Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Ледін Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Вдовиченко Ю. П. 
Неплідність у жінок з лейоміомою матки / Ю. П. Вдовиченко, Д. С. Ледін // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - № 6. - С. 89-93. - Бібліогр.: 41 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1 + Р712.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Вдовиченко Ю. П. 
Трансцервікальна міомектомія у хворих репродуктивного віку - найближчі та віддалені результати / Ю. П. Вдовиченко, Д. С. Ледін // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2006. - № 6. - С. 72-75. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Представлены ближайшие и отдаленные результаты трансцервикальной миомэктомии у 49-ти пациенток. У 45-ти (91,9 %) женщин отмечен позитивный клинический эффект относительно маточных кровотечений, а их рецидив имел место лишь в 6,1 % случаев. Повторные кровотечения возникали вследствие рецидивирующего аденомиоза у 2-х (4,1 %), железистого полипа эндометрия - у 1-ой (2,0 %) пациентки. У 66,7 % женщин с бесплодием наступила желанная беременность. Из 10-ти пациенток, имеющих в анамнезе невынашивание беременности, у 6-ти (60,0 %) беременность завершилась срочными родами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ледін Д. С. 
Реабілітація репродуктивної функції жінок після гістерорезектоскопічного лікування субмукозної міоми матки : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Д. С. Ледін; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2009. - 20 c. - укp.

Вивчено основні клінічні прояви та фактори ризику розвитку субмукозної міоми матки (СММ) у жінок репродуктивного віку. Встановлено особливості проведення у них гістероскопічних реконструктивно-відновних операцій. Проведено оцінювання впливу гістероскопічної резекції СММ на розвиток патології репродуктивної системи. Встановлено взаємозв'язок між клінічними, ехографічними, доплерометричними та морфологічними змінами у жінок до та після гістерорезектоскопічного лікування СММ у репродуктивному віці. Розроблено алгоритм тактики ведення хворих з такою патологією на підставі оптимізації оперативної техніки й удосконалення реабілітаційних заходів, що дозволило покращити результати операцій і знизити частоту порушень репродуктивної системи у найближчому та віддаленому періоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.715.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375470 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ледін Д. С. 
Можливості використання гормональної контрацепції у пацієнток з аутоімунним тироїдитом / Д. С. Ледін // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2012. - 75, № 4. - С. 96-98. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Результаты исследования показали, что используемый гестаген является высокоэффективным контрацептивным препаратом для женщин с аутоиммунным тиреоидитом, обладающим лечебным эффектом и не оказывающим отрицательного влияния на параметры артериального давления и на массу тела. Важным аспектом является отсутствие в целом существенного негативного влияния на параметры гемостаза и на уровень гормонов щитовидной железы. Полученные результаты позволяют рекомендовать гестагенный препарат с целью контрацепции у пациенток с аутоиммунным тиреоидитом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р714.61 + Р415.120.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ледін Д. С. 
Оптимізація гормональної контрацепції у пацієнток з автоімунним тиреоїдитом / Д. С. Ледін // Сімейна медицина. - 2015. - № 5. - С. 128-131. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Результати проведених досліджень свідчать, що гормональна контрацепція у жінок з автоімунним тиреоїдитом може бути використана за наявності компенсованого стану тиреоїдної системи. Показано можливість використання двох варіантів гормональної контрацепції - комбінованих естроген-гестагенних препаратів та гестагенів. Одержані результати дозволяють використовувати запропоновану методику у практичній охороні здоров'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.11 + Р714.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ледін Д. С. 
Оптимізація контрацепції у жінок з вегетосудинною дистонією / Д. С. Ледін // Здоровье женщины. - 2015. - № 9. - С. 130-134. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Результати проведених досліджень свідчать, що введення внутрішньоматкового контрацептива жінкам з вегетосудинною дистонією (ВСД) є менш ефективним, ніж гормональна контрацепція. Крім того, порушення ендокринологічного та мікробіологічного статусу, що виникають в поєднанні з переважанням парасимпатичного відділу вегетативної нервової системи, є клінічно несприятливими, що диктує необхідність пошуку нових рішень поставленого наукового завдання. Як було відзначено, більш оптимальним варіантом контрацепції для жінок з ВСД є гормональна в поєднанні з медикаментозною підтримкою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р714.61 + Р628.063

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ледін Д. С. 
Контрацепція у жінок із екстрагенітальною патологією: профілактика непланованої вагітності та порушень репродуктивного здоров'я : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.01 / Д. С. Ледін; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2016. - 39 c. - укp.

Розглянуто проблему зниження частоти та ступеня вираженості порушень репродуктивного й соматичного здоров'я під час використання різних методів контрацепції у жінок з екстрагенітальною патологією на основі розробки та впровадження алгоритму діагностичних і лікувально-профілактичних заходів. Обгрунтувано можливість використання гормональної контрацепції у жінок із вегето-судинною дистонією, аутоімунним тиреоїдитом, захворюваннями печінки та жовчовивідних шляхів, а також із хронічним пієлонефритом. Установлено нові патогенетичні аспекти запальних, диспептичних і нейроендокринних ускладнень і побічних ефектів внутрішньоматкової та гормональної контрацепції у жінок із соматичною захворюваністю на основі встановлення взаємозв'язку між клінічними, ендокринологічними, гемостазіологічними, імунологічними та біохімічними змінами, а також станом біоценозу піхви. Обгрунтовано можливості й ефективності поєднаного використання гормональної контрацепції та фітотерапії у жінок із соматичною захворюваністю для зниження частоти побічних ефектів і запобігання погіршення клінічного перебігу екстрагенітальної патології. На основі одержаних даних науково обгрунтовано необхідність розробки нового алгоритму діагностичних і лікувально-профілактичних заходів для зниження частоти непланованої вагітності у жінок з екстрагенітальною патологією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р714.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424449 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського