Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Мазурак Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Саницький М. А. 
Особливо швидкотверднучі композиції для високофункціональних бетонів / М. А. Саницький, У. Д. Марущак, І. І. Кіракевич, Т. А. Мазурак // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 755. - С. 385-390. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено результати фізико-механічних випробувань особливо швидкотверднучих портландцементних композицій (ОШТПЦК) для високофункціональних бетонів (ВФБ). Вивчено особивості формування їх фазового складу та мікроструктури. Проведено дослідження будівельно-технічних властивостей ВФБ на основі розроблених ОШТПЦК.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.001 + Л455

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мазурак Т. А. 
Вплив добавок пластифікувально-прискорювальної дії на структуроутворення та міцність бетонів / Т. А. Мазурак, У. Д. Марущак, Ю. В. Олевич, Х. Р. Граб'юк, Г. С. Іващишин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2015. - № 823. - С. 216-221. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Показано, що одним із шляхів реалізації принципів енергоефективного будівництва є впровадження технології незнімної опалубки (Quad-Lock та "Техноблок") із використанням монолітного бетону, що характеризується високою термічною масою та забезпечує теплову стабільність приміщень, призводить до зменшення кількості енергії на опалення й охолодження, мінімізації емісії парникових газів. Розвиток і ремонт дорожньої інфраструктури України потребують застосування швидкотвердних і довговічних композицій. Встановлено, що для якісного вкладання бетонної суміші в опалубку, забезпечення необхідних темпів будівництва та одержання щільної структури дорожнього матеріалу з високим ступенем надійності та довговічності необхідно використовувати бетони, модифіковані комплексними модифікаторами пластифікувально-прискорювальної дії. Досліджено вплив технологічних факторів і пластифікаторів на лігносульфонатній (ЛС), сульфонафталінформальдегідній (СНФ), полікарбоксилатній основі на реологічні та міцнісні показники дрібнозернистих бетонів. Виявлено, що введення ЛС і СНФ пластифікаторів спричиняє зниження міцності бетонів за підвищеної рухливості сумішей і потребує використання комплексних модифікаторів. Показано, що за рахунок синергічної дії комплексних модифікаторів на основі полікарбоксилатів і прискорювачів тверднення досягається суттєвий пластифікувальний ефект і приріст ранньої міцності дрібнозернистих бетонів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.001.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Марущак У. Д. 
Дослідження наномодифікованих портландцементних композицій з високою міцністю в ранньому віці / У. Д. Марущак, М. А. Саницький, Т. А. Мазурак, Ю. В. Олевич // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2016. - № 6/6. - С. 50-57. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Проведено оцінку ефективності ультрадисперсних мінеральних добавок (УДМД) за диференційним коефіцієнтом поверхневої активності. Встановлено, що наномодифіковані портландцементні композиції, які містять УДМД, полікарбоксилатний суперпластифікатор, луговмісний прискорювач тверднення, а також нанорозмірні частинки гідросилікату кальцію, характеризуються інтенсивним набором ранньої міцності. Визначено особливості формування фазового складу, мікроструктури та синтезу міцності наномодифікованого цементного каменю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л455.071

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мазурак Т. А. 
Наномодифіковані портландцементні композиції та швидкотверднучі бетони на їх основі : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / Т. А. Мазурак; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів, 2017. - 21 c. - укp.

Висвітлено питання розроблення теоретичних основ технології наноспроектованих цементів для отримання наномодифікованих портландцементних композицій, що забезпечують створення високотехнологічних швидкотверднучих бетонів багаторівневої структури за рахунок системного поєднання нано- та ультрадисперсних мінеральних компонентів та суперпластифікуючих добавок на основі ефіру полікарбоксилату з наноспроектованими ланцюгами. Встановлено вплив гранулометричного складу мінеральних компонентів на їх поверхневу активність та фізико-хімічні особливості процесів гідратації і тверднення наномодифікованих портландцементних композицій, які завдяки направленому формуванню мікроструктури цементуючої матриці в ранній період гідратації дозволяють вирішувати проблему одержання високотехнологічних та швидкотверднучих бетонів з покращеними експлуатаційними властивостями. Запроектовано склади швидкотверднучих бетонів багаторівневої структури за технологіями наносистем "знизу-вверх" і "зверху-вниз", досліджено будівельно-технічні властивості, здійснено промислову апробацію та розраховано техніко-економічну ефективність їх використання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430335 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського