Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Ландарь І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Ландарь І.  
Мотиваційні фактори формування інвестиційного клімату України / І. Ландарь // Торгівля і ринок України. - 1999. - Вип. 9, Т. 1. - С. 159-164. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Підкреслюється, що існує багато прикладів успішних стратегій економічного розвитку, складовою частиною яких були прямі іноземні інвестиції. Розкриваються переваги цього джерела фінансування, а також пропонується відповідь на питання: чим керуються компанії, котрі здійснюють прямі інвестиції, і як ці інвестиції можна залучити?


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69878 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ландарь І. В. 
Економічний механізм залучення іноземних інвестицій в Україну : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.05.01 / І. В. Ландарь; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 1999. - 19 c. - укp.

Дисертацію присвячено теоретичним та практичним питанням формування економічного механізму залучення іноземних інвестицій в Україну. В дослідженні виявлено і оцінено інвестиційні фактори розвитку національних економік на стадії ринкового трансформування. Проаналізовано інвестиційний клімат України, виявлено значимість іноземних інвестицій для економіки країни. Сформульовано основні напрями удосконалення співпраці з іноземними інвесторами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)826 + У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306953 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Трофімов І. Л. 
Огляд сучасного стану і перспектив використання ракетних палив / І. Л. Трофімов, С. В. Бойченко, І. О. Ландарь // Наукоєм. технології. - 2020. - № 4. - С. 521-533. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Обговорено питання сучасного стану та перспектив використання ракетних палив в Україні. Мета роботи - аналіз номенклатури товарних марок сучасних ракетних палив придатних для використання в Україні, аналіз основних фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей, технічних вимог до якості ракетного палива, проблем функціонування інфраструктури заправки і забезпечення чистоти ракетних палив. Поруч із забороною використання сильнодіючих отруйних ракетних палив на основі азотної кислоти в Україні виникла проблема, пов'язана ще і з відсутністю виробництва власних вуглеводневих ракетних палив на нафтовій основі. В цілому це призвело до того, що сьогодні в Україні виникла гостра проблема щодо забезпечення ракетними паливами космічних літальних апаратів і ракетоносіїв українського виробництва. Постійна увага до проблеми якості авіаційних і ракетних палив викликана багатьма факторами. За високих рівнях чистоти палив гарантується безпека польотів, забезпечується надійність, збільшується технічний ресурс агрегатів систем, в результаті чого витрати на досягнення і підтримання необхідного рівня чистоти палива і робочих рідин цілком виправдані. Наведено класифікацію рідких ракетних палив, засновану на їх компонентному складі і хімічній будові. Наведено вимоги до енергетичних, кінетичних, експлуатаційних характеристик, екологічних та економічних властивостей рідких ракетних палив (РРП). Встановлено, що з огляду на далеко незадовільний екологічний стан в Україні, використання гасу в якості ракетного палива на сьогодні є актуальним для нашої країни у порівнянні з гептиловим ракетним паливом. Реактивні палива Т-1, Т-6, Т-8В вдало підходять для космічного виробництва, але в Україні вони не виробляються, а їх закупівля в РФ на сьогодні неможлива з ряду причин. Порівняльний аналіз показав, що американське рідке ракетне паливо RP-1 за більшістю показників є аналогом реактивного палива Т-1 і Т-6 і цілком може використовуватися для ракетоносіїв українського виробництва. На сьогодні в Україні не вирішена і не вирішується проблема з розробки нормативних документів з контролю якості ЖРТ при їх зберіганні і експлуатації. Зокрема, відсутня чітка нормативна документація до процесу заправлення ракет РРП за низьких температур. На відміну до авіаційних палив, відсутні регламенти та інші нормативні документи за змістом вільної і розчиненої води і механічних домішок в РРП. Однією з перспективних сфер використання ракетних палив є використання паливних осередків. Результати досліджень можуть бути застосовані в області експлуатації космічних апаратів, а також інфраструктури заправлення і забезпечення чистоти ракетних палив. Результати статті можуть бути застосовані експертами хіммотологами, фахівцями в галузі експлуатації засобів заправлення та зберігання РРП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л542.7 + О62-082-325

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського