Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Любарець А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Любарець А. А. 
Методологічні основи обгрунтування структури системи підтримання справності засобів ураження, за якими не здійснюється авторський нагляд / А. А. Любарець, А. М. Шатров, М. О. Шишанов, І. В. Павловський // Озброєння та військ. техніка. - 2018. - № 1. - С. 72-75. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проведено аналіз технічного стану засобів ураження Збройних сил України та сформульовано основні системно-концептуальні вимоги до структури системи підтримання їх справності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц531-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Любарець А. В. 
Політика пам'яті щодо радянської спадщини в Україні (2005 - 2015 рр.) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / А. В. Любарець; НАН України, Ін-т історії України. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Зазначено, що після розпаду Радянського Союзу колишні союзні республіки успадкували широкий набір інструментів політики пам'яті й ідеологічної індокринації людини: пам'ятники, меморіали, свята, символи, ритуали, назви вулиць і міст. Проаналізовано дві групи об'єктів радянської спадщини - монументи та свята. Проведено порівняння політики пам'яті щодо об'єктів матеріальної спадщини (heritage), до яких належать пам'ятники, з нематеріальними об'єктами (legacy), до яких відносяться свята. Проаналізовано 4 найбільш популярні свята, традиції відзначення яких зародилися у Радянському Союзі - День перемоги (9 травня), День міжнародної солідарності трудящих (1 - 2 травня), Міжнародний жіночий день (8 березня) та День захисника Вітчизни (23 лютого). Розглянуто політику пам'яті щодо радянської спадщини в Україні у трикутнику "захисники спадщини - критики спадщини - влада". Увагу приділено як конкретним заходам - комемораціям, прийняттям законів, актам вандалізму або спорудженням пам'ятників, так і дискурсивним практикам (висловлюванням і дискусіям) щодо радянської спадщини серед найбільш впливових українських агентів пам'яті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т010.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430295 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Любарець А. Ю. 
Адміністративно-правові засади діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. Ю. Любарець; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2017. - 22 c. - укp.

Присвячено дослідженню адміністративно-правового статусу та основоположних засад діяльності Мінагрополітики як центрального органу виконавчої влади, що було утворено в результаті реформування виконавчої вертикалі в державі. На прикладі цього органу здійснено аналіз діяльності, завдань, повноважень та засад реформування всієї міністерської ланки в Україні як на сучасному етапі державотворення, так і за весь період з часу набуття незалежності України. На підставі аналізу правових норм, наукових здобутків провідних учених та характерних особливостей кожного з етапів перетворень (реорганізації) міністерства сформульовано низку пропозицій, що дають змогу вдосконалити законодавче підгрунтя та практичні засади діяльності як Мінагрополітики, так і міністерської ланки України в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432425 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського