Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Літвінова І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 19
Представлено документи з 1 до 19

      
Категорія:    
1.

Літвінова І. О. 
Вплив поліморфізму гену ангіотензинперетворюючого ферменту на клінічний перебіг та ефективність лікування у хворих на гіпертрофічну кардіоміопатію : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.11 / І. О. Літвінова; Ін-т кардіології ім. М.Д.Стражеска АМН України. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблему визначення клініко-гемодинамічних особливостей гіпертрофічної кардіоміопатії (ГКМП) залежно від поліморфізму гену ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) та впливу цього фактора на ефективність лікування захворювання. Наведено результати обстеження 70-ти хворих на ГКМП, яке свідчить, що поєднання тяжких проявів цієї патології асоціюється з найбільш "небезпечним" DD-генотипом, підтверджених клініко-анамнестичними даними, вираженими змінами у стані трансмітрального потоку, показниками ехо-кардіографії та рівнем плазмової активності АПФ. Виявлено, що застосування комбінованої терапії сартанами та бета-блокаторами у хворих на ГКМП обумовлює покращання клініко-гемодинамічних показників і суб'єктивне поліпшення стану. Найбільш значущі позитивні зміни відзначено у хворих з DD-генотипом, переважно з обструктивною формою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.130.40-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339326 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Літвінова І. М. 
Реакції толуолу і його кисневмісних похідних з озоном в середовищі оцтової кислоти : Автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.03 / І. М. Літвінова; НАН України. Ініт фіз.-орган. хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка. - Донецьк, 2000. - 18 c. - укp.

Встановлено, що в системі озон-толуол-оцтова кислота озон реагує з ароматичним кільцем і метильною групою. Доведено, що в процесі озонування толуолу в середовищі оцтової кислоти за присутності металів змінної валентності та їх сумішей зі сполуками брому основним напрямком реакції є оксидація метильної групи. Запропоновано механізм оксидаційно-відновного каталізу, який задовольняє отриманим експериментальним даним. З'ясовано роль озону, сполук металів змінної валентності та сполук брому в реакції оксидації озоновмісними газами. Оксидація толуолу озоном у рідкій фазі перебігає за складним механізмом, відповідно до якого переважно руйнується ароматичне кільце. Досліджено кінетику оксидації толуолу озоном у розчині оцтової кислоти за присутності металів змінної валентності та бромідів. Показано, що за умов каталізу в значній мірі запобігається електрофільна реакція озону з ароматичним кільцем, і помітним стає селективна оксидація толуолу по метильній групі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г221.513 + Л611.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313256 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Літвінова І. Ф. 
Гарантії недоторканності житла чи іншого володіння особи у кримінальному процесі України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І. Ф. Літвінова; Акад. упр. М-ва внутр. справ. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні питання гарантій прав особи у кримінальному процесі та практичних проблем їх дії у разі обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння у кримінальному процесі. Розглянуто поняття, систему та види гарантій прав у кримінальному судочинстві, їх співвідношення з іншими правовими гарантіями. Визначено поняття, зміст і загальні умови правомірного обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння. Розглянуто підстави та процесуальний порядок проведення обшуку, виїмки й огляду в житлі чи іншому володінні особи, законність та обгрунтованість рішень слідчого, прокурора та судді про їх проведення, прокурорський нагляд, судовий і відомчий контроль за законністю проведення цих слідчих дій. Внесено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х89 + Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Літвінова І. Ф. 
Забезпечення недоторканності житла чи іншого володіння особи в кримінальному процесі України : монографія / І. Ф. Літвінова. - К. : О.С. Ліпкан, 2012. - 228 c. - Бібліогр.: с. 195-223. - укp.

Розглянуто теоретичні питання гарантій прав особи у кримінальному процесі та практичні проблеми їх дії у разі обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння у кримінальному процесі. Досліджено поняття, систему та види гарантій прав у кримінальному судочинстві, їх співвідношення з іншими правовими гарантіями. Визначено поняття, зміст і загальні умови правомірного обмеження прав особи на недоторканність житла чи іншого володіння. Визначено підстави та процесуальний порядок проведення обшуку, виїмки й огляду в житлі чи іншому володінні особи, законність та обгрунтованість рішень слідчого, прокурора та судді про їх проведення, прокурорський нагляд, судовий і відомчий контроль за законністю проведення цих слідчих дій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 + Х893.9(4?УКР)5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА751434 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Літвінова І. М. 
Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку підприємства : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. М. Літвінова; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Луганськ, 2014. - 19 c. - укp.

Охарактеризовано передумови інноваційного розвитку вітчизняних підприємств. Визначено пріоритетні напрями використання інформації для інноваційного розвитку підприємства. Уточнено визначення поняття "інформаційне забезпечення інноваційного розвитку підприємства" та його структуру. Розглянуто процедури інформаційного забезпечення інноваційного розвитку, удосконалено підхід щодо оцінювання результативності його процедур. Обгрунтовано показники рівня адаптивності та інноваційності інформаційного забезпечення інноваційного розвитку підприємства, удосконалено його структурно-функціональну схему. Уточнено послідовність вибору управлінських рішень за напрямами інноваційного розвитку підприємства. Одержала подальший розвиток технологія формування та використання бази знань інноваційного розвитку підприємства. Використано технологію формування та використання бази знань інноваційного розвитку підприємства під час обгрунтування та вибору управлінських рішень за напрямами інноваційного розвитку підприємства за підсистемами управління діяльністю підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407872 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Літвінова І. О. 
Медико-біологічні дослідження рубаних м'ясних напівфабрикатів з комплексною добавкою "Мальтовин" / І. О. Літвінова, О. М. Савінок, Л. М. Шафран, О. В. Третьякова // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2014. - № 2/12. - С. 90-95. - Бібліогр.: 38 назв. - укp.

Наведено результати медико-біологічних досліджень щодо впливу домішки з антиокиснювальними властивостями "Мальтовин" на стан антиоксидантної системи тварин за біохімічними показниками - активністю ферментів антиоксидантного захисту тя рівня перекисного окиснення ліпідів у лабораторних тварин. Встановлено, що тривале споживання напівфабрикатів з харчовою домішкою не викликає негативних функціональних зрушень у метаболізмі та стані основних фізіологічних систем організму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л924.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Літвінова І. М. 
Інноваційний розвиток підприємства: інформаційне забезпечення : монографія / І. М. Літвінова; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Лисичанськ : ПромЕнерго, 2015. - 228 c. - Бібліогр.: с. 207-228 - укp.

Визначено пріоритетні напрями використання інформації для інноваційного розвитку підприємства. Визначено структуру інформаційного забезпечення інноваційного розвитку підприємства та сформовано його процедури. Удосконалено підхід до оцінювання результативності процедур інформаційного забезпечення інноваційного розвитку підприємства. Обгрунтовано показники рівня адаптивності та інноваційності інформаційного забезпечення інноваційного розвитку підприємства. Удосконалено структурно-функціональну схему інформаційного забезпечення інноваційного розвитку підприємства. Уточнено послідовність вибору управлінських рішень за напрямами такого розвитку. Застосовано технологію формування та використання бази знань інноваційного розвитку підприємства з метою обгрунтування та вибору управлінських рішень за напрямами інноваційного розвитку підприємства та за підсистемами управління діяльністю підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА793717 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Курушина М. А. 
Основні методичні прийоми вдосконалення мовної та комунікативної компетенції студентів соціально-гуманітарного напряму (нефілологічні спеціальності) / М. А. Курушина, І. М. Літвінова // Викладання мов у вищ. навч. закл. освіти на сучас. етапі. Міжпредмет. зв'язки : наук. дослідж., досвід, пошуки: зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 28. - С. 68-76. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Запропоновано вправи для роботи зі студентами в межах курсу "Українська мова (за професійним спрямуванням)", які, на думку авторів, покращать мовленнєву та комунікативну компетенцію майбутніх фахівців соціально-гуманітарного напряму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-916.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Літвінова І. О. 
Подовження строків зберігання напівфабрикатів та ковбас з використанням поліфенольних сполук з виноградного насіння : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.04 / І. О. Літвінова; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Одеса, 2016. - 21 c. - укp.

Обгрунтовано й удосконалено технології для збереження показників якості та подовження термінів зберігання напівфабрикатів і ковбас за рахунок використання антиокиснювальної домішки. Проаналізовано літературні джерела та встановлено перспективність застосування потенційного джерела інгібіторів процесу окиснення - виноградного насіння, оскільки поліфеноли, одержані з такої сировини, виявляють максимальну антиоксидантну дію й їх використання не обмежене гранично допустимими концентраціями. Методами математичного моделювання оптимізовано технологію одержання домішки "Мальтовин". Розроблено способи й етапи її внесення в м'ясні продукти. Доведено, що за умов використання в м'ясних фаршевих системах створена домішка виявляє стійкий антиокиснювальний ефект за концентрації внесення 2,0 % до маси основної сировини. "Мальтовин" сприяє утворенню стабільних фаршевих систем, стійких до дії високих температур, утримуванню вільної вологи в продукті, покращанню їх структури та подальшої роботи під час формування. Обгрунтовано й експериментально підтверджено доцільність використання "Мальтовину" для виробництва широкого асортименту м'ясних продуктів. Для натуральних напівфабрикатів передбачено аерозольну обробку поверхні 2 %-м розчином домішки. Для м'ясного паштету, ковбаси смаженої, січених напівфабрикатів передбачається внесення "Мальтовину" як компонента рецептури масовою часткою 2 %. Використання домішки стабілізує техніко-функціональні й органолептичні властивості продуктів і подовжує термін зберігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л924-34 + Л927-34

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421644 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Літвінова І. Ф. 
Підстави обмеження майнових прав підозрюваного, обвинуваченого та інших осіб при тимчасовому вилученні електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку / І. Ф. Літвінова // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2018. - № 1. - С. 171-176. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено фактичні та формально-правові підстави обмеження майнових прав підозрюваного, обвинуваченого та інших осіб при тимчасовому вилученні електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку. Одержано висновок, що зміни, внесені до КПК України у 2017 р. з питань тимчасового вилучення електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку, замість врегулювання існуючих у даній сфері проблемних питань, внесли додаткові протиріччя до основного закону, яким урегульований порядок кримінального провадження на території України. Обгрунтовано необхідність перегляду процесуального порядку тимчасового вилучення електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку з метою усунення існуючих протиріч у законодавстві та його гармонізації з даних питань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Ямненко Т. М. 
Судова вітчизняна практика у медичних кримінальних провадженнях і цивільних справах / Т. М. Ямненко, І. Ф. Літвінова // Держава та регіони. Сер. Право. - 2018. - № 4. - С. 51-57. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Проаналізовано Єдиний звіт про кримінальні правопорушення по державі та Єдиний державний реєстр судових рішень. Це надало змогу зробити висновок, що кількість кримінальних правопорушень, вчинених за ст. 140 КК України, є найбільш чисельними серед інших у сфері охорони здоров'я. У разі вирішення судом питання про вину медичного працівника визначальний вплив мають комісійна або комплексна судово-медичні експертизи. Заходи цивільно-правової відповідальності у разі каліцтва, іншого ушкодження здоров'я, смерті, які настали внаслідок неналежного виконання професійних обов'язків медичним працівником, передбачають відшкодування заподіяної майнової або моральної шкоди потерпілій особі. На підставі дослідження судової практики визначено найважливіші положення щодо відшкодування майнової та моральної шкоди, заподіяної діяннями медичних працівників, у порядку цивільного судочинства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839.9(4УКР)413.1

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Ямненко Т. М. 
Захист персональних даних у сфері охорони здоров'я (кримінально-правові аспекти) / Т. М. Ямненко, І. Ф. Літвінова // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2019. - № 1. - С. 185-191. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розкрито питання захисту персональних даних у сфері охорони здоров'я, законодавче закріплення такого захисту та відповідальності у разі порушення норм законодавства. Досліджено аналіз, синтез, узагальнення, дедуктивний метод, ототожнення, логічний підхід, визначення, опис. Визначено положення чинного законодавства щодо захисту персональних даних у сфері охорони здоров'я та зроблено висновок про необхідність доопрацювання деяких з них. Узагальнено норми законів, відповідно до яких встановлена адміністративна, кримінальна та цивільно-правова відповідальність за порушення законодавства щодо обробки персональних даних у сфері охорони здоров'я. Обговорено існуючі механізми захисту персональних даних у сфері охорони здоров'я та новели законодавства у зв'язку з впровадженням електронної системи охорони здоров'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Літвінова І. Ф. 
Деякі історичні аспекти оперативно-розшукової діяльності / І. Ф. Літвінова // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2019. - № 3. - С. 145-150. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - розуміння витоків, історичних передумов становлення та розвитку приватної детективної діяльності дослідити деякі історичні аспекти оперативнорозшукової діяльності. Встановлено, що держава з моменту свого виникнення намагалася монополізувати розшукову діяльність у своїх власних інтересах, а тому переважна більшість історичного матеріалу присвячена саме державному розшуку (розвідці, контррозвідці, політичному та карному розшуку). Обговорено державний розшук, на підставі якого згодом виникла наука "оперативно-розшукова діяльність" та приватна детективна діяльність є взаємопов'язаними суспільними явищами та мають одну спільну історію, оскільки перша являється родоначальником другої (методи, які використовуються сьогодні в ОРД, майже ідентичні методам, що застосовують приватні детективи у своїй професійній діяльності).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Літвінова І. Ф. 
Деякі історичні аспекти оперативно-розшукової діяльності / І. Ф. Літвінова // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2019. - № 3. - С. 145-150. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - розуміння витоків, історичних передумов становлення та розвитку приватної детективної діяльності дослідити деякі історичні аспекти оперативнорозшукової діяльності. Встановлено, що держава з моменту свого виникнення намагалася монополізувати розшукову діяльність у своїх власних інтересах, а тому переважна більшість історичного матеріалу присвячена саме державному розшуку (розвідці, контррозвідці, політичному та карному розшуку). Обговорено державний розшук, на підставі якого згодом виникла наука "оперативно-розшукова діяльність" та приватна детективна діяльність є взаємопов'язаними суспільними явищами та мають одну спільну історію, оскільки перша являється родоначальником другої (методи, які використовуються сьогодні в ОРД, майже ідентичні методам, що застосовують приватні детективи у своїй професійній діяльності).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Ланцедова Ю. О. 
Про деякі невирішені проблеми подолання домашнього насильства / Ю. О. Ланцедова, І. Ф. Літвінова // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2020. - № 4. - С. 163-168. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтувати деякі варіанти вдосконалення засобів подолання домашнього насильства. Застосовано порівняльно-правовий аналіз, пізнавально-аналітичний та ін. Запропоновано розмежування насильства та прямого і делегованого державного примусу, вдосконалення законодавчих визначень домашнього насильства та його різновидів. Підкреслено, що законодавчі визначення поняття домашнього насильства і кожного з його видів доцільно доповнити словами: "за відсутності в діянні ознак прямого або делегованого сім'ї, трудовому, освітньому чи іншому колективу або соціооточенню державного примусу, що має нерозривну сукупність базисних юридичних ознак його правомірності: необхідність, достатність, гуманність, провесіоналізм, збалансованість) та/або обставин, що виключають антисоциальность чи винність даного діяння (необхідної оборони, уявної оборони, крайньої необхідності, виправданого ризику, затримання правопорушника, психічного чи фізичного примусу)".


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Захист прав і свобод людини та громадянина (кримінально-правові аспекти) : монографія / С. Лихова, Т. Лисько, Д. Майстро, І. Літвінова, Ю. Ланцедова, В. Сисоєва, О. Бабікова, Н. Семчук; Національний авіаційний університет. - Тернопіль : Осадца Ю. В. , 2022. - 299 c. - Бібліогр.: с. 277-297 - укp.

Звернено увагу на проблемні питання кримінального права, кримінального процесу, криміналістики, кримінології. Розглянуто деякі питання повітряного та космічного права.Висвітлено сучасний стан розвитку кримінально-правових наук в контексті їхнього спрямування на захист прав і свобод людини та громадянина.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА856702 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Літвінова І. Ф. 
Особливості проведення обшуку або огляду житла чи іншого володіння особи в умовах воєнного стану в Україні / І. Ф. Літвінова, Д. М. Лобай // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2022. - № 4. - С. 172-178. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження процесуальних особливостей порядку проведення обшуку або огляду житла чи іншого володіння особи в умовах воєнного стану та розгляду проблемних питань проведення таких слідчих (розшукових) дій в особливому правовому режимі. Методи дослідження: абстрактно-логічний, порівняльно-правовий, аналітичний та спеціально-юридичні методи, зокрема формально-юридичний та формально-логічний методи. Ці зміни розширюють повноваження сторони обвинувачення, що викликає занепокоєння, оскільки такі слідчі (розшукові) дії самі по собі звужують права людини, а в таких умовах це може призвести до значного порушення прав підозрюваного та обвинуваченого в кримінальному провадженні. Обговорено права і свободи людини в Україні є найвищою соціальною цінністю, умови воєнного стану обмежують ці права і свободи, як і розширені повноваження сторони обвинувачення в таких умовах внаслідок внесених змін, тому проведення обшуку або огляду житла чи іншого володіння особи має здійснюватися з дотриманням балансу між правомірністю дій, найменшим обмеженням прав людини і особистої безпеки осіб, які залучені до даної слідчої (розшукової) дії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Літвінова І. Ф. 
Державне бюро розслідувань у сучасній системі правоохоронних органів України: правові аспекти створення та діяльності / І. Ф. Літвінова, Є. Ю. Рєпіна // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2022. - № 4. - С. 179-184. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета роботи - для розуміння витоків передумов створення Державного бюро розслідувань дослідити організаційно-правові засади створення та діяльності цього правоохоронного органу. Розкрито історичне підгрунтя створення Державного бюро розслідувань, оскільки бюро є порівняно новим суб'єктом у правоохоронній системі держави, формування якого продовжується, а низка питань потребує конкретизації. Досліджено історію нормативних змін, що відбувалися на шляху до створення законодавчої бази, що є актуальна на сьогодні. Порушено питання щодо повноважень Директора Державного бюро розслідувань та його обов'язків щодо участі в кримінальних провадженнях. Обговорено створення Державного бюро розслідувань вважають вагомим кроком у напрямку до європейських стандартів та практик ведення слідства. За умов досконалого керівництва та організації роботи є унікальна можливість створити кардинально нове правоохоронне відомство, що стане на варті правопорядку в державі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Вступ до спеціальності 262 "Правоохоронна діяльність" : навч. посіб. / О. І. Беспалова, О. В. Джафарова, С. Я. Лихова, О. О. Панова, О. М. Макєєва, Ю. О. Ланцедова, В. П. Сисоєва, І. Ф. Літвінова, Т. Д. Лисько, Д. М. Майстро; Харківський національний університет внутрішніх справ. - Тернопіль : Осадца Ю. В., 2023. - 459 c. - Бібліогр. в кінці гл. - укp.

Висвітлено основні положення висвітлено базові теми, що забезпечують інтегральну, загальну та фахові компетентності зі спеціальності 262 "Правоохоронна діяльність", розкрито поняття, види та загальні засади кваліфікації кримінльних правопорушень, висвітлено деонтологічні основи правоохоронної діяльності. Охарактеризовано основи кримінології, кримінального та криміного процесуального права, кримінально-виконавчого права та профілактики злочинності. Викладено особливості адміністративно-юрисдикційної та превентивної діяльності правоохоронних органів, особливості застосування спеціальної техніки і тактико-спеціальної підготовки. Визначено засади оперативно-розшукової діяльності та базових навичок з запобігання та протидії домашньому насильству.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА868314 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського