Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Меналієв К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Меналієв К. Е. 
Вплив запального процесу (простатиту) на розвиток передракових станів і раку передміхурової залози (клініко-експериментальне дослідження) : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.06 / К. Е. Меналієв; Держ. установа "Ін-т урології АМН України". - К., 2009. - 20 c. - укp.

Вперше досліджено частоту сечової інфекції на фоні раку передміхурової залози, установлено найбільш типові її збудники. З використанням імуногістохімічних маркерів вперше встановлено співвідношення запальної інфільтрації, проліферативних показників, що дало змогу встановити негативний вплив запального процесу на характер перебігу раку передміхурової залози. Вперше в експерименті на тваринах доведено, що хронічний запальний процес у передміхуровій залозі за наявності сприятливих факторів (канцерогенна та гормональна стимуляція) призводить до розвитку передміхурових станів і раку передміхурової залози.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.696.2 + Р696.620.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА365658 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Меналієв К. Е. 
Епідіміологія раку передміхурової залози в умовах промислового регіону / К. Е. Меналієв // Урологія. - 2006. - 10, № 1. - С. 62-63. - Бібліогр.: 64 назв. - укp.

Відображено епідеміологічні особливості раку передміхурової залози з 1989 по 2005 рр. в Дніпропертровській області, яка є промисловим регіоном центральної України. Відмічено загальну тенденцію збільшення захворюваності, при цьому більша половина пухлин діагностується в запущеній стадії, не придатній до радикального лікування. Установлено незначне вираження тенденції до збільшення захворюваності на рак передміхурової залози під час профілактичних оглядів, зниження дорічної летальності. Вцілому відмічено тенденції зв'язанні з покращанням виявлення раку передміхурової залози в зв'язку з впровадженням сучасних високоефективних методів діагностики. Сучасний стан онкоурологічної служби є основним шляхом стабілізації епідеміологічної ситуації в промисловому регіоні.

Отражены эпидемиологические особенности рака предстательной железы с 1989 по 2005 гг. в Днепропетровской области, являющейся промышленным регионом центральной Украины. Отмечена общая тенденция увеличения заболеваемости, при этом более половины опухолей диагностируется в запущенной стадии, не подлежащей радикальному лечению. Отмечены незначительно выраженная тенденция к повышению выявляемости рака предстательной железы при профилактических осмотрах, снижению догодовой летальности. В целом, отмеченные тенденции связаны с улучшением выявляемости рака предстательной железы в связи с внедрением современных высокоэффективных методов диагностики. Совершенствование онкоурологической службы является важным путем стабилизации эпидемиологической обстановки в промышленном регионе.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)026.256

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Меналієв К. Е. 
Прогностична цінність деяких характеристик раку передміхурової залози / К. Е. Меналієв // Урологія. - 2006. - 10, № 3. - С. 12-13. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Прогнозування перебігу раку передміхурової залози (РПЗ) є найбільш важливим фактором у разі вибору лікувальної тактики. Вивчено інформативність використання додаткових діагностичних критеріїв - тканинного ПСА, р53 та характеру запальної реакції у тканинах передміхурової залози у хворих на РПЗ. Проведено статистичний аналіз даних, одержаних під час обстеження 143-х пацієнтів, хворих на РПЗ: рівень загального ПСА у сиворотці крові, характер запальної інфільтрації в тканині передміхурової залози, маркери ПСА і р53 в тканині передміхурової залози, визначені імуногістологічним методом. На підставі одержаних даних встановлено, що запалення в тканинах передміхурової залози впливає на рівень сироваткового ПСА, що може вплинути на якість діагностики РПЗ. Відсутність підвищення ПСА у разі РПЗ у групі обстежених хворих спостерігалась у 10 % випадків.

Прогнозирование течения рака предстательной железы (РПЖ) является наиболее важным фактором,определяющим лечебную тактику. Изучена информативность использования дополнительных диагностических критериев - тканевого ПСА, p53 и характера воспалительной реакции в ткани предстательной железы у больных с РПЖ. Проведен статистический анализ данных, полученных при обследовании 143-х пациентов с РПЖ: уровень общего ПСА в сыворотке крови, характер воспалительной инфильтрации в ткани предстательной железы, маркеры ПСА и p53 в ткани предстательной железы, определенные иммуногистохимическим методом. На основании полученных данных установлено, что воспаление в ткани предстательной железы является прогностически неблагоприятным фактором течения рака предстательной железы; наличие воспаления в ткани предстательной железы влияет на уровень сывороточного ПСА, что может сказаться на качестве диагностики рака предстательной железы; отсутствие повышения ПСА при раке предстательной железы в группе исследованных больных наблюдалось в 10 % случаев.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.696.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15869 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського