Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Малиновський І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Брадул О. М. 
Бухгалтерський облік (особливості ведення на гірничо-збагачувальних комбінатах України) : навч. посіб. для студ. ВНЗ / О. М. Брадул, Є. В. Міщук, І. Г. Малиновський, Я. В. Нусінова, Т. Ю. Мізюк; ред.: В. Я. Нусінов; ДВНЗ "Криворіз. нац. ун-т". - Вид. 2-ге, переробл. - Кривий Ріг : Р. Козлов, 2014. - 609, [1] c. - укp.

Подано загальну характеристику гірничо-збагачувальних комбінатів (ГЗК) Кривбасу. Висвітлено облік необоротних активів. Розглянуто нормативні документи, які регламентують облік запасів. Розкрито основні поняття обліку грошових коштів та їх еквівалентів. Увагу приділено аналітичному та синтетичному обліку дебіторської заборгованості. Описано порядок складання консолідованої фінансової звітності. Подано інформацію про облік власного капіталу і забезпечення зобов'язань. Висвітлено особливості обліку поточних зобов'язань на ГЗК. Детально розглянуто завдання та принципи організації обліку праці та її оплати. Розглянуто методи обліку витрат виробництва і калькулювання собівартості продукції. Розкрито інформацію про доходи та фінансові результати у фінансовій звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.545.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА776172 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малиновський І. О. 
Стародавній державний лад східних слов'ян і його пізніші зміни : нариси з історії права / І. О. Малиновський; ред.: В. О. Попелюшко; Пер.: В. О Попелюшко. - Острог : Вид-во Нац. ун-ту "Остроз. акад.", 2016. - 247 c. - Бібліогр.: с. 243-244 - укp.

Висвітлено авторське бачення історії державного права про стародавній лад староруських слов'ян і його пізніші зміни в Галичині та на Волині, а згодом в Литовсько-руській державі, Новгороді Великому, Суздальській землі, Московській державі. Доведено, що після занепаду Київської Русі на її землях під впливом об'єктивних факторів утворилося три різні східнослов'янські держави: аристократична Литовсько-руська держава, демократичний Новгород Великий і основана на монархічному началі Суздальська, яка з переходом у Московську державу розвилась до необмеженого самодержавія, а далі аж до імперської.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)4-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА805419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського