Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Ладиш І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Ладиш І. О. 
Особливості будови гіпофіза і наднирників у овець породи прекос / І. О. Ладиш // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2009. - № 3. - С. 121-125. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Вивчено вплив різного рівня доступної для обміну енергії в сухій речовині корму на гістологічну організацію гіпофіза і наднирників у баранів харківського внутрішньопородного типу породи прекос. За морфометричними показниками наднирників (капсула, дугова, пучкова і сітчаста зони кіркової речовини) і гістологічною будовою гіпофіза істотних відмінностей у залозах тварин не виявлено.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-263 + П661-273.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ладиш І. О. 
Формування шкіряно-волосяного покриву і вовнової продуктивності у овець в залежності від розвитку щитовидної залози : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / І. О. Ладиш; УААН. Ін-т тваринництва. - Х., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

Вивчено морфометричні показники структурних елементів шкіри та щитовидної залози в процесі їхнього гістогенезу. Встановлено кореляційні зв'я'зки між кількісними показниками шкіряного покриву (шари шкіри, закладка та формування волосяних фолікулів) і щитовидною залозою (формування фолікулів). Досліджено кількісні та якісні показники вовнової продуктивності у овець в залежності від розвитку шитовидної залози.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-269.1,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ладиш І. О. 
Узагальнення результатів оцінки стану адаптаційної системи організму овець / І. О. Ладиш, В. М. Бублик, С. Ю. Знагован // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2013. - № 2. - С. 58-60. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

За результатами морфологічних і біохімічних досліджень крові розроблено клініко-біохімічний коефіцієнт, в основу якого покладено лімфоцитарно-нейтрофільний індекс. У новонароджених ярок породи прекос спостерігався більш високий коефіцієнт у порівнянні з ярками з Луганської області внаслідок більш високого рівня адаптаційних механізмів в організмі новонароджених ягнят цієї породи. Встановлено, що більш адаптованими до фізіологічних і технологічних стресів були вівці асканійської тонкорунної породи, які розводяться за умов Херсонщини.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ладиш І. О. 
Морфофункціональні механізми формування адаптаційних і продуктивних якостей овець різних генотипів в умовах степу України : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 03.00.13 / І. О. Ладиш; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. - Л., 2012. - 40 с. - укp.

Вперше обгрунтовано концепцію формування та розвитку адаптаційних реакцій в організмі овець залежно від віку, статі, породи та продуктивності за впливу техногенно-стресових факторів у степовій зоні України (Херсонська, Луганська та Харківська області). Розроблено способи підвищення активності захисно-пристосувальних механізмів організму овець шляхом застосування комплексних імуномодулювальних препаратів на тлі дії неадекватних факторів зовнішнього середовища. З'ясовано фізіолого-біохімічні та структурно-функціональні механізми адаптації овець до різних природно-кліматичних умов і факторів техногенного навантаження, визначено вплив новоствореного препарату сілкефер на адаптаційну здатність організму та продуктивність ярок до дії екологічних і техногенних чинників. Вперше вивчено адаптаційний потенціал овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи за умов підвищеного техногенного навантаження та встановлено високий рівень успадкування дочками показників вовнової продуктивності. Проведено комплексні дослідження реактивності імунної системи у баранців і встановлено особливості формування адаптаційних реакцій організму за різних природно-кліматичних умов їх утримання. Розкрито нові наукові аспекти щодо фізіологічних можливостей адаптації організму овець, формування резистентності до несприятливих факторів навколишнього середовища за різних умов утримання з різним рівнем годівлі. Показано, що використання раціонів з підвищеним енергетичним рівнем призводить до вірогідного збільшення кількості мітохондрій, розростання ендоплазматичної сітки та зростання чисельності плазматичних клітин у лімфатичних вузлах; у білій пульпі селезінки збільшується кількість лімфоцитів у стані мітозу та лімфобластів, що свідчить про інтенсифікацію проліферативних процесів в стадії адаптації до технологічного стресу. Вперше виявлено функціональні особливості аденогіпофізу баранців, які базуються на переважанні соматотропоцитів і тиротропоцитів над гонадотропоцитами та кортикотропоцитами, незалежно від енергетичного забезпечення раціону тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394632 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського