Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Лузан Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Ніколаєва О. В. 
Ефективність лікування рефрактерної нейробластоми у дітей / О. В. Ніколаєва, Г. І. Климнюк, С. В. Павлик, О. В. Шайда, О. В. Білоконь, М. О. Стежка, Т. О. Лузан, О. О. Ожиганов, О. Й. Іжовський // Клинич. онкология. - 2012. - № 5. - С. 77-78. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - визначення ефективності використання режиму TDV (топотекан, доксорубіцин та вінкристин) у дітей з рефрактерною нейробластомою (РНБ). Група дітей, що одержувала режим TDV, складалася з 14 хлопчиків та 7 дівчаток. Усі хворі були старші 1 року, в основному це діти 2 - 5 років з РНБ, що проходили лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку з 2004 до 2008 року. Для досягнення ремісії у пацієнтів з РНБ основної групи як терапію другої лінії було розроблено режим TDV. Суть запропонованого режиму полягала у застосуванні комбінації препарату з групи інгібіторів топоізомерази - топотекану, який раніше не використовували у ході лікування даної патології, з традиційними препаратами, що довели свою ефективність у терапії нейробластом, - доксорубіцином та вінкристином. Позитивну відповідь на лікування за запропонованою схемою спостерігали у 16 (84,2 %) з 21 пацієнта (повна ремісія - 42,1 %, стабілізація процесу - 42,1 %), у 5 пацієнтів мало місце прогресування хвороби. Розроблена схема хіміотерапії з використанням топотекану у комбінації з доксорубіцином та вінкристином виявила високу ефективність у ході лікування дітей з РНБ. Повна ремісія та стабілізація процесу досягнуті у 84,2 %. Загальна 3-річна виживаність хворих становить 38 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.628-5

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іжовський О. Й. 
Результати хірургічного лікування дітей з саркомами м'яких тканин (досвід дитячого відділення НІР) / О. Й. Іжовський, Г. І. Климнюк, О. В. Шайда, С. В. Павлик, О. В. Белоконь, М. О. Стежка, Т. О. Лузан, О. В. Ніколаєва, О. О. Ожеганов // Клинич. онкология. - 2012. - № 5. - С. 74-76. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Саркоми м'яких тканин (СМТ) у дітей - група гетерогенних злоякісних новоутворень, поєднаних спільним мезодермальним походженням. Захворюваність серед дітей на СМТ досягає 15 % і займає 4-те місце серед онкопатології даної вікової групи. За період з 2000 до 2010 pp. у науково-дослідному відділенні дитячої онкології Національного інституту раку одержували комплексне лікування 128 дітей віком до 18 років із СМТ. Первинні операції типу RO (мікроскопічно повне видалення пухлини, радикальна операція), окрім операції відкритої біопсії, проведено 82 пацієнтам (у більшості випадків пухлина видалена єдиним м'язево-фасціальним блоком із виконанням лімфодисекції); операції типу R1 (мікроскопічно неповна резекція, крайова резекція) 44 хворим; R2 резекції (черезпухлинна резекція, нерадикальна операція) - 2 дітям. Найменша кількість рецидивів та найдовший безрецидивний період спостерігали у хворих, яким було проведено первинні операції типу R0 (рецидив пухлини виник у 3 (2 %) пацієнтів). Неприпустимим є виконання операцій резекції пухлини типу R2 (рецидив пухлини виник у 2 (100 %) пацієнтів).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.562.3-59

Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лузан Т. Л. 
Встановлення фактів, що мають юридичне значення в сімейних відносинах, в окремому провадженні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Т. Л. Лузан; Нац. акад. правових наук України, НДІ приват. права і підприємництва ім. Ф.Г. Бурчака. - Київ, 2017. - 16 c. - укp.

Визначено особливості історичного розвитку провадження у справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення в сімейних відносинах, в окремому провадженні у ХХ - ХХІ ст. З'ясовано процесуально-правову природу справ про встановлення фактів, що мають юридичне значення в сімейних відносинах, в окремому провадженні. Установлено передумови відкриття провадження у справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення в сімейних відносинах, в окремому провадженні. Виявлено специфіку провадження до судового розгляду у справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення в сімейних відносинах, в окремому провадженні. Визначено порядок розгляду в суді справ про встановлення фактів, що мають юридичне значення в сімейних відносинах, в окремому провадженні. З'ясовано особливості рішень суду у справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення в сімейних відносинах, в окремому провадженні. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)181

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429475 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського