Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Нечаєв О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Нечаєв О. В. 
Методичний підхід до дослідження шляхів удосконалення процесів управління військами / О. В. Нечаєв, Ю. Й. Живиця // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. Сил. - 2005. - Вип. 1. - С. 31-36. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Запропоновано методичний підхід до дослідження процесів управління військами з метою обгрунтування шляхів їх удосконалення. Суть підходу полягає в представленні процесів управління у вигляді функціонування відповідної системи управління і подальшому його дослідженню методами системного аналізу. Описано структуру процесу функціонування системи управління військами за допомогою функцій, завдань і операцій, визначено його параметри.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц823в663.3 + Ц4(4УКР)22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сологуб О. П. 
Венчурне підприємництво як шлях прискорення інноваційного розвитку України / О. П. Сологуб, В. І. Тарасов, О. Л. Нечаєв // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2008. - № 26. - С. 130-132. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто венчурне фінансування як один із найбільш перспективних для України шляхів активізації процесів інноваційного розвитку. Розроблено удосконалену модель венчурного механізму фінансування інвестиційних проектів, відповідно до якої запропоновано залучення коштів не тільки професійних інвесторів, але і домогосподарств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)293.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нечаєв О. Л. 
Теоретичні підходи до аналізу активізації інноваційного потенціалу / О. Л. Нечаєв // Пробл. науки. - 2010. - № 7. - С. 8-13. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні підходи до індексно-матричної моделі аналізу активізації інноваційного потенціалу. Доведено необхідність комплексного підходу до аналізу активізації інноваційного потенціалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.19 + У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Нечаєв О. О. 
Відновлюваність зв'язків у безмасштабних мережах / О. О. Нечаєв, Д. В. Ланде // Реєстрація, зберігання і оброб. даних. - 2012. - 14, № 3. - С. 92-98. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто питання відновлювання зв'язків у мережах після їх вилучень шляхом деструктивного впливу. Наведено результати дослідження для мереж, одержаних за трьома алгоритмами: Барабаші - Альберт; перекидання зв'язків; реальної мережі понять та інформаційних зв'язків між ними у веб-публікаціях. Встановлено, що за допомогою розглянутого алгоритму в реальній мережі відновлюється приблизно 50 % зв'язків; у штучних мережах їх кількість становить близько 25 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Буковинська М. П. 
Креативність персоналу як необхідна якість формування соціального капіталу / М. П. Буковинська, О. Л. Нечаєв // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2013. - № 51. - С. 122-128. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто необхідність формування креативності персоналу, що забезпечить певний рівень соціального капіталу та конкурентоспроможності організації. Сьогодні під впливом третьої промислової революції зароджується нове суспільство, в основі, якого - інтелект, інтерес та інформація. В новому суспільстві не праця в своїй безпосередній формі, а розум, наука, креативність персоналу стає головним джерелом суспільного добробуту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Нечаєв О. О. 
Методи виявлення та аналізу кримінальних мереж, сформованих на основі білінгової інформації операторів мобільного зв'язку / О. О. Нечаєв // Безпека інформації. - 2015. - № 3. - С. 236-244. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Зазначено, що майже всі сучасні злочини зі стадії підготовки до вчинення здійснюються з використанням електронних засобів зв'язку та залишають гетерогенні сліди в інформаційному просторі. Окремі з таких слідів у встановленому законом порядку збираються та акумулюються правоохоронними органами. Великі об'єми цих даних не дають можливості їх неавтоматичної обробки. Не так давно на суміжжі соціології та теорії складних мереж виник окремий науковий напрям - аналіз соціального графу, підвидом якого є аналіз кримінальних мереж. Запропоновано архітектуру експертної системи з виявлення та аналізу організованих злочинних угрупувань на основі автоматизованої обробки білінгової інформації операторів мобільного зв'язку. Розроблено метод, завдяки якому можливо ідентифікувати кримінальні угрупування із сукупності звичайних соціальних контактів в мережах телефонного зв'язку. Наведено результати застосування розробленого методу на реальних соціальних та кримінальних мережах. Описано методи планування ефективного деструктивного впливу та проведення активних заходів проти організованої злочинності. Запропоновано метод викриття внутрішньої структури кримінальних мереж, заснований на модифікації відомого алгоритму пошуку релевантних веб-сторінок.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40 + Х881.9(4УКР)126

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ланде Д. В. 
Алгоритм ранжирування вузлів квазіієрархічних мереж соціального характеру / Д. В. Ланде, О. О. Нечаєв // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 1. - С. 46-50. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено характер зв'язків в квазіієрархічних мережах соціального характеру. Запропоновано алгоритм ранжирування вузлів таких мереж, що базується на модиікації відомого алгоритму HITS. Показано, що модифікований метод надає у ряді випадків результати, що відповідають реальним соціальним відношенням, а показники авторства вузлів - попередньо наданим їх соціальним ролям.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Марченко В. М. 
Сучасні торговельні бар'єри входу на зовнішні ринки / В. М. Марченко, О. Л. Нечаєв // Бізнес Інформ. - 2019. - № 7. - С. 25-31. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - полягає в узагальненні тенденцій реалізації політики протекціонізму в умовах глобалізації економіки, систематизації інструментів державного протекціонізму та порівняльному аналізі системи торговельних бар'єрів в Україні та в її торговельних партнерів. Аналітичні дослідження статистики використання торговельних бар'єрів в умовах глобалізації економіки засвідчили посилення політики протекціонізму попри колективні домовленості щодо режиму вільної торгівлі. Однак у сучасному світі змінилася цінність протекціонізму. Для розвинутих країн світу протекціонізм є засобом забезпечення конкурентоспроможності їх національних економік, а для країн, що розвиваються, - засобом захисту від іноземної конкуренції. Порівняльний аналіз тарифних і нетарифних бар'єрів входу на ринок України та на зовнішні ринки дозволив виявити подальшу лібералізацію зовнішньоекономічної діяльності в Україні, що проявляється в поступовому зниженні митних тарифів та порівняно нижчих ставках імпортного мита на фоні митних ставок її торговельних партнерів. Способом подолання бар'єрів входу української продукції на зовнішні ринки є поширення режиму вільної торгівлі на торговельні відносини з тими країнами, які займають значну частку в географічній структурі українського експорту, та з країнами зі значним потенціалом споживання (Китаєм і країнами Африки).


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)408.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського