Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Орлюк Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Орлюк Ю. Т. 
Теплофізичні характеристики сирного зерна та розробка нової конструкції сировиготовлювача : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.18.12 / Ю. Т. Орлюк; Укр. держ. ун-т харч. технологій. - К., 2001. - 19 c. - укp.

Визначено шляхи підвищення ефективності процесу теплообміну у вертикальних сировиготовлювачах у ході виробництва сичужних сирів. Для отримання об'єктивних даних, необхідних для розробки нової конструкції сировиготовлювача розроблено методику комплексних досліджень щодо визначення теплофізичних характеристик робочої суміші сировиготовлювача (суміш сироватки та сирного зерна), її реологічних властивостей. Досліджено вплив конструктивних характеристик сировиготовлювача на процес теплообміну. Встановлено геометричні симплекси подібності між конструктивними елементами сировиготовлювачів. З метою опису процесу теплообміну, що забезпечує отримання сирного зерна високого гатунку, отримано емпіричне рівняння в критеріальній формі. За результатами використання встановлених геометричних симплексів подібності та отриманого емпіричного рівняння розроблено нові конструкції сировиготовлювачів місткістю від 1000 до 15000 л, які підвищили вихід готового продукту, поліпшили його якість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л958.02-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315013 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Орлюк Ю. Т. 
Дослідження протеолізу в сирі, що визріває за участі двох видів плісняви / Ю. Т. Орлюк, М. І. Степанищев // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2013. - № 50. - С. 143-147. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Для оцінки інтенсивності протеолізу в сирі, що визріває за участі двох видів плісняви, його показники, що характеризують протеоліз порівняно з показниками сирів Рокфор і Камамбер. Відношення розчинного азоту до загального в досліджуваних зразках сиру визначено за допомогою методу К'єльдаля, склад білкових фракцій - за допомогою методу електрофорезу, амінокислотний склад - за допомогою хроматографічного методу на 21 день визрівання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л958.06-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Орлюк Ю. Т. 
Моделювання процесу ферментації термокислотного сиру / Ю. Т. Орлюк, Г. Ф. Калмикова // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2013. - № 52. - С. 82-87. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Висвітлено результати досліджень впливу режимів процесу ферментації на вихідні параметри готового продукту. Запропоновано математичний опис процесу ферментації. Одержано рівняння математичної моделі процесу ферментації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л958.06

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Орлюк Ю. Т. 
Дослідження теплообміну у сировиготовлювачах вертикального типу / Ю. Т. Орлюк, О. А. Савченко // Вісн. аграр. науки. - 2000. - № 10. - С. 65-66. - укp.

Досліджено процес теплообміну в сировиготовлювачах вертикального типу на експериментальному зразку місткістю 250 л. Запропоновано критеріальні залежності для розрахунку теплотехнічних характеристик сировиготовлювачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л955.3-5-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Секрета Е. В. 
Вплив температурних режимів обробки молока на вихід сиру / Е. В. Секрета, О. А. Савченко, Ю. Т. Орлюк // Вісн. аграр. науки. - 2002. - № 1. - С. 69-71. - укp.

Проаналізовано вплив температурних режимів обробки молока на фізико-хімічні властивості сирного зерна, сиру та вихід готового продукту. З використанням даних, одержаних на експериментальній установці для пароконтактної обробки молока, отримано графічні залежності вологи від тривалості пресування та визрівання, витрат суміші від температури обробки молока, виходу сиру від тривалості визрівання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л958-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Єресько Г. О. 
Вплив високотемпературної обробки на сиропридатність молока / Г. О. Єресько, Ю. Т. Орлюк, Ф. А. Федін, Т. В. Семко // Вісн. аграр. науки. - 2008. - № 1. - С. 58-59. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено результати досліджень щодо впливу високотемпературної обробки молока на його сичужне зсідання, синергетичну здатність згустку, вміст вологи в сирі та вихід готового продукту.

Приведены результаты исследований влияния высокотемпературной обработки молока на его сычужную свертываемость, синергетическую способность сгустка, содержание влаги в сыре и выход готового продукта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л958.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Орлюк Ю. Т. 
Дослідження ліполізу в сирі, що визріває за участі двох видів плісняви / Ю. Т. Орлюк, М. І. Степанищев // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2015. - 21, № 1. - С. 215-219. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Для оцінки інтенсивності ліполізу в сирі, що визріває за участі двох видів плісняви, показники, які характеризують ліполіз, порівняно з відповідними показниками сирів Рокфор і Камамбер. Кількість вільних жирних кислот у сирі визначали колориметричним методом, їх якісний склад досліджували методом газорідинної хроматографії, леткі жирні кислоти - методом дистиляції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л958-1 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Круш П. В. 
Теоретичні основи управління матеріальними запасами підприємств / П. В. Круш, Ю. В. Орлюк // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 14. - С. 239-245. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні основи управління матеріальними запасами підприємства. Задоволення потреб клієнтів і обслуговування стали головною причиною для ведення бізнесу, в такому випадку потреба в ефективному управлінні запасами в значній мірі розглядається скоріше як необхідність, ніж проста тенденція. Запаси перебувають на всіх стадіях життєвого циклу товару, від виробництва до їх безпосереднього споживання, а тому є найважливішою складовою конкурентоспроможності підприємства. Управління запасами передбачає оперативне маневрування ресурсами, матеріалами, товарами, готовою продукцією для забезпечення виробництва та збуту. Його потреба обумовлена визначенням розміру необхідного замовлення та створенням системи контролю за фактичним розміром запасу і своєчасністю його поповнення. Встановлено, що найефективнішим підходом до управління запасами - є логістичний підхід. Зокрема, описано різницю між поняттями "управління запасами" та "логістичне управління запасами". Здійснено аналіз класифікації запасів. Розроблено схему утворення запасів на підприємстві. Наведено основні етапи управління запасами, що в свою чергу передбачають використання ряду методів для оптимізації товарно-матеріальних запасів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-596-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського