Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Падалка І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Падалка І. О. 
Динаміка імпедансного опору твердих тканин зубів при лікуванні початкових форм флюорозу з застосуванням кальцій-органічного комплексу / І. О. Падалка, Л. І. Амосова // Вісн. стоматології. - 2001. - № 1. - С. 47-50. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Використання для лікування початкових форм флюорозу розчину кальцій-органічного комплексу "Кальцекс" значно ефективніше, ніж застосування глюконату кальцію разом з вітаміном В1, а тим більше, його складових. Ефективність комплексу зростає зі збільшенням курсу процедур від 4 - 5 до 8 - 10 та підвищенням концентрації препарату. Застосування фонофорезу чи електрофорезу значно ефективніше, ніж аплікації.


Ключ. слова: зуби, флюороз, лікування, кальцій-органічний комплекс, імпедансний опір
Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.40-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Падалка І. О. 
Поширеність та динаміка флюорозу постійних зубів у школярів Полтави / І. О. Падалка, Л. І. Амосова // Вісн. стоматології. - 2000. - № 3(27). - С. 20-22. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Поширеність флюорозу постійних зубів серед школярів Полтави становить 26,5 %. Без лікування, найлегші та легкі форми флюорозу з часом не "самовиліковуються", а переходять у важчі форми.


Ключ. слова: діти, постійні зуби, флюороз, поширеність, динаміка
Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.222-3

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Каськова Л. Ф. 
Обгрунтування диференційованого підходу до вторинної профілактики флюорозу постійних зубів у дітей / Л. Ф. Каськова, І. О. Падалка, Л. І. Амосова, Н. А. Моргун, О. Е. Абрамова, Ю. І. Солошенко // Профілакт. та дит. стоматологія. - 2011. - № 1. - С. 37-41. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Порівняння результатів застосування запропонованих способів вторинної профілактики флюорозу постійних зубів у дітей, що проживають у регіонах із різним вмістом фтору в питній воді, з результатами застосування для профілактики флюорозу загальноприйнятої методики та з результатами трансформації нелікованих флюорозних уражень протягом певного часу надало можливість обгрунтувати проведення вторинної профілактики флюорозу з урахуванням концентрації фтору в питній воді та можливостей її виконання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.222-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100462 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Падалка І. О. 
Метод виявлення аномальних послідовностей в діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна для попередження особливих випадків в польоті / І. О. Падалка, П. В. Опенько, В. М. Руденко, М. П. Столяренко // Телекомунікац. та інформ. технології. - 2020. - № 2. - С. 126-133. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Прогнозування особливих випадків у польоті є основним завданням параметричного діагностування технологічного обладнання повітряного судна. Для вирішення цього завдання бортові засоби автоматизованого контролю, діагностики та управління бортовим обладнанням, розвантаження та інформаційної підтримки екіпажу використовують математичні моделі, засновані на тренд-аналізі деяких реєстрованих параметрів із напрацювання. Разом із тим, існуючі діагностичні моделі, що базуються на відповідних математичних моделях, не завжди надають можливість прогнозувати виникнення відмов технологічного обладнання. Це підтверджує, що завдання прогнозування особливих випадків у польоті є актуальним. Запропоновано метод прогнозування особливих випадків у польоті на основі виявлення аномальних послідовностей у діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна. Для виявлення зазначених аномальних послідовностей запропоновано використовувати гібридну стохастичну модель, засновану на об'єднанні марковських і продукційних моделей, що використовують темпоральні правила для уточнення перехідних ймовірностей між станами процесу. За рахунок включення в модель уточнюючих продукційних правил підвищується достовірність опису випадкових процесів, які не являються марковськими. Також з'являється можливість інтеграції в модель апріорних експертних знань, що є дуже важливим для прогнозування особливих випадків у польоті. Застосування запропонованого методу надасть можливість впровадити прогностичний принцип управління безпекою польотів, а також отримати економічний ефект від запобігання простою повітряного судна через раптової відмови обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25101 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Падалка І. О. 
Модель представлення часового процесу функціонування технологічного обладнання повітряного судна на основі аналізу даних параметричної діагностики / І. О. Падалка, О. М. Дмитрієв, Д. О. Пархоменко, І. В. Пасько // Системи озброєння і військ. техніка. - 2020. - № 3. - С. 78-84. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Запропоновано модель представлення часового процесу функціонування технологічного обладнання повітряного судна на основі аналізу даних параметричної діагностики для виявлення аномальних послідовностей з метою попередження особливих випадків в польоті. Для виявлення аномальних послідовностей пропонується використовувати гібридну стохастичну модель, засновану на об'єднанні марківських і продукційних моделей, що використовують темпоральні правила для уточнення перехідних ймовірностей між станами процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц651.4 + О53-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Падалка І. О. 
Метод передбачення особливих випадків в польоті на основі завчасного виявлення аномальних послідовностей в діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна / І. О. Падалка, О. М. Дмитрієв, Д. О. Пархоменко, О. М. Мелешко // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2020. - Вип. 3. - С. 28-31. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Сучасні бортові цифрові системи автоматичного управління, контролю і діагностики дозволяють вимірювати велику кількість параметрів технологічного обладнання повітряного судна і отримувати масиви такої інформації в цифровому вигляді. Прогнозування особливих випадків в польоті є основним завданням параметричного діагностування технологічного обладнання повітряного судна. Однак існуючі діагностичні моделі, що базуються на відповідних математичних моделях, не повною мірою використовують маси видіагностичних даних та не завжди дозволяють прогнозувати виникнення відмов технологічного обладнання, що робить задачу прогнозування особливих випадків в польоті актуальною. Мета статті - розробка методу прогнозування особливих випадків в польоті на основі виявлення аномальних послідовностей в діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна; з метою підвищення безпеки польотів. Запропоновано метод прогнозування особливих випадків в польоті на основі завчасного виявлення аномальних послідовностей в діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна. Для завчасного виявлення аномальних послідовностей запропоновано використовувати гібридну стохастичну модель та метод виявлення аномальних послідовностей в діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна. Вхідна тренувальна інформація надається у вигляді векторів спостережень за розвитком процесу в яких особливо виділене кінцеве значення, в якості результату, що характеризують факти приналежності вектору до класу нормальних або аномальних темпоральних патернів. Висновок: застосування запропонованого методу дозволить впровадити прогностичний принцип управління безпекою польотів, а також отримати економічний ефект від запобігання простою повітряного судна через раптової відмови обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-082.03 + О53-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Падалка І. О. 
Оцінювання ефективності системи прогнозування особливих випадків у польоті на основі аналізу діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна / І. О. Падалка, Д. О. Пархоменко, О. В. Щенякін // Зв'язок. - 2020. - № 4. - С. 18-21. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано підхід до оцінювання ефективності системи прогнозування особливих випадків у польоті на основі аналізу діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна. Прогнозування особливих випадків у польоті є основним завданням параметричного діагностування технологічного обладнання повітряного судна. Для розв'язання цього завдання розроблено метод прогнозування особливих випадків у польоті на основі виявлення аномальних послідовностей у діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна. Для виявлення аномальних послідовностей пропонується використовувати гібридну стохастичну модель.


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Падалка І. О. 
Метод прогнозування особливих випадків у польоті для підвищення оперативності прийняття рішення екіпажем повітряного судна / І. О. Падалка // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2022. - Вип. 1. - С. 58-65. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Прогнозування особливих випадків у польоті для підвищення оперативності прийняття рішення екіпажем на основі аналізу діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна є актуальним науковим завданням. Для його вирішення запропонована модель пред ставлення часового процесу функціонування технологічного обладнання повітряного судна на основі комплексної обробки інформації параметричної діагностики, що заснована на об'єднанні марковської моделі і продукційних правил, що дозволить коригувати ймовірнісні характеристики діагностичних даних при нетиповому розвитку процесу. Для попередження особливих випадків у польоті запропоновано метод виявлення аномальних послідовностей у діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна, який заснований на використанні моделі представлення часового процесу функціонування технологічного обладнання повітряного судна, що дозволяє підвищити достовірність прийняття рішень екіпажем щодо виявлення, розпізнання та недопущення негативних наслідків особливих випадків у польоті. Запропоновано метод передбачення особливих випадків у польоті, який базується на завчасному виявленні аномальних послідовностей у діагностичних даних технологічного обладнання повітряного судна та враховує спостереження за процесом роботи технологічного обладнання, що дозволяє підвищити оперативність та достовірність прийняття рішень екіпажем щодо виявлення, розпізнання та недопущення негативних наслідків особливих випадків у польоті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц65(4УКР)-33 + О53-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського