Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Пашков О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Мокрицький В. А. 
Властивості оптичних вікон для сенсорів ІЧ діапазону / В. А. Мокрицький, Я. І. Лепіх, О. С. Пашков // Сенсор. електрон. і мікросистем. технології. - 2007. - № 1. - С. 35-37. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.

Досліджено властивості вікон сенсорів ІЧ діапазону, що використовуються для фотоприймачів, які працюють за умов жорсткого випромінювання. Досліджено зміну властивостей вікон з кристалів германію, арсеніду галію, антимоніду індію. Показано, що такі зміни залежать від вихідних властивостей та появи структурних дефектів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З854

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24835 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пашков О. М. 
Автоматизація бібліотек: історико-бібліотекознавчий аспект (II половина XX - початок XXI ст.) : Автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.08 / О. М. Пашков; Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Відтворено цілісну картину процесу автоматизації бібліотек протягом другої половини XX - початку XXI ст. як фактора їх модернізації, інноваційного розвитку та трансформації. Визначено провідні історичні тенденції та напрями автоматизації діяльності бібліотек у різних країнах світу та в Україні. Вивчено джерельну базу з питань історії бібліотечної автоматизації. Виявлено історичну специфіку процесів автоматизації бібліотек та її зумовленість соціальними, економічними й технологічними факторами. Визначено основні етапи та напрями автоматизації бібліотечної діяльності в зарубіжних країнах. Описано, проаналізовано й узагальнено історію комп'ютеризації книгозбірень в Україні, насамперед національних, публічних та університетських.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4/8)75 с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336130 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пашков О. С. 
Напівпровідникові лазери з електронним накачуванням на основі сполук груп $Eroman bold {A sub 2 B sub 6 }, $Eroman bold {A sub 3 B sub 5 } з покращеними експлуатаційними характеристиками : автореф. дис... канд. техн. наук / О. С. Пашков; Одес. нац. політехн. ун-т. - О., 2007. - 23 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З86-531.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352797 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Пашков О. Є. 
Розробка біологічних замінників синовіальної рідини для профілактики і лікування остеоартрозу (експериментальне дослідження) : Автореф. дис... канд. мед. наук / О. Є. Пашков; АМН України. Ін-т травматології та ортопедії. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Остеартроз у структурі захворюваності населення становить 6,4 - 12 %, а гонартроз превалює у порівнянні з іншими патологіями суглобів. За цього частота захворювання підвищується, і після 60-ти років становить 97 %. На підставі результатів консервативного лікування показано, що існуючі методики малоефективні, тому у 63,8 % випадків не запобігають інвалідності. За консервативного лікування остеоартрозу колінних суглобів негативні результати становлять 25 - 50 %. Розроблено технологічний регламент щодо виготовлення біологічних замінників синовіальної рідини та вивчено їх профілактичну та лікувальну дії за остеоартрозу. Вивчено фізичні властивості нових біологічних замінників синовіальної рідини та обгрунтовано їх застосування. Запропоновані біологічні замінники синовіальної рідини за фізико-хімічними, структурними та трибологічними властивостями близькі до натуральної синовіальної рідини. На підставі результатів еспериментальних досліджень показано, що біологічний замінник синовіальної рідини на основі 10 % медичного желатину, а також на основі сироватки крові кроля за наявності в них гіалуронової кислоти має трофічні та лумбрикаційні властивості суглобового хряща. Виявлено, що біологічні замінники синовіальної рідини сприяють ковзанню суглобових поверхонь, механічному змащуванню суглобів, відповідають загальноприйнятій концепції еластогідродинамічної взаємодії синовії та хряща, здійснюють хондропротекторний ефект. Експериментально встановлено, що запропоновані замінники синовіальної рідини не спричинюють негативні процеси у суглобі, у порожнину якого їх було введено, а також у всьому організмі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.285.404.0-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349561 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Пашков О. 
Розвиток інтегрованих бібліотечних систем / О. Пашков // Бібл. планета. - 2004. - № 2. - С. 15-16. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто історію запровадження та перспективи використання інтегрованих бібліотечних систем (ІБС). Зазначено, що нові технології у галузі вивчення окремих радіочастот, впливають на основні функції ІБС та інших бібліотечных процесів, включаючи комплектування, видачу, повернення, пошук відсутніх документів. Висвітлено цікавий досвід випробування перших повністю автоматизованих бібліотек самообслуговування в Сінгапурі.

Рассмотрена история внедрения и перспективы использования интегрированных библиотечных систем (ИБС). Отмечено, что новые технологии отрасли изучения отдельных радиочастот, влияют на основные функции ИБС и других библиотечных процессов, включая комплектование, выдачу, возврат, поиск отсутствующих документов. Освещен интересный опыт опробования первых полностью автоматизированных библиотек самообслуживания в Сингапуре.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(0)8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16548 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Пашков О. 
Історія комп'ютеризації публічних бібліотек України у дзеркалі публікацій у професійній пресі / О. Пашков // Вісн. Кн. палати. - 2004. - № 5. - С. 44-48. - Бібліогр.: 40 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4УКР) + Ч734(4УКР)751.1с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15184 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Пашков О. Є. 
Оцінка віддалених результатів хірургічного лікування хворих із протрузіями та грижами міжхребетних дисків у поєднанні з нестабільністю поперекового відділу хребта / О. Є. Пашков, Я. В. Фіщенко, О. О. Перепечай, А. П. Кудрін // Боль. Суставы. Позвоночник. - 2015. - № 1. - С. 71-74. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Проаналізовано дані 52-х хворих із нестабільністю та грижею диска у поперековому відділі хребта, а також близькі та віддалені результати оперативного лікування. Вивчено характер та особливості їх перебігу в цих періодах. Виявлено залежність частоти рецидиву больового корінцевого синдрому від вибору методу оперативного лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.750.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100581 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Пашков О. Є. 
Досвід консервативного лікування хворих із протрузіями та грижами міжхребетних дисків у поєднанні з нестабільністю поперекового відділу хребта / О. Є. Пашков, Я. В. Фіщенко, О. О. Перепечай // Боль. Суставы. Позвоночник. - 2014. - № 4. - С. 51-55. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Досліджено дані 40-ка хворих із нестабільністю та грижею диска у поперековому відділі хребта. Проаналізовано близькі (1 міс) та віддалені (1,5 роки) результати консервативного лікування, а також вивчено їх характер і особливості в ранньому та віддаленому періодах. Застосування поєднання мануальної терапії та тракції неприпустимо як метод консервативного лікування грижі диска, поєднаної з нестабільністю. Доцільною є реабілітація пацієнта (цілеспрямоване відновлення надійності функціонування хребта за умов фізіологічних побутових і виробничих навантажень).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.750.54-5 + Р458.25-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100581 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського