Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Олікер В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Притуляк А. А. 
Дослідження впливу методів отримання на властивості порошків ZrOV2D, призначених для плазмових покриттів / А. А. Притуляк, Т. Я. Гридасова, О. Ф. Алєксєєв, В. Ю. Олікер, М. С. Яковлева // Металознавство та оброб. металів. - 2004. - № 3. - С. 69-71. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено вплив методів сушки порошків частково стабілізованого діоксиду цирконію, одержаного спільним осадженням гідроксидів, на фазовий склад, розміри та форму часток порошків. Показано, що оптимальним для нанесення покриттів за допомогою плазмового методу є використання порошків, одержаних кріосушкою розчинів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1-14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Барабаш М. Ю. 
Мікромеханічні випробування Ni - Al - Re-сплавів методом індентування / М. Ю. Барабаш, В. Ю. Олікер // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2005. - № 2. - С. 48-51. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено вплив ренію на структуру та механічні властивості сплавів систем Ni - Al - Re. Метод мікромеханічного індентування дозволяє оцінити комплекс механічних властивостей: модуль Юнга, межу плинності та відносне подовження. За допомогою рентгенівської дифрактометрії підтверджено про наявність двох фаз у сплавах системи Ni - Al - Re. Показано зміну структури залежно від вмісту ренію у сплавах системи Ni - Al - Re. Доведено, що сплави цих систем мають унікальні фізико-механічні властивості. Наведено результати впливу ренію на структуру та механічні властивості сплавів системи Ni - Al - Re, що обумовлють можливість використання їх у ході розробки технологій створення нових композиційних матеріалів з евтектичною структурою та їх застосування як конструкційних матеріалів і жаростійких покриттів. Одержано результати, що мають наукову та практичну цінність. Установлено евтектичний характер діаграм плавлення системи Ni - Al - Re.


Індекс рубрикатора НБУВ: К206.2-1 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Барабаш М. Ю. 
Дослідження тріщиностійкості детонаційних Ni - Al - Re-покриттів / М. Ю. Барабаш, В. Ю. Олікер, Т. Я. Гридасова, Є. Ф. Гречишкін // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2005. - № 4. - С. 56-59. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено вплив ренію на структуру та тріщиностійкість детонаційних покриттів систем Ni - Re - Al. Для оцінки механічних властивостей матеріалів та покриттів було використано метод локального навантаження індентором, а для оцінки тріщиностійкості матеріалу - метод визначення навантаження СFL (Crack Free Load). Одержано ряд результатів, що мають наукову та практичну цінність. Показано, що пластичні ренієві прошарки в мікроструктурі детонаційного NiAl-покриття підвищують його тріщиностійкість.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.07-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Притуляк А. А. 
Мікроструктура і теплопровідність термобар'єрних плазмових покриттів з ZrOVB2D / А. А. Притуляк, В. Ю. Олікер, В. Л. Сироватка, Т. Я. Гридасова // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2006. - № 5. - С. 66-71. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Виконано порівняльні дослідження структури та властивостей плазмових покриттів із діоксиду цирконію. Вихідні порошки для напилення були одержані двома методами: кріохімічним та спільним осадженням гідроксидів із подальшою сушкою осаду на повітрі. Показано, що зі зміною характеру пористості та зеренної структури покриттів змінюється їх теплопровідність. Встановлено, що покриття з кріохімічного порошку мають тоншу структуру, успадковану від вихідного порошку, і, як наслідок, меншу теплопровідність.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.033.057.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Олікер В. Ю. 
Поведінка детонаційних покриттів на основі інтерметаліду NiAl при термоциклічному окисненні / В. Ю. Олікер, М. Ю. Барабаш, Т. Я. Гридасова, Є. Ф. Гречишкін, І. І. Тимофєєва // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2005. - № 6. - С. 56-63. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.07-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Притуляк А. А. 
Розробка термобар'єрних покриттів для аерокосмічної техніки / А. А. Притуляк, В. Ю. Олікер, В. Л. Сироватка, Т. Я. Гридасова // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2006. - № 6. - С. 55-60. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Виконано термоциклічні випробування плазмових покриттів з діоксиду цирконію. Вихідні порошки для напилення одержано за допомогою двох методів: кріохімічного та спільного осадження гідроксидів з подальшою повітряною сушкою осаду. Встановлено, що у випадку покриття з кріохімічного порошку, яке має тоншу структуру та дрібнішу пористість, формується тонший шар термозростаючого оксиду, ніж для покриття з комерційного порошку ЦИ-7. Це сприяє підвищенню ресурсу роботи термобар'єрного покриття.


Індекс рубрикатора НБУВ: О62-060.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Олікер В. Ю. 
Дослідження впливу магнітного поля на структуру NiAl - Re-матеріалів за допомогою Фур'є-спектроскопії / В. Ю. Олікер, Т. Я. Гридасова, О. М. Єлісєєва, В. Л. Сироватка // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2008. - № 4. - С. 108-114. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізовано вплив магнітно-абразивної обробки, а також обробки тільки в магнітному полі на зміну структури матеріалів за допомогою Фур'є-спектроскопії. Встановлено, що структура досліджуваних матеріалів після їх обробки стає більш дрібнодисперсною з чіткою орієнтацією напружень по границях структурних складових.


Індекс рубрикатора НБУВ: К230.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Олікер В. Ю. 
Досліження мікроструктури та властивостей плазмових покриттів на основі $E bold roman ZrO sub 2 методом механічного індентування / В. Ю. Олікер, А. А. Притуляк, В. Ф. Горбань, В. Л. Сироватка // Порошковая металлургия. - 2008. - № 7/8. - С. 126-131. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено взаємозв'язок між механічними властивостями термобар'єрних покриттів, напилених за допомогою плазмового методу, і властивостями вихідних порошків. Обрано порошки одного хімічного складу, одержані за технологією спільного осадження гідроксидів з подальшою повітряною сушкою осадів та за кріохімічною технологією. Виходячи з відомостей про механізми руйнування термобар'єрних покриттів, поставлено та розв'язано задачу підвищення пластичності і, як наслідок, росту коефіцієнта релаксації напруг керамічного покриття. Дрібніша структура покриття, напиленого з кріохімічного порошку, дозволила підвищити також його тріщиностійкість. Незначне зменшення твердості покриття з кріопорошку не повинно знизити експлуатаційні характеристики термобар'єрного покриття.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.522-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Братаніч Т. І. 
Деструктивне гідрування та рекомбінація сплаву альфаVB2D-TiVB3DAl - шлях до одержання монолітних нанокомпозитів та покриттів з покращеними властивостями. II. Рекомбінація TiVB3DAl та одержання детонаційних покриттів / Т. І. Братаніч, В. В. Скороход, Л. І. Копилова, А. В. Котко, В. Ю. Олікер, В. Ф. Горбань // Порошковая металлургия. - 2010. - № 9/10. - С. 132-141. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91 + К663.07-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Олікер В. Ю. 
Вплив магнітної обробки на розподіл внутрішніх напружень у детонаційних покриттях із твердих сплавів системи WC - Co / В. Ю. Олікер, О. М. Полярус, О. Г. Гавриленко, С. М. Чернега // Порошковая металлургия. - 2013. - № 5/6. - С. 134-141. - укp.

Досліджено вплив магнітної обробки на фізико-механічні властивості детонаційних покриттів із твердого сплаву WC - Co. Визначено величину та тип внутрішніх напружень у покриттях. Встановлено, що обробка зразків у магнітному полі суттєво (у 2 - 2,5 разу) зменшує величину напружень, але вона не впливає на характер напруженого стану у системі покриття - основа. Показано, що магнітні властивості матеріалу підкладки не впливають на результат магнітної обробки.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.07-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського