Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Мошківська Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Головенко О. С. 
Пластика дефекту міжшлуночкової перегородки з використанням латки з клапаном у пацієнтів за високої легеневої артеріальної гіпертензії та підвищеної резистентності легеневих артерій / О. С. Головенко, Л. М. Прокопович, Л. В. Мошківська, Я. П. Труба, В. В. Лазоришинець // Клініч. хірургія. - 2015. - № 9. - С. 36-39. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.11 + Р457.345.1-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Мошківська Л. В. 
Легеневі ускладнення у дітей, оперованих з приводу вроджених вад серця в умовах штучного кровообігу / Л. В. Мошківська, Е. А. Настенко, О. С. Головенко, В. В. Лазоришинець // Клініч. хірургія. - 2015. - № 11. - С. 43-45. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проаналізовано фактори ризику виникнення легеневих ускладнень у дітей, оперованих з приводу вроджених вад серця за умов штучного кровообігу. Проаналізовані частота легеневих ускладнень та фактори ризику їх виникнення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.365.110.501 + Р733.457.345.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Мошківська Л. В. 
Захист легень під час штучного кровообігу у дітей з вродженими вадами серця : канд. мед. наук : 14.01.30 / Л. В. Мошківська; Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Теоретично обґрунтовано та практично вирішено задачу захисту легень під час корекції ВВС в умовах ШК. Представлено аналіз даних 437 хворих дитячого віку з ВВС, які пройшли обстеження та хірургічне лікування в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» за період 2012-2016 рр. у відділі хірургії новонароджених та дітей молодшого віку. Дослідження проводили в два етапи. На першому етапі увагу приділили структурі післяопераційних ускладнень та визначенню частоти виникнення легеневих ускладнень в ранньому післяопераційному періоді виконували ретроспективний аналіз історій хвороб 333 пацієнтів, які отримали корекцію ВВС у 2012-2013 рр. із застосуванням стандартної методики інтраопераційного ведення. На другому етапі на підставі результатів ретроспективного дослідження було розроблено і впроваджено методику інтраопераційного захисту легень, яка передбачала перфузію легеневої артерії та проведення штучної вентиляції легень. На цьому етапі у дослідження було включено 104 пацієнти проспективної групи, які були прооперовані за період 2013-2016 рр. Вивчено та проаналізовано причини виникнення легеневих ускладнень у дітей протягом інтраопераційного періоду - на всіх етапах ведення. Визначено частоту реєстрації легеневих ускладнень при проведенні стандартної методики інтраопераційного ведення. Побудовано прогностичні моделі значущих факторів ризику для виявлення легеневих ускладнень в ранньому післяопераційному періоді. Виявлено вихідні та інтраопераційні зміни функції легень (анатомо-фізіологічної, механічної, оксигенаційної). Доведено необхідність збереження штучної вентиляції легень та перфузії легеневої артерії під час кардіоплегічної зупинки серця. Розроблено та впроваджено в практику модифікована методика інтраопераційного ведення пацієнтів з вродженими вадами серця, оперованих в умовах штучного кровообігу. Розробка методики інтраопераційного ведення та впровадження в клінічну практику нового методу захисту легень знизили частоту реєстрації легеневих ускладнень на 8% в ранньому післяопераційному періоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.410.105.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440990 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського