Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Павлыго Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Павлыго Т. М. 
Развитие технологии горячей штамповки порошковых материалов в Украине / Т. М. Павлыго, А. В. Сахненко, С. А. Сахненко, Г. Г. Сердюк // Порошковая металлургия. - 2000. - № 3-4. - С. 84-104. - Библиогр.: 54 назв. - рус.

Проаналізовано дані про хімічний склад, фізичні, механічні та експлуатаційні властивості конструкційних, інструментальних, електротехнічних, магнітних матеріалів, синтезованих методом гарячої штамповки. Ряд матеріалів використано для виготовлення виробів, які застосовуються в ракетній техніці, станкобудуванні, сільгоспмашинобудуванні, приладобудуванні, на залізничному транспорті. Описано технологічні процеси синтезу матеріалів та виготовлення виробів із зазначенням оптимальних параметрів технологічних операцій. Наведено наукові організації та промислові підприємства України, які спеціалізуються в області гарячої штамповки порошкових матеріалів.


Ключ. слова: гаряча штамповка, конструкційні, інструментальні, електротехнічні, магнітні порошкові матеріали
Індекс рубрикатора НБУВ: К390.45-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Павлыго Т. М. 
Размол порошковых компонентов карбидостали и их смеси в аттриторе / Т. М. Павлыго, Л. Г. Пломодьяло, Р. Л. Пломодьяло, Л. И. Свистун // Порошковая металлургия. - 2004. - № 5-6. - С. 5-11. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Досліджено процес подрібнення порошків сталі Р6М5Ф3 і карбіду титану в атриторі за умови швидкості обертання розмелювальних частин його робочого вузла 980 об/хв. Визначено фізичні та технологічні властивості порошків, розмір частинок, вивчено їх форму й зміни хімічного складу матеріалу порошків у результаті розмелу. Встановлено, що порошок сталі не подрібнюється до розмірів менше 3,6 мкм, тоді як суміш порошків сталі та карбіду титану вдалось розмолоти до тонкодисперсного стану (0,3 мкм). Порошки з розміром частинок 1 мкм не течуть і не формуються. Використання бензину як розмельного середовища дозволяє запобігти окисненню стального порошку, але вміст вуглецю в карбіді титану зменшується. У разі розмелу основної маси шихти навіть до тонкодисперсного стану в порошку залишаються відносно великі (до 50 мкм) частинки сталі.


Ключ. слова: карбидосталь, быстрорежущая сталь, карбид титана, размол, аттритор
Індекс рубрикатора НБУВ: К390.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Павлыго Т. М. 
Применение технологии горячей штамповки для получения порошковых износостойких конструкционных материалов с дисперсными твердыми включениями / Т. М. Павлыго, Г. Г. Сердюк, Л. И. Свистун, Р. Л. Пломодьяло, Л. Г. Пломодьяло // Порошковая металлургия. - 2005. - № 7-8. - С. 43-50. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Досліджено можливість розмелу в атриторі порошків заліза, нікелю, хрому, швидкоріжучої сталі та карбіду титану, що застосовуються для одержання карбідосталей. Розмел проводили до розміру частинок 1 - 3 мкм для TiC і порядку 10 мкм для металевих складових. Найчастіше такі порошки та їх суміші не течуть і не формуються, що не дозволяє виготовляти заготовки під гаряче штампування традиційним методом пресування у прес-формах. Для надання форми заготовці запропоновано використовувати оболонки, спресовані із залізних порошків. Випробувано метод гарячого штампування дисперсних порошків у оболонках.


Ключ. слова: горячая штамповка, размол, аттритор, карбидосталь, дисперсный порошок
Індекс рубрикатора НБУВ: К390.12 + К391.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського