Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Обрізан В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Обрізан В. А. 
Розробка конструкції та технології виготовлення спеціального взуття литтєвого методу кріплення із застосуванням нових матеріалів : автореф. дис... канд. техн. наук / В. А. Обрізан; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2007. - 21 c. - укp.

Розроблено нову конструкцію та технологію виготовлення спеціального взуття для захисту від шкідливої дії нафти, нафтопродуктів, кислот, води та підвищеної температури. Створено математичну модель адгезійної міцності натуральної шкіри та поліуретанового матеріалу. Встановлено залежність адгезійної міцності від вмісту жирових речових та технологічних параметрів процесу виробництва поліуретану. Проведено випробування матеріалів верхньої та нижньої частин взуття на стійкість до дії нафти, нафтопродуктів, кислот, води та підвищеної температури. Здійснено апробацію нових зразків поліуретанового матеріалу на стійкість до дії стиранння та впливу низьких температур. Проведено експериментальні дослідження деталей для захисту стопи працівника від механічного пошкодження (ударностійкого підноску та проколозахисної пластини). Встановлено, що нові полікарбонатні підноски та проколозахисні устілки з матеріала Nomex мають переваги у порівнянні з захисними деталями, виготовленими з металу. Визначено гігієнічні властивості вкладних устілок з антимікробним просоченням. Проведено випробування дослідних зразків спеціального захисного взуття на відповідність вітчизняним стандартам, одержано сертифікати якості. Результати наукової роботи впроваджено у виробництво на взуттєвих підприємствах ТОВ "Зеніт", ПП "Еліта-Стиль", СПД "Сокальський".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М557.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353081 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Обрізан В. І. 
Мультиверсний паралельний синтез цифрових структур на основі SystemC специфікації : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / В. І. Обрізан; Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. - Харків, 2017. - 24 c. - укp.

Розроблено і теоретично обгрунтовано хронологічні межі і рівень якості проєктування обчислювальних архітектур і удосконалення цифрових виробів на основі мультиверсного синтезу структури цифрового виробу і заданої специфікації в середовищі SystemC (C++), автоматичному підборі функціональних компонентів паралельного синтезу і верифікації архітектурних рішень системного рівня відповідно до запропонованої метрики. Сформульовано та узагальнено основні результати, що викладено у формі чотирьох угагальнень: уперше запропоновано метод синтезу інтерфейсних структур і протоколів виконання транзакцій RT- рівня на основі аналізу специфікації SoC-архітектури системного рівня, який характеризується використанням двобічної стандартної шини Wishbone обміну даними між функціональними модулями, що дає змогу здійснювати мультиверсне створення компонентів цифрових систем на кристалах; запропоновано метод синтезу RTL-моделей функціональностей, який характеризується однозначним перетворенням C++ і SystemC-описів цифрових блоків системного рівня в алгоритми і структури даних автоматної моделі Мура, заданої синтезованою підмножиною мовних конструкцій VHDL, що уможливлює істотне зменшення часу виконання процесів проектування, тестування і верифікації. Удосконалено структури даних для опису функціональних примітивів системного рівня, що відрізняються орієнтацією на використання семантичних і синтаксичних конструкцій мови С ++ і SystemC, що дає змогу здійснювати паралельний синтез і верифікацію архітектурних рішень. Удосконалено метод мультиверсного синтезу керуючих і операційних автоматів, орієнтованих на архітектурні рішення в метриці, що відрізняється мінімальним часом виконання функціональності на основі розпаралелювання операцій під час обмеження на апаратні витрати.


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429548 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського