. 
Новий підхід до розв'язання динамічної задачі для пружного шару / Н. Д. Вайсфельд, Д. С. Плюснов // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Фіз.-мат. науки. - 2017. - Вип. 3. - С. 35-38. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто просторову динамічну задачу теорії пружності для шару. До верхньої грані шару додане нормальне навантаження. Нижня грань шару може бути як зчепленою з жорсткою основою, так і бути за умов ідеального контакту. Метод розв'язання базується на побудові матриць і впливу (термін запропоновано у працях Г. Я. Попова), що надає змогу зобразити розв'язок вихідної задачі у вигляді розв'язків двох відповідних плоских і однієї антиплоскої задачі шляхом встановлення зв'язку між матрицями впливу, що описують поставлену задачу. Розв'язки плоских задач побудовано за допомогою методів інтегральних перетворень, що зводить у просторі трансформант до розв'язання одновимірної крайової задачі. Її переформульовано у термінах векторної крайової задачі. Остання розв'язується точно за допомогою апарату матричного диференціального числення. Обернення одержаного розв'язку та підстановка його до матриць впливу завершує побудову точного розв'язку.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.103-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/фіз.-мат. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського