Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Кіріченко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Яценко І. В. 
Визначення критичних значень параметрів зовнішніх термодій на оптичні елементи точного приладобудування / І. В. Яценко, В. С. Антонюк, В. А. Ващенко, О. В. Кіріченко // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Приладобудування. - 2016. - Вип. 51. - С. 74-81. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - розробка нелінійних математичних моделей зовнішніх термодій на оптичні елементи у вигляді плоских пластин різної товщини, що враховують температурні залежності теплофізичних властивостей матеріалу (об'ємної теплоємності та коефіцієнта теплопровідності) та дозволяють знаходити критичні значення їх параметрів. Розроблено нелінійні математичні моделі зовнішніх термодій на оптичні пластини різної товщини, що дозволяють знаходити розподіли температури та термопружних напружень по їх товщині. Визначено критичні значення параметрів зовнішніх термодій (теплових потоків, часу їх дії), перевищення яких призводить до руйнування оптичних елементів (поява тріщин, сколів та інших дефектів) та виходу з ладу приладів на їх основі.


Індекс рубрикатора НБУВ: К942

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/прилад. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кіріченко О. В. 
Особливості забезпечення конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах формування інформаційно-мережевої економіки / О. В. Кіріченко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 6. - С. 144-150. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проведено вивчення особливостей забезпечення конкурентоспроможності людських ресурсів під час становлення економіки інформаційно-мережевого типу. Розглянуто методичні підходи до оцінювання конкурентоспроможності людських ресурсів та наукові погляди на роль інформаційно-мережевої економіки у формуванні сучасного соціально-економічного простору. Акцентовано увагу на впливі реалій сьогодення в контексті трансформації підходів до забезпечення конкурентоспроможності людських ресурсів, серед яких виокремлено посилення територіальних асиметрій, зміну умов функціонування ринку праці, перегляд пріоритетів щодо важливості конкурентних переваг людських ресурсів та інструментів їх підвищення. Розглянуто регіональні відмінності у сфері зайнятості населення в цілому та осіб з повною вищою освітою, обсягів прийому та вибуття працівників, оплати праці та навичок населення працювати з компіютером. Наведено порівняльні характеристики підходів до забезпечення конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах традиційної та інформаційно-мережевої економіки. Запропоновано пріоритетні напрями забезпечення і підвищення конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах інформаційно-мережевої економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240.5-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кіріченко О. В. 
Соціально-економічний механізм підвищення конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах формування інформаційно-мережевої економіки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.07 / О. В. Кіріченко; Центральноукраїнський національний технічний університет. - Кропивницький, 2021. - 20 c. - укp.

Поглиблено теоретико-методичні положення та розроблено наукові рекомендації щодо вдосконалення соціально-економічного механізму підвищення конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах формування інформаційно-мережевої економіки. Досліджено змістову сутність та види конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах інформаційно-мережевої економіки. Визначено специфіку трансформації підходів та особливості функціонування соціально-економічного механізму підвищення конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах формування інформаційно-мережевої економіки. Проведено оцінку міжнародних та державних аспектів забезпечення конкурентоспроможності людських ресурсів, що дозволило встановити наявність тісного зв’язку між розвитком навичок людських ресурсів та ІКТ. Здійснено рейтингову оцінку конкурентоспроможності людських ресурсів за регіонами України. Наведено напрями вдосконалення соціально-економічного механізму підвищення конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах формування інформаційно-мережевої економіки. Обґрунтовано інструментарій протидії ризикам та загрозам у сфері забезпечення конкурентоспроможності людських ресурсів. Розроблено методичні засади діагностики конкурентоспроможності людських ресурсів в умовах інформаційно-мережевої економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського