Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Лісоводський В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Лісоводський В. В. 
Регіональні зміни гідрометеорологічних умов в південно-західній Атлантиці в 2005 р. / В. В. Лісоводський // Метеорологія, кліматологія та гідрологія. - 2008. - Вип. 50, ч. 2. - С. 298-303. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

У результаті оперативного моніторингу Південноамериканського регіону за період 2000 - 2005 рр. розрахунками встановлено зв'язок системних змін поля хмарності над Південною Америкою та поля температури поверхні океану в Південно-Західній Атлантиці. Дослідження виконано в межах наукового напрямку вивчення змін клімату в Північній Америці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д247.231.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60277 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лісоводський В. В. 
Вплив аномального стану поверхні океану на формування погодних умов в морських та прибережних районах : автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.08 / В. В. Лісоводський; Одес. держ. екол. ун-т. - О., 2009. - 18 c. - укp.

Проаналізовано статистичні характеристики помилок прогнозів погоди у прибережній зоні моря на прикладі Одеси. Виявлено їх систематичну складову. Досліджено особливості проявів невідповідностей погодних умов у дослідженій зоні моря синоптичній обстановці. Доведено, що такі невідповідності виникають у сейсмоактивних та асейсмічних районах. Досліджено процеси формування апвелінгів як наслідок тепломасообміну літосфери й океану в різні сезони. Доведено вплив теплого прибережного апвелінгу взимку на формування аномальних льодових умов, бори, інших небезпечних явищ погоди. Досліджено рівень впливу просторової мінливості температури поверхні океану на формування циклонічних утворень, зокрема, у тропічній зоні океану. На практиці підтверджено вірогідність теоретичних висновків, що швидкоплинні аномалії гравітаційного поля Землі є погодотвірним і кліматоутворювальним чинником.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д247.231.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА364599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського