Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Момот Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Арнаутов О. А. 
Методи визначення координат об'єктів в системах пасивної локації / О. А. Арнаутов, Р. В. Момот, Г. В. Худов // Системи озброєння і військ. техніка. - 2012. - № 3. - С. 111-113. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено аналіз відомих методів визначення координат об'єктів в системах пасивної локації, проаналізовано їх переваги та недоліки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З955

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Соловйов В. І. 
Контроль рівня надійності елементів складних технічних систем при нестабільних умовах спостережень / В. І. Соловйов, А. Г. Павленко, Р. А. Момот, В. В. Барбашин // Системи озброєння і військ. техніка. - 2012. - № 3. - С. 226-230. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто проблему переведення складних технічних систем та їх елементів на експлуатацію за технічним станом. Запропоновано варіант вирішення завдання контролю рівня надійності елементів складних технічних систем у процесі експлуатації за нестабільних умов спостережень. Завдання вирішено з використанням процедур перевірки статистичних гіпотез за параметричним критерієм Неймана - Пірсона. Приведено результати розрахунків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж14 + Ж820.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Момот Р. В. 
Вплив характеристик антен на точність визначення координат джерела випромінювання / Р. В. Момот, Г. В. Худов // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2013. - Вип. 2. - С. 58-61. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Приведено стислу характеристику антен, основних характеристик, що суттєво впливають на точність визначення координат як радіолокаційних цілей, так і джерел випромінювання. Описано деякі проблемні питання, що ускладнюють розрахунки характеристик антен та розробку приймальних пристроїв, що розглянуто в статистичній теорії антен.


Індекс рубрикатора НБУВ: О571.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Момот Р. В. 
Аналіз можливостей управління променем діаграми спрямованості сучасних радіолокаційних станцій з фазованими антенними решітками / Р. В. Момот, Р. С. Окороков, Г. В. Худов // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2012. - Вип. 4. - С. 99-102. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено аналіз можливостей управління променем діаграми спрямованості радіолокаційної станції з фазованою антенною решіткою. Наведено стислі історичні відомості щодо створення першої антенної решітки з можливістю управління діаграмою спрямованості. Розглянуто сучасні радіолокаційні станції з фазованою антенною решіткою, що знаходяться на озброєнні країн співдружності (Росія та Україна).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц82

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Момот Р. М. 
Україна та міжнародна матеріально-технічна допомога країн-партнерів у військово-технічній галузі / Р. М. Момот, А. М. Терещенко, А. М. Андрієнко // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2018. - Вип. 1. - С. 30-36. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Обгрунтована актуальність дослідження особливостей надання Україні міжнародної матеріально-технічної допомоги (МТД) з боку країна-партнерів, обумовленої складними політичними, економічними та безпековими обставинами, які склалися внаслідок агресії Російської Федерації (РФ) і поставили нашу державу на шлях вимушеного її запозичення. Проведено аналіз існуючої міжнародної та вітчизняної нормативно-правової бази, яка регламентує підстави для надання МТД та механізм її реалізації для забезпечення потреб Збройних Сил (ЗС) України та військових формувань держави. Розглянуто: історичні витоки та підгрунтя міжнародного військового співробітництва; механізм імплементації та хронологію реалізації програм і проектів міжнародної допомоги Україні у військовій сфері; порядок координації заходів, пов'язаних із залученням, наданням та ефективним використанням міжнародної допомоги; розподіл функціональних повноважень між міністерствами та іншими органами державної влади при здійсненні реєстрації проектів та забезпеченні формування стратегічних і щорічних програм МТД відповідно до пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку держави. Відповідно до умов реалізації програм МТД США, наведені показники фінансування України за програмами FMF (Foreign Military Financing), ERI (European Reassurance Initiative) і USAI (Ukraine Security Assistance Initiative) за 2015 - 2017 роки, а також суми коштів та приблизний перелік військового майна і обладнання, наданих іншими країнами-партнерами за аналогічний період. Показано, що незважаючи на суттєвий розмір наданої допомоги, саме реформа оборонно-промислового комплексу (ОПК) України і нарощування воєнного потенціалу військових формувань держави розглядаються США як основа для успішної протидії російській агресії. Отримані результати доцільно використовувати для визначення доцільного варіанту забезпечення реального підвищення бойового потенціалу Українського війська.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц012(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського