Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Микитчик О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Микитчик О. В. 
Філософія злочину : Моногр. / О. В. Микитчик; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2006. - 187 c. - укp.

Проаналізовано кримінально-правове визначення злочину в контексті змін його суттєвих ознак у процесі ускладнення і диференціації політико-економічних, матеріально-виробничих, морально-психологічних та інтерособистісних взаємин людей в суспільстві. Визначено конвенційно-теоретичні засади наук, що вивчають злочин і злочинність у загальній системі суспільствознавства. Розглянуто основні фактори впливу на динаміку злочинності в Україні у перехідний період до демократично-політичних ринково-економічних відносин, лібералізації судочинства і пріоритетності в суспільстві прав людини.

Проанализировано криминально-правовое определение преступления в контексте изменений его сущностных свойств в процессе осложнения и дифференциации политико-экономических, материально-производственных, морально-психологических и интерличностных взаимоотношений в обществе. Определены конвенционно-теоретические основы наук, изучающих преступление и преступность в общей системе обществоведения. Рассмотрены основные факторы влияния на динамику преступности в Украине в переходный период от демократическо-политических рыночно-экономических отношений, либерализации судопроизводства и приоритетизации в обществе прав человека.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.02 + Х881.01 + Х881.9(4/8) + Х883.9(4УКР)4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА674318 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Микитчик О.  
Загальне і відмінне у філософському і юридичному розумінні злочину / О. Микитчик // Право України. - 2001. - № 9. - С. 24-27. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Микитчик О. В. 
Злочин як соціальне явище: філософсько-правовий аспект : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.12 / О. В. Микитчик; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2002. - 16 c. - укp.

Показано багатовимірність злочину як соціального явища в культурно-цивілізованому розвитку суспільства. Визначено конвенційно-теоретичні засади наук, які вивчають злочин та злочинність у загальній системі суспільствознавства. Проаналізовано кримінально-правове визначення поняття злочину в контексті змін його суттєвих ознак у процесі ускладнення та диференціації політико-економічних, матеріально-виробничих, морально-психологічних та інтерособистісних взаємин людей у суспільстві. Проведено порівняльний аналіз кримінально-правової законотворчості в різних правових системах, що зумовлюють визначення злочину та покарання як національно самобутніх явищ. Запропоновано у визначенні поняття злочину на перше місце поставити шкоду, що завдається особі в системі суспільних відносин та створює небезпеку для суспільства. Визначено фактори впливу на динаміку злочинності в Україні в перехідний період до демократично-політичних ринково-економічних відносин, лібералізації судочинства в суспільному житті прав людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)01 + Х883.9(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321819 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Микитчик О. С. 
Розвиток координаційних здібностей стрибунів у воду 5 - 7 років на етапі початкової підготовки : Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту / О. С. Микитчик; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. - К., 2007. - 20 c. - укp.

Уперше визначено специфічні та неспецифічні для стрибунів у воду засоби розвитку координаційних здібностей, необхідних для успішного навчання юних спортсменів базовим елементам стрибків у воду, установлено особливості їх оптимального співвідношення. Обгрунтовано та розроблено програму цілеспрямованого розвитку координаційних здібностей 5 - 7-річних стрибунів у воду, яка грунтується на врахуванні рівня їх моторики й особливостей оптимального співвідношення специфічних і неспецифічних тренувальних засобів. Одержано дані стосовно рівня прояву координаційних здібностей 5 - 7-річних стрибунів у воду на етапі початкової підготовки, а також щодо необхідного рівня прояву специфічних і неспецифічних координаційних здібностей для успішного навчання юних спортсменів базовим елементам стрибків у воду, оптимізації обсягів тренувальних навантажень з загальної та допоміжної фізичної підготовки відповідно до особливостей моторики 5 - 7-річних стрибунів у воду, які тренуються на етапі початкової підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.176 + Ч511.483

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349272 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Микитчик О. С. 
Інформативні показники процесу підготовки стрибунів у воду на етапі початкової підготовки / О. С. Микитчик // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2008. - № 3. - С. 255-258. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено результати факторного аналізу, що був заснований на даних тестування стрибунів у воду в кінці 2-го року навчання етапу початкової підготовки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.176

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Микитчик О. В. 
Моральний вимір злочину / О. В. Микитчик // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 13. - С. 444-451. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.0-2 + Х002.02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Горбонос-Андронова О. Р. 
Підготовчий процес туристів-водників на етапі попередньої базової підготовки / О. Р. Горбонос-Андронова, О. С. Микитчик // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2013. - № 5. - С. 74-77. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано особливості побудови підготовчого процесу туристів-водників на етапі попередньої базової підготовки, засоби, які застосовуються у тренувальному процесі. Вивчено науково-методичну літературу з питань методики підготовки туристів-водників. Проведено анкетування тренерів і керівників гуртків зі спортивного водного туризму стосовно побудови підготовчого процесу спортсменів. Розкрито особливості підготовки туристів-водників на етапі попередньої базової підготовки. Встановлено, що на сьогоднішній день не існує універсальної методики розвитку фізичних якостей спортсменів, які займаються водним туризмом. Встановлено шляхи подолання наявних проблем.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.113.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Москаленко Н. 
Методичні основи організації рухової діяльності дітей молодшого дошкільного віку залежно від рівня фізичного стану / Н. Москаленко, А. Полякова, О. Микитчик // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2019. - № 2. - С. 28-35. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Останнім часом особливе занепокоєння викликає факт зниження здоров'я дітей дошкільного віку. Підвищення рівня фізичного стану дітей молодшого шкільного віку значною мірою залежить від оптимального рухового режиму в закладах дошкільної освіти. Його змістом є комплекс організаційних форм фізичного виховання (фізкультурні заняття, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня, активний відпочинок, самостійна рухова діяльність дитини), який використовується в педагогічному процесі закладів дошкільної освіти. Мета роботи - науково обгрунтувати організаційно-методичні підходи до організації рухової діяльності дітей молодшого дошкільного віку в умовах закладів дошкільної освіти різного типу для підвищення рівня їхнього фізичного стану. Дослідження проводили протягом 2013 - 2014 років у закладах дошкільної освіти комбінованого типу, санаторного типу, компенсуючого типу та загального розвитку. Розроблені організаційно-методичні підходи реалізовували в таких формах організації роботи з фізичного виховання в умовах роботи закладів дошкільної освіти: фізкультурних заняттях, фізкультурно-оздоровчих заходах у режимі дня, активному відпочинку, самостійній руховій діяльності дітей у режимі дня. Методи дослідження - теоретичні (аналіз й узагальнення науково-методичної літератури та інтернет-джерел); педагогічні (спостереження, експеримент). Визначено форми роботи та види рухової діяльності для оптимізації фізичного стану дітей 3 - 4 років у закладах дошкільної освіти різного типу. Організація процесу рухової активності дітей в умовах закладів дошкільної освіти передбачає такі компоненти: організовані форми рухової активності дітей, комплексний підхід до методів регулювання рухової активності, різноманітність рухів в організованих формах рухової діяльності, самостійна рухова активність, міжвікова ігрова взаємодія. Висновки: обгрунтовані організаційно-методичні підходи до організації раціонального рухового режиму дітей 3 - 4 років у закладів дошкільної освіти різного типу. Запропонована модель оптимізації рухової активності дітей молодшого дошкільного віку не замінює й не виключає обов'язкових занять фізичними вправами відповідно до державних програм виховання та розвитку дитини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч411.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України : станом на 5 берез. 2018 р. / Д. С. Азаров, В. В. Бабаніна , І. А. Вартилецька, В. В. Василевич, А. А. Вознюк, П. А. Воробей, В. О. Гацелюк, О. П. Горох, В. К. Грищук, О. М. Грудзур, О. М. Джужа, Е. М. Кісілюк, В. С. Ковальський, О. Г. Колб, О. В. Кришевич, В. В. Кузнецов, Л. О. Кузнецова, Є. В. Лащук, О. В. Микитчик, Л. О. Мостепанюк, В. І. Осадчий, Г. А. Павловська, О. Ф. Пасєка, В. С. Плугатир, Т. М. Приходько, О. В. Процюк, А. В. Савченко, О. О. Семенюк, О. В. Смаглюк, О. В. Хуторянський, В. Д. Чабанюк, В. В. Чернєй, С. С. Чернявський, В. І. Шакун, Н. І. Шапортова, О. М. Шармар, Ю. Л. Шуляк; ред.: О. М. Джужа, А. В. Савченко, В. В. Чернєй; Нац. акад. внутр. справ. - 2-ге вид., перероб. і допов. - Київ : Юрінком Інтер, 2018. - 1101 c. - укp.

Докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-ІІІ зі змінами станом на 5 березня 2018 р., з посиланнями більше ніж на тисячу нормативно-правових актів. Максимально деталізовано юридичні ознаки складу злочину, виокремлено наукову, практичну, інформаційну частини коментування. Надано посилання на нормативні джерела суміжних галузей законодавства, зокрема конституційного, адміністративного, фінансового, господарського, цивільного та земельного. Здійснено системно-структурний аналіз загальнотеоретичних і галузевих понять, розкрито системні зв'язки між кримінально-правовими інститутами, статтями (нормами, складами злочинів), вміщеними у Кримінальному кодексі України та в інших нормативно-правових актах. Конкретизовано правовий матеріал, визначено вид і структуру кримінально-правових норм, розмежовано окремі склади злочинів. Викладено аналіз кожної статті (частини, пункту статті) з наведенням відповідних дефініцій, виділенням у змісті кожної норми статті (яка містить дві або більше норм) окремих ознак і логічних зв'язків, тлумаченням ознак правових норм.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)0-324.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС64106 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти : навч. посіб. / Ю. В. Луценко, О. В. Микитчик, Д. А. Нескоромний, Д. О. Олєйніков, А. В. Тарасюк; Таврійс. нац. ун-т ім. В.І. Вернадського, Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків : Право, 2018. - 158, [1] c. - Бібліогр.: с. 148-[159] - укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні проблеми, пов'язані зі звільненням від кримінальної відповідальності (КВ) за злочини, підслідні органам безпеки. Проаналізовано передумови, умови, підстави та кримінально-правові наслідки звільнення особи від КВ. Розглянуто загальні та спеціальні види звільнення від КВ за злочини, підслідні органам безпеки. Розкрито процесуальний порядок звільнення від КВ за такі злочини. Наведено зразки процесуальних документів, які складаються під час звільнення особи від КВ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)031 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА826340 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського